Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benimameliyatimin ikinci günü regl oldu onun etkisi sanirim. Her vücut farkli benim vücudum ödem yapiyor. Plastere de allerji yapti herkeste olmuyor, hatta carsaflarda kullanilan dezenfekte ilacina(camasirsuyu) da allerjim var. Ameliyattan cok bunlar beni rahatsiz etti.

Demek sendede alerjı durumu cıktı benımde bantlara alerjım cıktı bant yerlerınde iz yaptı hala o yerler ıyılesmedı ızı var zamanla gececek her seye alerjım var ama ızlerım ıyıce soldu alerjı olan yerler dıkıs ızlerımın yanında onlarda aynı ıyılesme surecınde yavas yavas soluyor ama soluyor yanii merak etme arkadasım... gecmıs olsun..benıde alerjıler cok rahatsız etmıstıı dıkıslerden hıc cekmemıstım.. ama hala iç dıkıslerı elımle hıssedıyorumm onlar kendılıgınden erıcekmıs zamanla...

kızlar benim karnım çok şiş karnımdada sıvı dolu dr.lipo sıvısı demişti ama 12 gün oldu hala bir değişiklik yok ödem dediğiniz nasıl oluyor acaba? birde bu lipo yapılan yerler çok acıyor karnım çok sert ve şiş sizlerdede oldumu kızlar bu sorunlar

kızlar benim karnım çok şiş karnımdada sıvı dolu dr.lipo sıvısı demişti ama 12 gün oldu hala bir değişiklik yok ödem dediğiniz nasıl oluyor acaba? birde bu lipo yapılan yerler çok acıyor karnım çok sert ve şiş sizlerdede oldumu kızlar bu sorunlar

Ne oldu göbek deliğin normal değil demiştin.

beria hayırlı haberlerini bekliyoruz...umarım kuş gibi girer ,çıkarsın arkadaşım Allah yardımcın olsun..:KK49:

arkadaslar, 28. Nisan cumartesi mini karIn germe, lipo...amel. gerceklesecek.
Doktorum Ercan karacaoglu....
Cok heycanlIyIm, tabikide korkuyorum...

sen gününü belirledinmi?
Ben nasIl olsa Otelden yer ayIrttIrdIm. Bak sende biran önce ol karsIlIklI dinleniriz. Ben sana bakarIm, sen bana:))

Demek sendede alerjı durumu cıktı benımde bantlara alerjım cıktı bant yerlerınde iz yaptı hala o yerler ıyılesmedı ızı var zamanla gececek her seye alerjım var ama ızlerım ıyıce soldu alerjı olan yerler dıkıs ızlerımın yanında onlarda aynı ıyılesme surecınde yavas yavas soluyor ama soluyor yanii merak etme arkadasım... gecmıs olsun..benıde alerjıler cok rahatsız etmıstıı dıkıslerden hıc cekmemıstım.. ama hala iç dıkıslerı elımle hıssedıyorumm onlar kendılıgınden erıcekmıs zamanla...

Gögsümün üstündekiler geciyor kurumaya basladi, leke kalacak gibi. Gögüs dikisinin üstündekiler daha kanli, kolaltindakilerde daha aciyor gecmedi yani, gece yatarken kendimi sekilden sekile sokuyorum yarali yerlere denk gelmesin diye. Neyse gececek biliyorum ama iz insallah kalmaz. Aslinda cok insanda allerji var ama farkinda degiller. Ameliyat olacak arkadaslar kasinti acima hissedseniz hemen doktorunuza haber verin, bant veya pflaster ne diyorsaniz allerji yapabilir.

sen gününü belirledinmi?
Ben nasIl olsa Otelden yer ayIrttIrdIm. Bak sende biran önce ol karsIlIklI dinleniriz. Ben sana bakarIm, sen bana:))

Birimiz sağlam olalım canım...yada bentoprak...serap...edbeer...biri bakar artık 3 gün,arkadaş değilmiyiz:nazar:

İnş. güzel geçer Dr. burada çok popüler bende yarın tam karın germe olacağım

Aslında doktor hiç popüler değildi sanal alemde...taki ben meme ameliyatı olana kadar:KK52: görenler çok beğenip tercih edince böyle popüler oldu.Hakkı vallahi tekniği,hastasına yaklaşımı eğitimi çalıştığı hastane hepsi 10 numara.

Aslında doktor hiç popüler değildi sanal alemde...taki ben meme ameliyatı olana kadar:KK52: görenler çok beğenip tercih edince böyle popüler oldu.Hakkı vallahi tekniği,hastasına yaklaşımı eğitimi çalıştığı hastane hepsi 10 numara.

Reklamını sen yaptıysan sana bir güzellik yapar artık :))

Şaka bir tarafa demek ki iyi herkes memnun İzmirde de Cemil bey inşallah bende olumlu düşüncelerle dönerim buralara
Aradılar beni birden sonra yeme içme dediler pijama terlik getirme herşeyi buradan hallediyoruz dediler. Bol kıyafet getir çıkarken lazım olacakmış ödemler ödemler

Bende hamile kıyafetim var onu götüreceğim :)) Nasıl olacağımı düşünüyorsam

Reklamını sen yaptıysan sana bir güzellik yapar artık :))

Şaka bir tarafa demek ki iyi herkes memnun İzmirde de Cemil bey inşallah bende olumlu düşüncelerle dönerim buralara
Aradılar beni birden sonra yeme içme dediler pijama terlik getirme herşeyi buradan hallediyoruz dediler. Bol kıyafet getir çıkarken lazım olacakmış ödemler ödemler

Bende hamile kıyafetim var onu götüreceğim :)) Nasıl olacağımı düşünüyorsam

Doktor memnun bile değil bu durumdan:KK52:ne güzelliği zaten herkes kendi gidip konuştuğu için bende isim vermediğim için bilmez.Ama arkadaşlardan alıyoruz tabi çikolata bikini yemek vs allah bereket versin.

izmirdede iyi doktor çok istanbuldada canım...allah iyi doktora denk getirsin herkesi

Son düzenleme:
Selam edber,benim ameliyatımın üzerinden.... Bir ay iki hafta geçti,ilk başlarda zorlanmadım dersem yalan söylemiş olurum;beni ilk on gün karnım zorladı.Benim direnler 8 günde alınmıştı,o sarkan hortumlar insanı sinir ediyor.

Karnımın sertliği ve şişliği benim yeni yeni indi ama Ercan beye sordum tam şekil 3 le 6 ay arası daha net belli olur dedi.İnan şu hali bile o kadar güzel'ki:nazar:i benimde kilom fazla çıktı tartıda ilk başta işe başlamamla birlikte kilo bile verdim,darısı başına...bak gör biraz zaman geçsin ödemler gidince hoş karın ve meme ortaya çıkıyor.Benim dikiş izlerim ilk önceleri biraz kabarık gibiydi,şimdi dümdüz ve incecikler,yanlardaki dikiş renkleri beyazlamaya başladı.Hiç sıkıntı yapma ödem inan zamanla geçiyor.

Ben toprak...merhaba ve maşallah:nazar:jelesec den aldım haberlerini çok iyi toparlanmış'sın...ödem olmaması çok iyi hepimizin doktoru ama sana torpil'mi yaptı anlamadım:KK1:ikinize'de sevgilerimi gönderiyorum.
Tesekkürler serap 38 benim durumumda senin gibi bugün 12 nisan 31 martta ameliyat oldum 45 ml sivi geldi bu gidisle 15 günü bulacak. Dikis izleri insallah sizinki gibi olur.

X