Etamin işleme ya da kanafiçe işleme

solidio

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.394
843
Merhaba arkadaşlar elinde etamin işleme ya da kanafiçe işleme olanlar varsa burada paylaşabilirler mi? uygun fiyata olması gerekiyor ama eski kullanılmış olsada sorun değil el emeği olması yeterli!

örnek paylaşayım ....

index.php
index.php
index.php

Son düzenleme:
teraziye ihtiyaçım kalmadı ama uygun fiyatlı acil hızara ihtiyacım var :KK48:babadan dededen kalma çalışır durumda olsun yeter temsili resmini ilk mesaja ekledim inşaallah vardır ağaç budayacağız odun keseceğiz ...başka ne kesilirse saçma oldu biraz :KK70:

inşaallah bulurum diyorum....işlemelerinize talibim arkadaşlar ....etamin kanaviçe vs vs :KK56:

örnek resimleri ilk mesaja ekledim lütfen bulalım:KK36:

Merhaba arkadaşlar elinde etamin işleme ya da kanafiçe işleme olanlar varsa burada paylaşabilirler mi? uygun fiyata olması gerekiyor ama eski kullanılmış olsada sorun değil el emeği olması yeterli!

örnek paylaşayım ....

index.php
index.php
index.php

Bende var fıyat ne dusunuyorsun yardımcı olabılırım

Kullanmadığım ıcın kaldırmıştım ütü yapılmıştı ama kırışmış beğenirsen ütülü gonderırım çarşaf ve yastık kılıfına işleme bir tanesı makine diğerlerı el emeği

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    90,4 KB · Görüntüleme: 166
  • image.jpeg
    image.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 162
  • image.jpeg
    image.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 170
  • image.jpeg
    image.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 168
  • image.jpeg
    image.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 157
  • image.jpeg
    image.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 172

örnek paylaşayım

Elimde bu var düşünürsen
IMG_20151218_115746.jpg

Kullanmadığım ıcın kaldırmıştım ütü yapılmıştı ama kırışmış beğenirsen ütülü gonderırım çarşaf ve yastık kılıfına işleme bir tanesı makine diğerlerı el emeği

bunlar birer parçamı takımlarıda var mı cnm...

aradığım modellere en yakınını bulursam eğer ...ki inşaallah bulurum hemen iletişime geçicem sizlerle bunlarda güzel biraz daha bekleyeyim belki farklı modellerde eklenir ....en son hepsini inceleyip karar vereyim diyorum zahmet veriyorum hakkınızı helal edin:oops:

aradığım modellere en yakınını bulursam eğer ...ki inşaallah bulurum hemen iletişime geçicem sizlerle bunlarda güzel biraz daha bekleyeyim belki farklı modellerde eklenir ....en son hepsini inceleyip karar vereyim diyorum zahmet veriyorum hakkınızı helal edin:oops:

Annem de daha olması lazım canım seccade fln vardı Etamin kanavice kendisi işlemiş yıllar önce onlara da bakayım resim atarım

X