Esra Erol Mevla Salih ve Nilüfer ...

yyyysss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2021
142
46
Gerçekten iki gündür şoklar içerisiyindeyim 🤭
Gencecik 19 yaşındaki bir kız neden yanlış tercihler yaparki ...
Ne düşünüyorsunuz bu konuda kızlar ?

İzlemedim, bilmiyorum. Ama genel olarak;
Yanlış yetiştirilme, maddi durum (evet maddi durum), eğitim durumu gibi birçok etken insanları yanlış seçimler yapmaya sevk eder.

Ilk Kez esra erol izledim bu kiz 19 yasindami 😒sacma salak seyler yapmacik esra erol
Ben nedense çoğunun kurgu olduğunu düşünüyorum.
Böyle bir olay (üstünden biraz baktım) yaşasam sokağa çıkmaya yüzüm olmaz, millet gerine gerine tvde poz veriyor. İçinde yaşamasak güzel ülke aslında.

İzledim o kızı ve adamı boğmak istedim ama mevlaya da kızdım boşamıyor adamı ya

Ayy benimde annem anlatiyor ama izleyince farkettimde birsey soyluyor hemen bir alkis kiyamet yapmacik sinir bozucu biseydi
Televizyonda zaten doğru dürüst birşey yok ki Kadirin temizlik benim işim devam ediyor mu acaba o çok güzel çok fena evler var bi onu beğeniyorum

Ben nedense çoğunun kurgu olduğunu düşünüyorum.
Böyle bir olay (üstünden biraz baktım) yaşasam sokağa çıkmaya yüzüm olmaz, millet gerine gerine tvde poz veriyor. İçinde yaşamasak güzel ülke aslında.
Aynen bende onu dusundum piskin piskin cevap vermeleri agizlarina kurekle vurmam geldi birde karisinin oyle sakin sessiz durmasi Ayy dayanamiyorum boyle programlara

Aynen bende onu dusundum piskin piskin cevap vermeleri agizlarina kurekle vurmam geldi birde karisinin oyle sakin sessiz durmasi Ayy dayanamiyorum boyle programlara
Yok yani, mümkün değil normal bir insanın durması.
Anca mental rahatsızlıkları falan olacak, öyle.
Ben genel olarak Esra Erol'un konularını kurgu olduğunu düşünüyorum. Ha yok gerçekse seviyemiz zannedilenden daha düşüktür :KK70: bi Müge güzel, diğerleri cııkks.

X