Esra Erol Mevla Salih ve Nilüfer ...

Maalesef var böyle olaylar dayım da karısından Boşanamadı kaç senedir. Başkasıyla evlendi nikahsız tabi. Nikahla karısı boşamam diye tutturdu. Var yani böyle olaylar
Türkiyede kanunen bir eşten fazla alınmıyor hanfendi. Dayınız metres tutmuş sadece. Dinimizde nikah aleniyettir, kadının korunmasıdır, doğacak çocuğun korunmasıdır. Bu amaçla yapılan bir akittir. Dini bir seremoni değildir. O yüzden aklı başında hiçbir din görevlisi resmi nikah olmadan dini nikah kıymaz. Zira resmi nikahla tamamlanmayan dini nikah eksiktir. Siz o nikahla adamdan sizi bıraktığında ne mal mehir talep edebilirsiniz, ne adama mirasçı olabilirsiniz, çocuğunuz olsa adamın rızası olmadan nüfusuna bile dava açıp kazanmadıkça geçiremezsiniz, hiçbir devlet ya da özel kurumda kanunen eşin yararlandığı haklardan yararlanamazsınız. Hal böyle iken o kadın hiçbir zamam o adamın eşi olamıyor. İslam dininde 4 eşe izin vermesi tek başına yeterli değil, dört eşe de eşit imkan sağlanmalı ve aynı haklara sahip olmalı nikahın geçerli olması için, bizim ülkemizde bu hiçbir zaman sağlanamıyor, sadece insanlar dinin sadece bir kısmını alıp işine geldiği gibi yorumluyorlar o kadar.

Ben Esra Erol izlemiyorum. Fakat kayınvalidem bağımlısı. İki üç kez o izlerken bende izlemek durumda kaldım ve gerçekten birşey merak ediyorum.. Esra Erolu izleyenler cevaplasın 😊 Esra eroldaki olaylar sizce gerçek mi?? Ben bakıyorum olaylar çok sıra dışı olduğu gibi oradakiler de rol yapıyor gibi.. Esra Erol da konuşurken şov yapıyor gibi saçma sapan uzatıyor ve saçma sapan sorular soruyor az sonralar deyip yarına bırakmalar falan. Hiç gerçek bir program izlenimi vermiyor bana.. Ya da ben izleyicisi olmadığımdan böyle düşünüyorum bilmiyorum.. Müge anlı da izlemiyorum ama denk geldiğim zaman o bana şov yapıyor gibi gelmiyor. Konuklar falan da baya gerçek insan tepkileri veriyor ama Esra Erol öyle değil..

Yok yani, mümkün değil normal bir insanın durması.
Anca mental rahatsızlıkları falan olacak, öyle.
Ben genel olarak Esra Erol'un konularını kurgu olduğunu düşünüyorum. Ha yok gerçekse seviyemiz zannedilenden daha düşüktür :KK70: bi Müge güzel, diğerleri cııkks.
Aynen flash tv oyunculugu gibi geliyor zaten genelev gibi eger gercekte. 😂muge cidden guzelde bos zaman doldurmak isteyen icin esra bence

Mevra o adama güvenmekle çok büyük hata yaptı.
Hepsi oyunmuş zaten ve belliydi yani bi iş olduğu ama böyle yaptığının bedelini ağır ödemese bari o kadar da acımıştık

nasıl yani hepsi oyunmuş derken? Sonunu izlemedim ben, anlatabilirmisiniz?
Para koparmak için hep yapılmış
Bi akrabaları videolarını çekmiş güya şaka amaçlı ama tabi değil ifşa oldular hep kovuldular sonrada

X