Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

mrb kızlar ben konuyu görünce merak ettim internetten bakim dedim ameliyat görüntüleri çok kötü resmen deriyi yüzüp iç kasları dikiyolar bunun ağrısı çok olmazmı yani okadr ağrıya değermi sağlıklı bir şekilde sporla kas çalışmalarıylada sıkılaşa bilirsiniz acı çekmeyin boşuna ameliyat sonrası ne kadar ağrı olur bilmiyorum ama baya ağır bir ameliyat gibi gözüküyo sonuçta deriyi yüzüyo iç kasları dikip tekrar deriyi kapatıyo o ne derece tam tutar ilerde sorun yaşamayın bence benimkisi düşünce sadece yanlış anlamayın inşallah karar verip ameliyat olanlar istedikleri görüntülerine ağrısız kavuşurlar

Doktor memnun bile değil bu durumdan:KK52:ne güzelliği zaten herkes kendi gidip konuştuğu için bende isim vermediğim için bilmez.Ama arkadaşlardan alıyoruz tabi çikolata bikini yemek vs allah bereket versin.

izmirdede iyi doktor çok istanbuldada canım...allah iyi doktora denk getirsin herkesi

bana sordu neden onu sectigimi, bende internetten dedim. Bukadar reklamI oldu, bence sana bari torpil gecsin artIk...
Hic yoktan yarIya indirsin fiyatI.

Tesekkürler serap 38 benim durumumda senin gibi bugün 12 nisan 31 martta ameliyat oldum 45 ml sivi geldi bu gidisle 15 günü bulacak. Dikis izleri insallah sizinki gibi olur.

canIm sana mesaj yazdIm ama tahmin ediyorum sanada gitmedi. Üzülgünüm günlerimiz tutmuyor yoksa refakatcI gelirdin:)))
Olsun hersey güzel gitsin buradada görüsürüz. Cokta uzak degilsin aslInda. Bebiside öpüyorum. By

bana sordu neden onu sectigimi, bende internetten dedim. Bukadar reklamI oldu, bence sana bari torpil gecsin artIk...
Hic yoktan yarIya indirsin fiyatI.

Onu sana sorma nedeni ne biliyormusun?Hasta pörtföyü,hep tanıdık şeklinde olmuş nldglb...arkadaşa bir tanıdığı tavsiye etmiş.Onun arkasından kuzenleri olmuş banada sormuştu,ay yok canım ben öyle birşey talep bile etmem,sonradan birşey olur karnımda konuşamam bile adama gebe kalmaktansa,veririm paramı öttürürüm borumu...Ben eski hastasıyım...az değil yani 7 mil ödedik yapar erken rezervasyon indirimi:KK1:

Canım 100 mesaj olmadan biz sana sen bize atamazsın özelden.Telleşiriz bay

Son düzenleme:
Beria...yarın çok başarılı bir ameliyat geçirirsin umarım...aynı doktora ameliyat olan çok ve memnunlar,başta 1971 sibel...seninde memnun olacağına eminim

Sağol un arkadaşlar dün gece yasmina1 ile face de görüştük çok olumluydu cesaret verdi. Yasmina1 ve sibel1971 in dr una olacağım
derimiz yüzülüp eski halini almayacak mı bak şimdi

mrb kızlar ben konuyu görünce merak ettim internetten bakim dedim ameliyat görüntüleri çok kötü resmen deriyi yüzüp iç kasları dikiyolar bunun ağrısı çok olmazmı yani okadr ağrıya değermi sağlıklı bir şekilde sporla kas çalışmalarıylada sıkılaşa bilirsiniz acı çekmeyin boşuna ameliyat sonrası ne kadar ağrı olur bilmiyorum ama baya ağır bir ameliyat gibi gözüküyo sonuçta deriyi yüzüyo iç kasları dikip tekrar deriyi kapatıyo o ne derece tam tutar ilerde sorun yaşamayın bence benimkisi düşünce sadece yanlış anlamayın inşallah karar verip ameliyat olanlar istedikleri görüntülerine ağrısız kavuşurlar

Yok arkadaşım neden yanlış anlayalım... herkes serbest düşüncelerinde...teşekkürler paylaşımın için

Sevgılı arkadasım kımse durduk yere yaptırmaz boyle bır amalıyatı evt haklısın zor bır amalıyat fakat degecek bır amalıyat , dedıgın sey sporla olsa ben yıllardır spor yapıyorum duselırdı, sonuc alınmadıgında en son caredır amalıyat...Ayrıca derıyı yüzdükleri dogru
fakat eger eskısınde kotu olmus olsa bunca yıldır estetık olan hastalar ne halde olurlardı dımı? Tecrube edılmıs ve uzman kısılerce yapılan bır amalıyat bu doktorlarımız harıkalar yaratıyor... burun amalıyatında da burnu yuzuyorlar ve kıkırdaklarını kırıyor yenıden şekıl verıyolar ve cok kısı yaptırıyor.. Artık yapılamıcak bır sey yok mutsuz olmaya degmess.....

Sağol un arkadaşlar dün gece yasmina1 ile face de görüştük çok olumluydu cesaret verdi. Yasmina1 ve sibel1971 in dr una olacağım
derimiz yüzülüp eski halini almayacak mı bak şimdi

İyi dıleklerım senınle beriacım inşallah bızım gıbı kolayca atlasırsın canım

arkadaslar, 28. Nisan cumartesi mini karIn germe, lipo...amel. gerceklesecek.
Doktorum Ercan karacaoglu....
Cok heycanlIyIm, tabikide korkuyorum...

Korkulacak hiçbir şey yok.Çok memnun oldum ayrıca doktorumuzun aynı olduğuna:KK66: Son derece başarılı bir doktor.Size bol şans diliyorum.

Ameliyat olacak arkadaslar korkmayin hersey yolunda gidecek, buraya bosuna endiselenmisim diye yazacaksiniz. Güzel haberlerinizi okumak dilegiyle.

Aferin Edbeer.Bakın Edbeer arkadaşımız sizlere en yakın örnek.O öyle diyorsa doğru söylüyordur.

Beria cım güzel haberlerini dört gözle bekliyoruz.Dualarımız sizlerle.Yarın forumdan seninle birlikte 3 kişi daha ameliyat olacak.Hepinize sonuçlarından çok memnun olacağınız başarılı ameliyatlar diliyorum.Sevgiler...

Beria cım güzel haberlerini dört gözle bekliyoruz.Dualarımız sizlerle.Yarın forumdan seninle birlikte 3 kişi daha ameliyat olacak.Hepinize sonuçlarından çok memnun olacağınız başarılı ameliyatlar diliyorum.Sevgiler...

Teşekkürler kızlar.. Forumdan kimler ameliyat olacak ben kaçırmışım galiba

Hangi ameliyat çok kolayki angel cim.Ama şunu söyleyebilirim sezeryan ameliyatından daha kolay denilebilir.Bebeği çıkarabilmek için 7 kat kesilip dikiliyor.Karın ameliyatında ise sadece üst deri kesilip altındaki yağ katmanı alınıyor.Çok derinlere inilmeden yani.Tabii ki ameliyatın her türünde risk var ama tam teşekküllü ve işinin ehli bir doktorun elinde yapılan bu ameliyat inan çok kolay oluyor.Ameliyattan 2 saat sonra kalkıp yürüyebilecek yemeğini yiyebilecek duruma geliyorsun.O kadar ağrı demişsin,ben şahsen kendi ameliyatımda hiç ağrı çekmedim diyebilirim.Dayanılmaz ağrı zaten hiç olmuyor,olmasına izin verilmiyor.Ayılmadan önce ağrı kesici iğnelerle size bol takviyeler yapılıyor.Şahsım adına hergün dua ediyorum iyi ki bu ameliyatı yaptırmışım diye.Özellikle sabah yataktan kalkıp oturur pozisyonda gözlerimi açıp da göbeğime baktığımda dümdüz bir karın görmenin dayanılmaz hafifliğini yaşamak çok keyifli bence...Sevgiler

Meme küçültme den iki arkadaş daha olacak yarın.Seray14 ,pmblk.

Fadıl takipte :KK1:özelden yazdım sana gelmedimi?

Beria benim doktora benden önce ameliyat olan bu arkadaş...2 de akrabası olmuş,canım adamın hastası çok yani o ona diğeri bana böyle çalışıyorlar.Keşke okusaymışım bu meslekte iyi para var:KK53:

Fadıl takipte :KK1:özelden yazdım sana gelmedimi?

Beria benim doktora benden önce ameliyat olan bu arkadaş...2 de akrabası olmuş,canım adamın hastası çok yani o ona diğeri bana böyle çalışıyorlar.Keşke okusaymışım bu meslekte iyi para var:KK53:

Gördüm gördüm yazdım koşş oku hemen :)

Gördüm gördüm yazdım koşş oku hemen :)

Beria cım benim ben Jelesec den bir ay önce ameliyat oldum karın germe ve meme küçültme.İki kuzenimde meme büyütme oldular Ercan beye.Bizim aile de ortayı bulamamışız ya çok küçük ya da çok büyük:KK43:

X