Esra Erol'dan ayrılan gelin adayından olay açıklamalar!!!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Esra Erol’un programından ayrılan gelin adayı Ayça, geçtiğimiz gün Instagram’dan yaptığı canlı yayında soruları cevapladı ve Esra Erol’un tüm sırlarını ifşa etti

Esra Erol'un programında yaşanılanların kurmaca olduğunu itiraf eden gelin adayı Ayça; “Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Ben, damat adayı Ahmet’le gerçek bir aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Her şey kurmaca.

8238033.jpg

Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre’den getirdiği yüzük” diyerek, programın perde arkasında yaşanılanları ifşa etti.

HERKES OYNUYOR!

Takipçilerinin Caner ve Berke aşkını sorması üzerine ise sinirlenen Ayça; “Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! Caner ve Berke aşkı da kurmaca.

Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor” dedi.

Kaynak: posta.com.tr/esra-erol-dan-ayrilan-gelin-adayindan-olay-aciklamalar-her-sey-kurmaca-haberi-1276966

Son düzenleme:
ooo iyiymiş kendin çal kendin oyna, sonra ben neymişim be tadında salın:KK53::KK53:

Para için herşeyi yapıyorlar Esra erol da dava açarsa hic sasirmam
Acun ilcalida dava açmıştı yarışmacı programı ifşa ettiği için
İnşallah bu haberle sonları gelir evlenme programların

Buna bakan kusura bakmayın ahmaktir.kendini kandırıyor bide izleyerek bunlara para kazandiriyor

Bu programlar bitirirlerse halkı neyle uyutacaklar ? Survavior bir bunlar iki. Bitirmezler.

Ha tek derdimizde esra erol ve uydurma tayfasıydı. Tek yaptıkları milleti uyuşturmak, zaman kaybı..
Hem böyle abidik gubidik konular niye buraya acılıyorli sanki!
:işsiz:

Valla orda her gün 5 saat oturmalarından hepimizin tahmin ettiği bir şeydi zaten.
Açıklamaya gerek yok raga raga raga
Pardon hatlar karıştı :)
Hepsi aynı b.k.

Madem hersey bi yalan, neden utanmadan kendisi de yillarca yalan söylemiş

X