Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam arkadaşlar;

Ercan Karacaoğlu'ndan 7,500 TL gibi bir fiyat aldım, gelişmelerden haberdar edeceğim sizi Yasmina1 arkadaşım teşekkürler :KK66:

Jelesec arkadaşım daha fiyat ve doktor araştırmadayım bakalım :)

Ercan beye ameliyat olan çok oldu bende dahil...benimde bu ayın sonu gibi düşünüyorum karnı ama sana verdiği fiyat bana yüksek geldi bende cok karın yok seni gördü mü?Telefondamı aldın fiyat...hakkında hayırlısı neyse olsun...karar verdiğin de yaz birde fiyat

Jelesec bana da fiyat olarak biraz yüksek beni görmedi tabi e-mail ile genel bir fiyat istemiştim. Birçok arkadaş memnun kalmış senin için de hayırlısı olur cnm sen de Ercan Bey'e mi olacaksın?

Jelesec bana da fiyat olarak biraz yüksek beni görmedi tabi e-mail ile genel bir fiyat istemiştim. Birçok arkadaş memnun kalmış senin için de hayırlısı olur cnm sen de Ercan Bey'e mi olacaksın? bu arada Selahattin Tulunay'da 6500 TL istiyor

Jelesec bana da fiyat olarak biraz yüksek beni görmedi tabi e-mail ile genel bir fiyat istemiştim. Birçok arkadaş memnun kalmış senin için de hayırlısı olur cnm sen de Ercan Bey'e mi olacaksın? bu arada Selahattin Tulunay'da 6500 TL istiyor

Görmeden verdi fiyat anladım karşılıklı görüşünce baya iniyor...evet ben Ercan beye olacağım...başka doktoru düşünemem bile ben meme küçültme ve yağ aldırma işlemi oldum 5 ay önce,dikişi tekniği çok farklı, bu ayın sonu karnımı yaptırmak istiyorum ama daha fiyat konuşmadım.Bentoprak...Edber..serap38..karın oldular onlar memnunlar inşallah bizlerde memnun oluruz

Son düzenleme:
Görmeden verdi fiyat anladım karşılıklı görüşünce baya iniyor...evet ben Ercan beye olacağım...başka doktoru düşünemem bile ben meme küçültme ve yağ aldırma işlemi oldum 5 ay önce,dikişi tekniği çok farklı, bu ayın sonu karnımı yaptırmak istiyorum ama daha fiyat konuşmadım.Bentoprak...Edber..serap38..karın oldular onlar memnunlar inşallah bizlerde memnun oluruz

Ben 2 hafta önce Dç. Dr. Tayfun Aköz e hem karın germe hem de gögüs büyütme ameliyatı oldum fiyat araştırması yapıyorsanız görüşmenizi tavsiye ederim.Eli de çok hafif .Fiyat olarak da
birçok doktordan uygun.

ben karın germe ve gögüs büyütme ameliyatına 8000 tl ödedim

Ben 2 hafta önce Dç. Dr. Tayfun Aköz e hem karın germe hem de gögüs büyütme ameliyatı oldum fiyat araştırması yapıyorsanız görüşmenizi tavsiye ederim.Eli de çok hafif .Fiyat olarak da
birçok doktordan uygun.

Geçmiş olsun öncelikle...elini hafifliğinden ziyade...dikiş izleriniz nası?Mesajlarınıza baktım ameliyat dan sonra yazmaya başlamışsınız öncesi yok .Doktorunuza gelene kadar başka doktorlarla görüştünüzmü?Görüştüyseniz kimlerdi ve fiyatları nasıldı?Ödeminiz varmı sorularım çok oldu ama umarım anlarsın..bende yakında olmayı düşündüğüm için merak ediyorum.Unutmadan arkadaşım birde göbek deliği nasıl oldu memnunmusun

Son düzenleme:
selam bayanlar

acaba ankarada karin germe amaliyati olan ve mem kalan varmi bana verebileceginiz isimler varsa paylasirsaniz sevinirim

Selam herkese , kendimi yormadigim icin iyi hissediyorum, dün kardesime yardim icin gittim yemek yaptim ayakta kaldim, aksam 9:30 da uyumusum. Yani dinlenince iyi, ama ise girisince cabuk yoruluyor insan.
Ben 31 martta ameliyat oldum gecen cumartesi dört direnim vardi iki gogüste iki karinda cuma günü 3 direni aldi doktorum, pazartesi biri alinacak insallah. Karnim sert ve sis. Ödem var dedi doktor biraz indi ama dümdüz asla degil bence zamanla inecek normal halini alacak. Terazide 3 kilo fazla bile cikiyorum degil az cikmayi, doktor 3 kilo göbeginden aldim demisti. Ben toprak ile beraberdik. Onun vücut yapisi benimkinden cok farkli ,hic ödem kalmamis ve dümdüz dikis izleri bile belli belirsiz cok cabuk iyilesmis. Bence bünye meselesi onun vucudu cabuk toparladi. Benim vucudum ödem yapti ameliyatin ikinci günü regl oldum belki onun da etkisi var ödem olmasinda. Kisiden kisiye degisiyor iyilesme dönemi.

Selam edber,benim ameliyatımın üzerinden.... Bir ay iki hafta geçti,ilk başlarda zorlanmadım dersem yalan söylemiş olurum;beni ilk on gün karnım zorladı.Benim direnler 8 günde alınmıştı,o sarkan hortumlar insanı sinir ediyor.

Karnımın sertliği ve şişliği benim yeni yeni indi ama Ercan beye sordum tam şekil 3 le 6 ay arası daha net belli olur dedi.İnan şu hali bile o kadar güzel'ki:nazar:i benimde kilom fazla çıktı tartıda ilk başta işe başlamamla birlikte kilo bile verdim,darısı başına...bak gör biraz zaman geçsin ödemler gidince hoş karın ve meme ortaya çıkıyor.Benim dikiş izlerim ilk önceleri biraz kabarık gibiydi,şimdi dümdüz ve incecikler,yanlardaki dikiş renkleri beyazlamaya başladı.Hiç sıkıntı yapma ödem inan zamanla geçiyor.

Ben toprak...merhaba ve maşallah:nazar:jelesec den aldım haberlerini çok iyi toparlanmış'sın...ödem olmaması çok iyi hepimizin doktoru ama sana torpil'mi yaptı anlamadım:KK1:ikinize'de sevgilerimi gönderiyorum.

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar;

Ercan Karacaoğlu'ndan 7,500 TL gibi bir fiyat aldım, gelişmelerden haberdar edeceğim sizi Yasmina1 arkadaşım teşekkürler :KK66:

Tutti,ben hem karın germe hemde meme dikleştirme ameliyatı oldum.Doktorum Ercan bey,iki ameliyata 12 milyar ödedim.Bu ameliyatları çok uygun fiyata yapan doktorlar var mutlaka,ama benim ödediğim bu fiyat inan yapılan işin karşısında az bile.

Mutlaka karşılıklı görüş doktor beyle...anlatım diline bak inan çok farklı,çıkardığı sonuçlar ortada bizler canlı örnekler.

Canım teşekkürler.Ödemim var yok değil ama azmış Ercan bey öyle dedi.Biliyorsun fıtık ameliyatıda yaptı sağ taraf hala geriyor.Dikişlere bu gün dikkat ettim çoğu yer bantlı gerçi.Her iki baş dikişlerde sanki içinde bir şey varmış gibi sert.Demek zamanla yumuşuyor onlarda.Dikiş yerleri solmaya başlamış.Sanırım kullandığı malzemelerle ilgili.Şu bantlar falan.Genel olarak iyi gidiyor çok şükür.Karnımın olmaması müthiş bir şey.Yaza dahada mutlu olacağım biliyorum.Herkesin mutlu sonuçları olsun.

Tutti,ben hem karın germe hemde meme dikleştirme ameliyatı oldum.Doktorum Ercan bey,iki ameliyata 12 milyar ödedim.Bu ameliyatları çok uygun fiyata yapan doktorlar var mutlaka,ama benim ödediğim bu fiyat inan yapılan işin karşısında az bile.

Mutlaka karşılıklı görüş doktor beyle...anlatım diline bak inan çok farklı,çıkardığı sonuçlar ortada bizler canlı örnekler.

Kombine ameliyat olunca indirim yapıyor.Ayrı ayrı olunca iki kez hastaneye yatıyorsunuz doğal olarak ameliyathane ve ekipte iki kez kullanılmış oluyor.İndirim çok olmuyor bilginize.Hastanede hastane doğrusu.Eften püften değil.Son teknolojiymiş kullanılan aletler.

Bence de olacak arkadaşlar birkaç dr görüşsün bende öyle yaptım daha önce yazdım neden Ercan Karacaoğlu diye.

Canım teşekkürler.Ödemim var yok değil ama azmış Ercan bey öyle dedi.Biliyorsun fıtık ameliyatıda yaptı sağ taraf hala geriyor.Dikişlere bu gün dikkat ettim çoğu yer bantlı gerçi.Her iki baş dikişlerde sanki içinde bir şey varmış gibi sert.Demek zamanla yumuşuyor onlarda.Dikiş yerleri solmaya başlamış.Sanırım kullandığı malzemelerle ilgili.Şu bantlar falan.Genel olarak iyi gidiyor çok şükür.Karnımın olmaması müthiş bir şey.Yaza dahada mutlu olacağım biliyorum.Herkesin mutlu sonuçları olsun.

Seninle...Serap38 yazınca, hemen sabah gidip ameliyat olasım geliyor:KK55:ne güzel ya baştan beri mutlusunuz karında dikişlerin hemen iyileşiyor olması süper,ben memede yaşadım bunu ama karın farklımı olur diye geçiyordu kafamdan oh çok rahatladım.Canım adamın hem malzeme farklı hemde tekniği...ay bu yaz senin gezdiğin yerlere çok takılmaya yım:KK9:seksi karınlı seni

Vallahi bana olmadı gece yapar karın germeyi :KK52:gündüz çok yoğun yaza yetişmem lazım

Adamı delirttik zaten bir de geceleri çalışırsa Ercan beyi düşünemiyorum :KK52: Karşımızdaki insan robot değil ki.Şaka bir yana Cidden Ercan bey ilk zamanlar şaşırmıştı şimdi alıştı artık.Ebderi ziyarete gittiğimde ziyarete mi geldin diye gülümseyerek sordu.Kadınlardan korkulur valla.Halimize bak ajan gibiyiz.:KK52:

Yarın müsait değilim gelemicem sanırsam:KK50: Artık Ebderin dikiş alımına yada toplantıda görüşürüz.

X