Estetik Karın Germe Ameliyatım

Keşke öyle olsa..Benim göbek fıtığına genel cerrah doktoruda,plastik cerrahda kesili ameliyat dedi.Endoskopi yöntemi ile olmazmış :KK43: Fıtıgın büyüklüğüne ve yerine göre karar veriliyormuş kesi ile yada endoskopi olacagı..
12 Senelik fıtık benimkisi..
Piercingle kapatırdın o izi
Ama sen karninda çıksın bu arada istiyorsun. Anlıyorum seni. ;-)

Kesi izi. Göbekdeliğinin etrafından olmicakmi yani, ben anlayamadım.

Kesi izi. Göbekdeliğinin etrafından olmicakmi yani, ben anlayamadım.
images.jpg Bu şekilde canım..Fıtıga göre bu kesi uzayabiliyor..Benimkisi biraz daha uzun olurmuş..Bu yüzden mini karın germe ile yapılamıyor işte.Kesiyi biraz daha uzun açmam gerek dedi doktorum.Ultarsonda göbek fıtığı boyutuna göre karar veriliyor.

Eki Görüntüle 1306361 Bu şekilde canım..Fıtıga göre bu kesi uzayabiliyor..Benimkisi biraz daha uzun olurmuş..Bu yüzden mini karın germe ile yapılamıyor işte.Kesiyi biraz daha uzun açmam gerek dedi doktorum.Ultarsonda göbek fıtığı boyutuna göre karar veriliyor.
Ay evet piercingle kapatilacak iz degil. Ben göbekdeliği etrafı sandım. Peki tüm karın germelik derin varmı? Tüm karın germede baya deri gidiyor galiba.

Ay evet piercingle kapatilacak iz degil. Ben göbekdeliği etrafı sandım. Peki tüm karın germelik derin varmı? Tüm karın germede baya deri gidiyor galiba.
Yok işte.. Doktor çok çekti alttan,karnımı ölççtü alt üst olmak üzere.. Fazla bir deri gitmeyecek ama nasıl olacak nasıl edecek bilmiyorum valla..Çatlakta yok zaten..

Yok işte.. Doktor çok çekti alttan,karnımı ölççtü alt üst olmak üzere.. Fazla bir deri gitmeyecek ama nasıl olacak nasıl edecek bilmiyorum valla..Çatlakta yok zaten..
Arzum oyaliyorum seni ama bide bunu bilmek isterim. Tüm karın germede göbek deliğinin altında kalan tüm deri gidiyor biliyordum, yani eski göbekdeliği alta kadar geriliyor, yukarıdan yeni göbek deliği oyuluyor. Yani bi en azindan 7-8 cm deri gidiyor biliyordum. Yanlışmı ozaman?

Arzum oyaliyorum seni ama bide bunu bilmek isterim. Tüm karın germede göbek deliğinin altında kalan tüm deri gidiyor biliyordum, yani eski göbekdeliği alta kadar geriliyor, yukarıdan yeni göbek deliği oyuluyor. Yani bi en azindan 7-8 cm deri gidiyor biliyordum. Yanlışmı ozaman?
Onu hesaplamaistim ben ya evet gercekten gobek deligi taaa asagi cekiliyo kesiliyo deriyle :KK34: fazla deri yoksa tam karin germe olurmuki

Valla benim o kadar deri çıkmaz sanmam yani..Aklımada geldi o,eski göbek deliğim ne olacak bu durumda..Eski yer,yani şimdiki yeri normalde yukarıda duruyor bence..Alttan çekilince daha iyi duruyor.Bence onarma yapıp eski yerine tekrar dikilse iyi olur..

Valla benim o kadar deri çıkmaz sanmam yani..Aklımada geldi o,eski göbek deliğim ne olacak bu durumda..Eski yer,yani şimdiki yeri normalde yukarıda duruyor bence..Alttan çekilince daha iyi duruyor.Bence onarma yapıp eski yerine tekrar dikilse iyi olur..
Anlamadin canim sen hani gererken gobek deligi de ordan kopacak ve deride bir delik oluyo ee haliyle o delikli deri kesilmesi gerekiyor ve ustten gerilmis deriye baska bir delik aciyorlar .. Ve yeniden bir gobek yapiyorlar

Benim dediğim gibimi aslı tüm karın germe?
Bende ona şaştım, sana öyle bişey yaparsa dört büklümmü yürümen gerekecek deri esneyene kadar. Anlayamadım. Ama doktorun işini biliyor, vardır bi bildiği.

Anlamadin canim sen hani gererken gobek deligi de ordan kopacak ve deride bir delik oluyo ee haliyle o delikli deri kesilmesi gerekiyor ve ustten gerilmis deriye baska bir delik aciyorlar .. Ve yeniden bir gobek yapiyorlar
Bende öyle düşündüm. Bildiğimden değil. Bilenler bilgilendirsin bizi.

X