Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlarrrr el cevap:KK1:
ben ne zaman yan yatabileceğim???
oturararak yatmaktan iflahım kesildi:KK1::KK1::KK1:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım benim 5hafta bitti 1haftadır yan yatıyorum .ama 3 haftada yanlarını yastıkla destekleyerek cenin pozisyonunda yatabilirsin.ben sırtımı duvara yaslıyorum tabi yine yumuşak bir yastık koyuyorum araya böylece sırtımda ağrımıyor.aslında Dr.um bana vücudunun verdiği tepkiye göre hareket et ağrı olursa yapma dedi . Sabaha kadar sürekli uyanıyorum ama yinede rahat edebiliyorum. Ha bu arada altına yorgan ser çok rahat oluyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar, reglim bitti ameliyat oldum. Bugün 10. günüm leke görmeye başladım. Sanki önceki sayfalarda böyle bir şey okumuştum. Ne diyorsunuz, normal mi?

tatlım inan senin ankaradan istanbula gitmen benim burdan gitmemden daha kolaydır :))

hakkında hayırlısı olsun.ben doktorumu çok sevdim sonucumdan memnunum :nazar:
dilerim sende çok mutlu olursun :KK16:

inan bana izler umurumda değil.çok kötü gelmiyor bana.
izin durumu birazda cilt yapısıyla alakalı..ve tabiki sigarayla :) ben sigara içtiğim halde beni çok rahatsız etmiyor.o karınla nasıl yaşamışım ben yaa :KK43:((

mutlu olman ne güzel:KK34:

Arkadaşlar, reglim bitti ameliyat oldum. Bugün 10. günüm leke görmeye başladım. Sanki önceki sayfalarda böyle bir şey okumuştum. Ne diyorsunuz, normal mi?

Bende 10 gün erken olmuştum . Normal galiba. Eğer olması gerekenden farklı birşey varsa doktorunu ara sor için rahatlasın

Benimki sadece tam karın germe yanlarına lipo yapmazlar o zaman canım :KK43: ayrı ücretlendiriyorlar yan yağlarını ..

Yanları ayrı ücretlendirmedi benim doktorum, karın germe dedim kendi dedi yanlara da lipo yaparız bel oyuntusu için vs kendi söylemişti senin doktorun kim?

Ödemödemdemdemden :)) sana neden ödem çayı vermedi ki belli bir sebebi var mı?

herhangi bir sebep belirtmedi
bitki çayı içiyormusun dedi yeşil çay içiyorum dedim tamam içmeye devam et dedi...

ne ödemdi arkadaş yaa bitmedi gitti:KK43:

pek yokmuş gerçekten:KK1::KK1::KK1:

çaktırmaaaa rezil oldum :KK53:
birde bana lipo yapmadı mı acaba demiştim :KK1::KK17:

Hmmmm ercan beyin soyadı ne acaba ka... ile başlıodu sanırım unutum:/ sırf göbek deliği için ve yüksek memnuniyet içşn ercan beyiçin şansımı zorlcm...göbk deliği düzgn olanların hepsi mi ercan olur ayol var bi hikmeti demek :KK66:))

Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu
begonya,ysm,jelesec,nlg,ben toprak,gülüm,fragola ve daha bir çok arkadaşımızda ona ameliyat oldu

hakkında hayırlısı canım

Ben yurtdışında yaşıyorum canım. Sizin kadar şanslı değişim Dr yabancı fazla dil bilmediğim için anlaşamıyorum :KK43: eşim tercüme yapıyor oda işte ne kadar yapsada ben içimden geçeni anlatamıyorum. İnşallah benimkide öyledir :) İnan çok heyecanlıyım :)

Fragola benide arkadaş ekle ben bilmiyorum arkadaş eklemeyi fotolarına bende bakmak istiyorum senin için uygunsa :)

arkadaşlık isteği gönderdim sana mangacım

baktımmm süper süper süper :)

o göğüslerden bende istiyorum :)))
bu arada :nazar::nazar::nazar:

hihi daha iyisi daha güzeli olsun inşallah canım benim çok teşekkür ederimm :KK16:

Fragola nerden görüyorum arkadaş isteğini yapamadım canım yardımcı olurmusun..

Vavvvvvvv daş olmuşsun kızzz

hahahah sağol canımm :)

Fragola nerden görüyorum arkadaş isteğini yapamadım canım yardımcı olurmusun..

mangacım applicationdan çık safariden gir ordan görürsün canım

Canım ben ameliyat olalı 13 gün oldu.16 nisanda dikişlerim alıncak ama istanbul kazan ben kepçe geziyorum bu gidişle dikşşler alınmadan düşcek galiba :KK1: Ercan beye sordum diskoda tepinme içiyonmu geziyon mu naparsan yap dedi, bende doktorumun sözünden çıkmıyorum :KK52:

gez sen gezz :)))

matruşkacıım
ameliyata girdiğimde regl in 5.günüydü
normalde 9 gün çok yoğun geçiririm.o yüzdende çok korktum hani ameliyatlıyken sonda vs varken kendimi nasıl koriycam diye
ama amlyt tan sonra çok az kanama oldu.yani hemşirelerin verdiği tampom yeterli geliyordu fakat 15.güne kadar devam etti

ameliyattan beri de tam gününde regl oluyor fakat 15 gün devam ediyor...
ve eskisi gibi yoğun değil :)
biraz açık yazmak durumunda kaldım ama başka türlü anlatamadım:)
bende durum bu

X