Estetikle kavisli yapılmış burun dolgu ile daha düz hale getirilir mi ?

Elizey

Nefes alıyorum hala bir umudum var 🌠
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
123
54
23
Evet bugün kafamda deli sorular 😅Ben burun estetiği oldum ama ödemler indikçe kavisi gözüme batar oldu. Daha önce burun estetiği olup revizyon olmadan kavisi düzelttirme adına burun dolgusu yaptıran oldu mu ? Gerçekten merak ettiğim bir konu. En azından bir yıl sonra kavis kısmına dolgu mu yapsam diye düşünmeye başladım daha doğal görünmesi için* doktoruma sorarırım dedim ama daha görüşme yapamadık. Bu konuda umut verici yorumlarınızı bekliyorum:')

Aynı durumdayız kaviste hoşlanmıyorum daha doğrusu kendime yakıştırmadım…kavis bence ifadeyi çok değiştiriyor bu yüzden gözümüz alışmıyor kendi doktoruma konuşacağım

Umarım bir çözümü vardır revizyon düşünüyorum kara kara. Diyorum hem kavisli duzlestirecek hemde burun ucunu düşürüp biraz büyütecek doktor var mıdır. Doğal burun hasreti ile kalakaldım :') doktorundan bir şey öğrenirsen bana da haber verir misin 🙏 çok mutlu olurum 🌼

Konuyu yeni açmışsın ben de herkese burdan bi soru sormak istiyorum aşağı doğru masaj yapmak burun ucunu düşürür mu acaba ben birkaç gündür hafif hafif yapıyorum ama dikişler zarar vermek de istemiyorum doktora yazdım ama cevap yok henuz

Umarım bir çözümü vardır revizyon düşünüyorum kara kara. Diyorum hem kavisli duzlestirecek hemde burun ucunu düşürüp biraz büyütecek doktor var mıdır. Doğal burun hasreti ile kalakaldım :') doktorundan bir şey öğrenirsen bana da haber verir misin 🙏 çok mutlu olurum 🌼
Bu arada genelde kalkık kapan kişilerin doktoru ameliyatı kendi yaptığı için ucunu düşürme işlemini ileriki aylarda yapabileceğini basit.oldugunu söylemiş. Seninki hiç böyle bi şey demedi mi?

Tabiki haber veririm kendisi şehir dışında mayıs haziran gibi gitmeyi düşünüyorum… bu konuyu detaylı konuşacağım

Bu arada genelde kalkık kapan kişilerin doktoru ameliyatı kendi yaptığı için ucunu düşürme işlemini ileriki aylarda yapabileceğini basit.oldugunu söylemiş. Seninki hiç böyle bi şey demedi mi?
Evet söyledi ama 1 yıl sonra rahatsız olursan yaparım dedi fakat işlemden hiç bahsetmedi.

Konuyu yeni açmışsın ben de herkese burdan bi soru sormak istiyorum aşağı doğru masaj yapmak burun ucunu düşürür mu acaba ben birkaç gündür hafif hafif yapıyorum ama dikişler zarar vermek de istemiyorum doktora yazdım ama cevap yok henuz
Bu konu hakkında maalesef ki fikrim yok ama biri yt yorumlarinda düşürdüğünü söylemişti bu şekilde. Ama ne kadar doğru bilemem ben doktoruma sormustum aşağı doğru düşürmem için gereken bir masaj var mı diye. Öyle bir masaj yok dedi, önermedi yani :/ yukarı doğru önermişti

Bu konu hakkında maalesef ki fikrim yok ama biri yt yorumlarinda düşürdüğünü söylemişti bu şekilde. Ama ne kadar doğru bilemem ben doktoruma sormustum aşağı doğru düşürmem için gereken bir masaj var mı diye. Öyle bir masaj yok dedi, önermedi yani :/ yukarı doğru önermişti
O yt yorumunda video sahibi doktor da önermişti aslinda ben de şimdi doktora sordum asistan cevap vermiş masaj yapabilirsin diye ama o kız kafadan da sallıyor bazen geçiştirmek için bilmiyorum. Yine de hafif hafif aşağı doğru yapacağım

X