Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Fragola hayırdır sen kaç operasyon oldun gıdı,kol,karın...

Geçmiş olsun bayağı kapsamlı bir operasyon olmuş.İnşallah biran önce sağlığına kavuşursun.Bu bir süreç ve biraz sabır gerektiriyor.Sonra keyfini bolca çıkartacaksınız

Geçmiş olsun bayağı kapsamlı bir operasyon olmuş.İnşallah biran önce sağlığına kavuşursun.Bu bir süreç ve biraz sabır gerektiriyor.Sonra keyfini bolca çıkartacaksınız

İnşallah canımm ya seninkinin yarısı kadar iyi olsa sonuç öpüp başıma koyarım maşallah valla harika olmuşş :))))

offf çok üzüldüm bak şimdi biz nlglpde ile memorialde idik forumdan çok sevdiğimiz bir arkadaşımız meme küçültem oldu ziyaret ettik sonra ercan beye uğradık aman bide ne göreyimm bizim almanyadan gelen arzu orada senide bilseydim gelecek beklerdim

ohhh maşşallahh herşey zamanla daha iyi olacak

E o zaman beni tanıyo Benim de çok emeğim var bu topikde

ha ha ha seni ve eşini tanımayan yok kadını gördün üye ama k.k.ya ameliyatı var pazartesi biz tanımıyoz o hepimizi tanıyor sizleri okuyorum hepinizin ameliyatlarını biliyorum diye şöhretiz looooo

ha ha ha seni ve eşini tanımayan yok kadını gördün üye ama k.k.ya ameliyatı var pazartesi biz tanımıyoz o hepimizi tanıyor sizleri okuyorum hepinizin ameliyatlarını biliyorum diye şöhretiz looooo

Ya evet şaştım kaldım doğrusu Nerdeyse yazdığım cümleleri ezberlemiş.Satır satır söyledi yüzüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…