Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Yardııımmmmm lütfennnn
Serdar Eren'e salı günü ameliyatımı oldum 2 gece kaldım bugün 3. günüm :KK43: direnlerimi çıkarttı ama çoook kan geliyor sizede aynı şey oldumu çok akıyor ne yapacağımı şaşırdım :KK43:(

çok derken?
bir miktar gelmesi normalmiş
ama çoksa doktoruna ulaşmalısın...

Gergin dakancı senin karnın ortasında dikey bi kas hattı var sanki sporla oluşmuş gibi duruyor. O nasıl olduysa çok hoş bi görüntüsü var. Bide diğer ameliyat olan arkadasların göbek deliğinde farklı bi görüntü var ama sdnin göbek deliğin minik ve dikiş atılmamış gibi yani göbek deliğin tekrardan yapılmadı mı senin?

(Konu dışı sorum: dukanla mı kilo verdin) :))

öksürmekten kas yapmış olabilirmiyim acaba :KK1:
valla tatlım nasıl oluştuğunu Ercan beye sormak lazım :) sporla olmadığı kesin ben sondoğumum sorunlu geçti ve doğumdan sonra(7 yıldır) karın egzersizi yapamaz hale gelmiştim :)
yapıldı neste.tam karın germe oldum ben.ama bu göbek deliği tamamen doktorun tekniği ile alakalı.Ercan beye ameliyat olanların göbek deliği çok benziyor
yaşasın göbek deliği kardeşliği :119::KK1:
göbekte dikiş vardı alındı.dışta değildi ama benim göbek deliğinin içindeydi dikişler...
ben çok seviyorum göbek deliğimi :)))

evet canım dukanla 17 kilo verdim,sarktım şimdi toparlatıyorum :))

Selam kızlar, ben de epeydir iş seyahatindeydim. foruma hiç giremedim. umarım herkes iyidir.

fragola, yineben, melosb, matruşka, kübra ben gitmeden önce ameliyat olan veya olmak üzre olan arkadaşlardı. nasıl son durumlarınız? umarım herşey yolundadır :) yeni katılan arkadaşlarımız olmuş. onların da herşey gönlünce olsun dilerim ki... :KK16:

selam bayır gülü nasılsın her şey yolundamı?

Deneyimli hanımlar yardım edin:KK43:(( 1.5 ay önce lippo ve karın germe yaptırdım.. Ödemler bir şişti bir iyileşti onlar normalmiş.. Sonra ödem söktürücü içecekler kullanmaya başladım her şey yoluna girdi halada kullanıorum.. Bel oyuntum ortaya çıktı karnım düpdüz oldu yaniii yeniden doğdum rüyam gerçek oldu..bu arada 2 hafta sonra yürüyüşlerime başladım dikkatli besleniyorum..son 3 gündür depresyona girdim resmen evden çıkasım yok.. Miğdem eski haline döndü sanki hiç lipo yapılmamış sanki sırf karnım gerilmiş müğdem iğrenç oldu.. Resmen ikiye katlanıo :KK43:(( ödem diycem nie sırf miğde .. Varmı bu sorunları yaşayan :KK43:(

capoeira daha çok yeni ameliyatın tatlım belki ödemdir
o bölgeye toplanmıştır vs vs vs...
doktorunla iletişim halindesindir bi gitsen ya da sorsan
en doğrusunu o söyler sana

kızlar merhaba
bu gün ameliyattan sonra hep sormak istediğim ve hep unuttuğum o soruyu nihayet doktoruma sordum :)
verdiği cevap beni şoke etti :KK53:

benden alınan yağ ve derinin ağırlık olarak miktarını sordum

El-Cevap:yaklaşık olarak 4.5kg saf yağ :KK53::KK53::KK53:

bende benim karnımda pek yağ yoktu diye geziniyorum:KK52:
gerçi kollarada lipo yapıldı...
ama bu ne yaa :KK43: ne kadar yağlıymışım :KK43:

Son düzenleme:
kızlar merhaba
bu gün ameliyattan sonra hep sormak istediğim ve hep unuttuğum o soruyu nihayet doktoruma sordum :)

Hadi yaa okadar cok muymuşş, benden 1,5 kg yag gitmiş, sarkan kesilen deri de 1 kg civarıymış ama tartıda aynıyım 1 kilo eksiktim hatta dün

Hadi yaa okadar cok muymuşş, benden 1,5 kg yag gitmiş, sarkan kesilen deri de 1 kg civarıymış ama tartıda aynıyım 1 kilo eksiktim hatta dün

canım şimdi tekrar baktım maile acaba yanlışmı okudum diye ama aynen yazdığım gibi

işin kötüsü ne biliyomusun ben 58 kiloyum hala :KK43:
yani benim 54 kilo olmam gerek
napcam ben şimdi yaa :KK14: :84:

Son düzenleme:
Kızlar selam :KK16: dün akşam döndük nlglpd ile muhteşemdi herşey Lüleburgaz,Çorlu ve Edirne gezisi yapıldı kankamız ogltkn bizleri kraliçeler gibi karşıladı :21: yenilendik yedik içtik müzeler camiler gezildi :KK76:

Herkes iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlarımıza geçmişler olsun :KK34:

sırada kim var kesilen biçilen ( bende dahil tabi:))) öptüm herkesi :KK54:

Çok beğendim En Büyük TÜRKİYE

capoeira daha çok yeni ameliyatın tatlım belki ödemdir
o bölgeye toplanmıştır vs vs vs...
doktorunla iletişim halindesindir bi gitsen ya da sorsan
en doğrusunu o söyler sana[/QUOTE]

İnşallah öyledir.. Ya her defasında msj yazmak istemiyorum yani gözüyle görmüyoki fotoya bakıp yorum yapıyor.. Ah bu mesafeler :KK43:(( ama daha önce yaşamış birinden yorum almak daha rahatlatıyor insanı işte...:/

sayın nldgpl yorumlarda fotolarınız var diye okumuştum.rica etsem beni eklermisiniz.fotolorınızı görmem benim için çok önemli!!!

canım şimdi tekrar baktım maile acaba yanlışmı okudum diye ama aynen yazdığım gibi

işin kötüsü ne biliyomusun ben 58 kiloyum hala :KK43:
yani benim 54 kilo olmam gerek
napcam ben şimdi yaa :KK14: :84:

Ödemödemdemdemden :)) sana neden ödem çayı vermedi ki belli bir sebebi var mı?

Frıgola tam karın ameliyatında karnın içindeki yağlarıda alıyorlarmı? Hani kesilmeyen tarafın ??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar selam :KK16: dün akşam döndük nlglpd ile muhteşemdi herşey Lüleburgaz,Çorlu ve Edirne gezisi yapıldı kankamız ogltkn bizleri kraliçeler gibi karşıladı :21: yenilendik yedik içtik müzeler camiler gezildi :KK76:

Herkes iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlarımıza geçmişler olsun :KK34:

sırada kim var kesilen biçilen ( bende dahil tabi:))) öptüm herkesi :KK54:

hoşgeldin canımmm:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba

pek yokmuş gerçekten:KK1::KK1::KK1:

Frıgola tam karın ameliyatında karnın içindeki yağlarıda alıyorlarmı? Hani kesilmeyen tarafın ??

Karındaki yağların hepsi gidiyor karn germede, karnın yanlarına kollarıma ve gıdıya da lipo yapıldı benim ayrıca

çok derken?
bir miktar gelmesi normalmiş
ama çoksa doktoruna ulaşmalısın...

öksürmekten kas yapmış olabilirmiyim acaba :KK1:
valla tatlım nasıl oluştuğunu Ercan beye sormak lazım :) sporla olmadığı kesin ben sondoğumum sorunlu geçti ve doğumdan sonra(7 yıldır) karın egzersizi yapamaz hale gelmiştim :)
yapıldı neste.tam karın germe oldum ben.ama bu göbek deliği tamamen doktorun tekniği ile alakalı.Ercan beye ameliyat olanların göbek deliği çok benziyor
yaşasın göbek deliği kardeşliği :119::KK1:
göbekte dikiş vardı alındı.dışta değildi ama benim göbek deliğinin içindeydi dikişler...
ben çok seviyorum göbek deliğimi :)))

evet canım dukanla 17 kilo verdim,sarktım şimdi toparlatıyorum :))

Hmmmm ercan beyin soyadı ne acaba ka... ile başlıodu sanırım unutum:/ sırf göbek deliği için ve yüksek memnuniyet içşn ercan beyiçin şansımı zorlcm...göbk deliği düzgn olanların hepsi mi ercan olur ayol var bi hikmeti demek :KK66:))

Hmmmm ercan beyin soyadı ne acaba ka... ile başlıodu sanırım unutum:/ sırf göbek deliği için ve yüksek memnuniyet içşn ercan beyiçin şansımı zorlcm...göbk deliği düzgn olanların hepsi mi ercan olur ayol var bi hikmeti demek :KK66:))

Ercan karacaoğlu nestecim benim de doktorum o, gulumun ve begonyanın fotoları var onların da doktoru o

Karındaki yağların hepsi gidiyor karn germede, karnın yanlarına kollarıma ve gıdıya da lipo yapıldı benim ayrıca

Benimki sadece tam karın germe yanlarına lipo yapmazlar o zaman canım :KK43: ayrı ücretlendiriyorlar yan yağlarını ..

kızlarrrr el cevap:KK1:
ben ne zaman yan yatabileceğim???
oturararak yatmaktan iflahım kesildi:KK1::KK1::KK1:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Dene bakalım yatmayı ağrı sızı yoksa yat ay ne olacak artık.. Ben 5.gün denedim ama burnum rahat vermedi.. Ama 8 ci gün yattım bir gecelik pek özlemişim yan yatmayı.. Sonra yine sırt üstü. ( dr um burnumun yan tarafa şişeceğini söyledi yan ytarsam ilk 3 hafta)

Selam kızlar, ben de epeydir iş seyahatindeydim. foruma hiç giremedim. umarım herkes iyidir.

fragola, yineben, melosb, matruşka, kübra ben gitmeden önce ameliyat olan veya olmak üzre olan arkadaşlardı. nasıl son durumlarınız? umarım herşey yolundadır :) yeni katılan arkadaşlarımız olmuş. onların da herşey gönlünce olsun dilerim ki... :KK16:

Canım ben ameliyat olalı 13 gün oldu.16 nisanda dikişlerim alıncak ama istanbul kazan ben kepçe geziyorum bu gidişle dikşşler alınmadan düşcek galiba :KK1: Ercan beye sordum diskoda tepinme içiyonmu geziyon mu naparsan yap dedi, bende doktorumun sözünden çıkmıyorum :KK52:

X