Esrar ve alkol kullanan eşim var ve ne yapmalıyım bilmiyorum

spiral de hormonlara etki ediyor. en kötü yumurtlama takvimi takip edip ona göre ilişki yaşasaydınız keşke. bu şekilde bile insanlar hamile kalamıyor. neden hormonlara etki eden bir şeyler kullanamıyorsun hastalığın mı var? doğum kontrol hapı aslında öyle abartılı bir hormon değil. hamile de kalmışsın sorun olmamış hapta da sıkıntı olmazdı. ikisinde de hormonlara etki var
Hipofizde hormon bölgesinde tümör var ve hormon değiştikçe kitle büyüyor

2 kayinvalide??? 🥲 Bende sizi anliyorum bende de var ama ayri ayri yaşıyorlar zaten kuma gelenle hic muhatap bile degilim evim kayinvaldemlere 2 saat uzaklıkta esimin kardesleri hep sehir disinda vs bu arada BU aralar NE KADAR COK MADDE BAGIMLISI ES KONUSU AÇILDI HIC mi anlamadınız bu kadar zaman neden çocuk yaptınız lütfen rica ediyorum bosanin ne siz saglikli olursunuz ruhen nede cocuklariniz
Evet bunun için önce kendi ayaklarım üzerinde durmam lazım teşekkürler☺️☺️

Oluyor oldu da zaten 1,5 mmle farkedilen kitle 2,5 a kadar yukseldi
e yine korunmamışsın büyümüş olay doğum kontrol hapında değil. bir sürü seçenek vardı. hipofize etki etmeyen haplar da var seçenek çok. hem kendini hem iki çocuğu ateşe bile bile atmışsın. umarım yara almadan kurtulursun. bile bile 2. çocuğu da doğurmuşsun. kondom var o var. adam sevmiyor herhalde bile bile hamile bırakmış

Hap içemiyorum maalesef benim için en sağlıklı yol spiraldi şuan taktırdım zaten

Peki diğer yazdığım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu adam serseri.
Bugüne kadar annesi bakmış annesi hastalanınca bakacak biri lazım olmuş. Hem annesine hem kendine baktıracak birini bulduğu yetmez gibi emek, sevgi vermeden de sevişiyor. Bir kadın için gurur kırıcı.

Diğer taraftan esrar krizi eroin, met vs gibi çok sert olmaz ama bir bağımlılığa düşen insan hepsini içebilir. Bir gün esrar bulamaz kafam güzel olsun der met içer ona da bir kere düşen kurtulamaz. Anne baba eş çocuk demeden yaşanabilecek acıları çok iyi biliyorum.
O sebeple orada yaşamanız çok tehlikeli.

İşte aradığım destek ve motivasyon bu. Teşekkürler kaç puanla hangi kadroya atandiniz aceba ☺️
Ben önceki yıllarda da çok az bi puanla kaçırmıştım zaten. Adliyede çalışıyorum. Kendine inan canım. Başka bir kurtuluşunun olmadığını bil. Emin ol çok zor şartlarda çalıştım ve kazandım. Hayatın bambaşka bir hal alacak.

Peki diğer yazdığım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu adam serseri.
Bugüne kadar annesi bakmış annesi hastalanınca bakacak biri lazım olmuş. Hem annesine hem kendine baktıracak birini bulduğu yetmez gibi emek, sevgi vermeden de sevişiyor. Bir kadın için gurur kırıcı.

Diğer taraftan esrar krizi eroin, met vs gibi çok sert olmaz ama bir bağımlılığa düşen insan hepsini içebilir. Bir gün esrar bulamaz kafam güzel olsun der met içer ona da bir kere düşen kurtulamaz. Anne baba eş çocuk demeden yaşanabilecek acıları çok iyi biliyorum.
O sebeple orada yaşamanız çok tehlikeli.
Evet ilerleyen zamanları düşündüğüm zaman bunların olması kaçınılmaz. Ama şuan ekonomik özgürlük elde edene kadar da elimden birşey gelmiyor. Yine en azından burda sabah gidiyor akşam geliyor çocuklarımın belli bir düzeni var ev işlerini kndime gire ayarlıyorum. Ama ailemin yanına gitsem çocuklarla bile ilgilenemeyecegim çünkü aman bişey demesinler diye her işe koşturmak zorunda kalıyorum kavga ettiğimiz için gittiğim zaman bile bu böyle oldu kaldı ki bosansam daha çok laf olacak ve tek bana ve çocuklara bişey demesinler de her işlerini yapayım kafasıyla ders bile çalışmayacagim

Ben önceki yıllarda da çok az bi puanla kaçırmıştım zaten. Adliyede çalışıyorum. Kendine inan canım. Başka bir kurtuluşunun olmadığını bil. Emin ol çok zor şartlarda çalıştım ve kazandım. Hayatın bambaşka bir hal alacak.
İnşallah benim çok eksiğim yok zaten sadece eksiklerim var. Şimdiye kadar kazandığım okulları da üni.yi de dereceyle girip bitirdim zaten. Kendime inancım o kadar azaldı ki önceye göre.

e yine korunmamışsın büyümüş olay doğum kontrol hapında değil. bir sürü seçenek vardı. hipofize etki etmeyen haplar da var seçenek çok. hem kendini hem iki çocuğu ateşe bile bile atmışsın. umarım yara almadan kurtulursun. bile bile 2. çocuğu da doğurmuşsun. kondom var o var. adam sevmiyor herhalde bile bile hamile bırakmış
Ya gerçekten anlatamıyorum ben galiba. 2. Çocuğu kendi de istemiyordu ilk çocuk da çok zor olduğu için 2. Yi olmaz sanıyordu

Ya gerçekten anlatamıyorum ben galiba. 2. Çocuğu kendi de istemiyordu ilk çocuk da çok zor olduğu için 2. Yi olmaz sanıyordu
Ayrıca çocuklarımı ateşe filan attığım yok. çocuklardan sonra öğrendim esrar içtiğini. Alkolü biliyordum

Ayrıca çocuklarımı ateşe filan attığım yok. çocuklardan sonra öğrendim esrar içtiğini. Alkolü biliyordum
madem istemiyordu neden korunmaya karşı çıktı? gayet ateşe atmış oluyor. eşin esrar alacak parayı bulamayınca neler olacak sadece esrarla mı kalacak? hatta bence bu konuyu şikayet etmeli ki çocuklarınıza devlet sahip çıksın. yazık o iki yavruya. bugün esrar kullanan yarın neler kullanır. içkiyle başlamış esrar kullanıyor devamı ne olacak. hala bahaneler sunuyorsun. mesleğin olsa bile boşanmazsın kesin. bu yaşına kadar atanabilirdin. aile evi zor gelebilir ama en azından bağımlı koca yok. atanacağına inanıyor musun gerçekten nasıl netler vs

madem istemiyordu neden korunmaya karşı çıktı? gayet ateşe atmış oluyor. eşin esrar alacak parayı bulamayınca neler olacak sadece esrarla mı kalacak? hatta bence bu konuyu şikayet etmeli ki çocuklarınıza devlet sahip çıksın. yazık o iki yavruya. bugün esrar kullanan yarın neler kullanır. içkiyle başlamış esrar kullanıyor devamı ne olacak. hala bahaneler sunuyorsun. mesleğin olsa bile boşanmazsın kesin. bu yaşına kadar atanabilirdin. aile evi zor gelebilir ama en azından bağımlı koca yok. atanacağına inanıyor musun gerçekten nasıl netlerev

Bosansam gidebilecek yerim yok. Ailemle yaşayamam ilk başlarda kabul etseler bile sürekli duyacağım lafı sözü ben biliyorum. Ve bana dedikleri şey şu bırak içiyorsa içsin eve gelmiyorsa gelmesin sen rahatina bak diyorlar. Ama biri 2 biri 8 aylık çocukla evin işi gücüyle tüm sorumlulukla tek başıma ugrastigimi manevi olarak ne kadar yiprandigimi anlatamıyorum kimseye.

Peki eşiniz bukadar kötüyse neden iki çocuk yaptınız?

madem istemiyordu neden korunmaya karşı çıktı? gayet ateşe atmış oluyor. eşin esrar alacak parayı bulamayınca neler olacak sadece esrarla mı kalacak? hatta bence bu konuyu şikayet etmeli ki çocuklarınıza devlet sahip çıksın. yazık o iki yavruya. bugün esrar kullanan yarın neler kullanır. içkiyle başlamış esrar kullanıyor devamı ne olacak. hala bahaneler sunuyorsun. mesleğin olsa bile boşanmazsın kesin. bu yaşına kadar atanabilirdin. aile evi zor gelebilir ama en azından bağımlı koca yok. atanacağına inanıyor musun gerçekten nasıl netler vs
Evet inanıyorum eksik konularım var elbette ama neden olmasın

İşiniz çok zor .Bu eş kişisinden bir gün kurtulmak zorundasınız öyle yada böyle.Annenize üzüldüm .Herkes eve dön annen cocuklara baksın işe gir diyebilir.Annemin 3 kızı var.Hepimiz boşanıp üçte çocuk yapıp eve dönsek 9 çocuk al bak anne biz caliscaz desek huni takar annem .Bencede idare edin kpss kazanın umarım öyle yola çıkın .Seçimlerinizin sonuçlarını yaşayın yani.Bunu taktir ettim.Çocuklara üzüldüm de onların mesuliyeti sizi ve eşinizi bağlar . Annenizi değil

Evet inanıyorum eksik konularım var elbette ama neden olmasın
Burada benzer bir konu vardı.Babası uyuşturucu kullandığı için parasız kaldığı bir gün kızını arkadaşlarına pazarlamaya kalkmış kızı pencereden evden kaçmış.İnanılmaz bir şey.Olmayacak değil.Uyuşturucu parası için anne boğazını kesen var.Çok gençsiniz.Ama bu işi çözmeniz lazım.Aile Bakanlığına bunu anlatın yardım isteyin.Artık çok kurumlar var yardım eden.

Tamam çok genç yanlışlar yapmış..ama yok 2 .çocuk niye..vb bunlara gerek yok ki..Yazarak ne elde ediliyor.Şu an sorunu var ona yardım yazacaksınız yazın.
Bununla ilgili belki şu yazılabilir.Yazdıklarınız burayı takip edenlere ders olsun.Hemen böyle babaları çocuk sahibi yapmayın denebilir.
Son olarak..ailen inanılmaz.Uyuşturucu var dayak var.Sonu kötü bitecek gibi.Aile seninde hatan var diye geri gönderiyor.Maddi olarak kötüler mi.Bir ana baba o eve kızını nasıl geri gönderir,anlamak zor..

Son düzenleme:
Anlamıyorum gerçekten neden bu kadar öfkeli dolu ve yargılayıcı konuştunuz ki.kadın sadece çaresizliğine belki mantıklı bir çıkış yolu bulmanıza yardımcı olursunuz diye sormuş.belki kimseye anlatamıyor atmadığını kişilere anlatıp rahatlamak istedi.hiç birinizde demediniz ki baba evi gerçekten zordur bilen bilir bilmeyende Yaşar’sa anlar.yapman gereken tek şey şu kardeşim galiba önlisans tan gireceksin bende hazırlıyorum başarılar dilerim.sınavı kazanırsan eğer ne ala başla işine kendine topla gizliden yürüt işini düzen kur pat diye al çek git çocukları.kreş olur gündüz bakım evi olur neyse artık.iş çıkışı al evine gel çocuklarını.zorlanacaksın ama başaracaksın.kpss olmadı mı hiç sorun değil işe gideceğim de bunaldım yoruldum de aynı düzeni bu defa çalışarak kur.iş bakarken kreş saatine uygun bak çocuklar asla mağdur olmamalı tek kural bu başarabileceksen kalkış bu işe.tek başına ayakta durmak zordur kimseye eyvallahın olmamalı aç kurt sürüsü dolanıyor sokakta.içeriden göründüğü gibi değil dünya iyi düşün.ya hayatta ve ayakta kalıp çocukların asla etkilenmemesini sağlayabileceksen kalkış.yada asla kalkışma

X