Estetik olan arkadaşlarım bi bakarmısınız lütfen.....

aysu3866

SISKA =)
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
364
3
arkadaşlar bende estetik olmaya karar verdim...ama benimde görümcem bundan 7 8 sene önce burun estetiği olmuş ve ona da bir sorayım dedim sordum ve bana dedikleri şu:benim diyo estetik olduğumdan beri ne zaman grip olsam ne zaman ağlasam veya ne zaman burun akıntım olsa silmeye kalksam burnumu sürekli sızlıyor diyor ve doktorumda bana dediki diyor bu ömür boyu böyle gider dedi diyor..bana olma diyor ve bende daha da çok korktum açıkcası..gerçekten estetik olan herkesin aynı mı yoksa doktorundan mı kaynaklanan sorun anlamadım....fikirlerinizi bekliyorum herkese çok teşekkürlerzemuszemus

gripte oldum ağladım da ama hiç sızlamadı canım o doktordan kaynaklı bişey olabilir mi ? bide bundan 7 sene önceki şartlarla şimdiki bir değil -tatlicadiarzu-

Yok artık yaa.
7-8 seneden bahsediyorsunn farkında mısın..
Valla 10.aydayım burnum harika. Hiç sızlama filan yok. Harika nefes alıyorum koku alıyorumm..
Onun doktoru iyi değilmiş.

Sen araştır iyi bir doktor bul bişey olmaz.
Valla benim anadan doğma burnum gibi aynı artık Çok Şükürrrr

bende aleliyat oldum 3 ay oldu girib felan olunca sisiyor ama sizlama yok o kadar zaman gecdikce sizlamada gidiyor . ama bende sisme oluyor ukudan uyaninca vede girip olunca .gerci rahatim bir sikayetim yok

yani evet öylede 7 8 sene öncesi:))ama ne bilim korkmuştum ama geri cesaretim geldi:))sağolun kıslarrrrrr

Aramızda 7 yada 8 senelık amelıyatlı olan yoktur sanırım.hepımız yenıyız.tabıkı Şımdılık ŞıŞıyor sızlıyor ..hatta hıssetmıyor ınsan burnunu ... Bıyere azıcımk bıle Çarptımı Çok zonkluyor..ama bunların 7 8 senede yokolmaması ılgınÇ..

Benim dikişciklerim geçmediki daha :kedi: ama şimdi bende korktum öyle olursa diye ..

doktorun basarisizligindan kaynaklaniyordur canim...benim burun üc kez ameliyat oldu ve iki ameliyat sonrasi nefes sorunu haric baska bir problem yasamadim...oysa benim ilk iki doktorda beceriksizdi...:KK70:

kızlar korkacak hiç bişe yok.benim 5 ay olacak cok şükür hiç bir problemim olmadı gripte oldum kaç sefer agladımda estetiksiz bi burundan hiç bir farkı yok.bazen carpınca sızlıo ameliyatsız bi burnuda carpsan aynı acıyı hissedersin.agrı konusunda bi korkunuz olmasın bence.

aysu3866 canım özelden yazamıyorum haber veremedim ben fakülteye görüşmeye gittim. irfan bey hakkında bir bilgi alamadım ama ücret için 1000 - 1500 civarı dediler.

Ne dr'dan ne de teknolojiden tamamen kişilerden kaynaklanıyor. Millet çok nazlı yada ben cidden acıya karşı duyarsız falanım. Söylenilenlerin hiçbiri olmuyor canım. İyi bir dr bul ve yat. Benim morluğum inan çok az oldu.

Ve sana bişey diyim mi bazıları kıskançlıktan öyle diyorzemuszemus

Ne dr'dan ne de teknolojiden tamamen kişilerden kaynaklanıyor. Millet çok nazlı yada ben cidden acıya karşı duyarsız falanım. Söylenilenlerin hiçbiri olmuyor canım. İyi bir dr bul ve yat. Benim morluğum inan çok az oldu.

Ve sana bişey diyim mi bazıları kıskançlıktan öyle diyorzemuszemus

görümcem dedi canım yoksa görümceye olabilirmi kıskançlık:gitme:

korktuğumdan dahamı kolay yani canım:sm_cool:

ameliyatta hiç bi zorluk yok.oluyorsun çıkıyorsun hiç anlamıyorsun bile bende ne ağrı oldu ne sızı tek bir atane ağrı kesici bile içmedim.ama önemli olan ne biliyormusun ameliyattan sonraki zorlu sürece değecek bi buruna kavuşabilmek..her ameliyat olan işte tamam buuu.... demiyor..zorlu bi süreçç..ve en önemlisi netice...yani ameiyattan sonra ortaya ene çıkacağı???iyi düşün iyi doktor seç bu çok önemlii

aaa neden vazgeçtin irfan beyden??

çok fazla bir bilgiye ulaşamadım onun hakkında sadece iyi diye duydum hastaneyede gittim bir kere kendisiyle görüşemedim sonra özelde olayım diye karar verdim ve saffet örs e olcam allah kısmet ederse hayırlısıyla inşallh

ameliyatta hiç bi zorluk yok.oluyorsun çıkıyorsun hiç anlamıyorsun bile bende ne ağrı oldu ne sızı tek bir atane ağrı kesici bile içmedim.ama önemli olan ne biliyormusun ameliyattan sonraki zorlu sürece değecek bi buruna kavuşabilmek..her ameliyat olan işte tamam buuu.... demiyor..zorlu bi süreçç..ve en önemlisi netice...yani ameiyattan sonra ortaya ene çıkacağı???iyi düşün iyi doktor seç bu çok önemlii

ayyyyyyyy evet canım ya benimde en çok korktuğum şey inşallah güzel bişey olur....sen üniversite hastanesinde mi olmuştun canım ameliyatını????

X