ettigini bulmayan insanlar :( ben mutsuz ...

uglyduck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2012
101
1
merhaba kizlar ablalar kardesler :KK9: benim bir sorunum var aslinda düsüncem . düsünüyorum isin icinden cikamiyorum umarim bana yardim edersiniz :KK9:

ben kendi halimde sessiz biriyim kimseye kötülügü dokunmayan herkese iyi niyetle yaklasip yardim sever biriyim. ama kendimi bildim bileli
hep ezildim hep yok sayildim hic istenmedim bana okadar cooooook kötülük yapanlar olduki sözde olsun davranisda olsun hep sirtimdan vuruldum
kisacasi söyle diyim eger ben simdi mutsuzsam buna sebeb olan insanlar cok
AMA
bana kötülük yapan insanlara bakiyorum mutlu mesut yasiyorlar bakiyorum hayatlari keyifleri herseyi yerinde etrafinda arkadaslar insanlar onlari seven kisiler var
KENDIME BAKIYORUM hala kalbim kirik hala mutsuz ve hala yalnizim:KK43::KK43::KK43: belki bu benim imtihanim ama yoruldum ne yapsam bilemiyorum.
ben bunlari hakkedicek ne yaptim düsünüyorum :KK43::KK43::KK43: neden baskalari ettigini bulmaz ?????????
ne ekersen onu bicersin derler ama ben kötü birsey ekmedim insanlara hep iyi davrandim:KK43::KK43::KK43:

merhaba kizlar ablalar kardesler :KK9: benim bir sorunum var aslinda düsüncem . düsünüyorum isin icinden cikamiyorum umarim bana yardim edersiniz :KK9:

ben kendi halimde sessiz biriyim kimseye kötülügü dokunmayan herkese iyi niyetle yaklasip yardim sever biriyim. ama kendimi bildim bileli
hep ezildim hep yok sayildim hic istenmedim bana okadar cooooook kötülük yapanlar olduki sözde olsun davranisda olsun hep sirtimdan vuruldum
AMA
bana kötülük yapan insanlara bakiyorum mutlu mesut yasiyorlar bakiyorum hayatlari keyifleri herseyi yerinde etrafinda arkadaslar insanlar onlari seven kisiler var
KENDIME BAKIYORUM hala kalbim kirik hala mutsuz ve hala yalnizim:KK43::KK43::KK43: belki bu benim imtihanim ama yoruldum ne yapsam bilemiyorum.
ben bunlari hakkedicek ne yaptim düsünüyorum :KK43::KK43::KK43: neden baskalari ettigini bulmaz ?????????
ne ekersen onu bicersin derler ama ben kötü birsey ekmedim insanlara hep iyi davrandim:KK43::KK43::KK43:

ne ekerlerse en son onu bulacaklardır sen canını sıkma ama sessiz olduğunu ve fazla iyi niyetli olduğunu söylüyorsun.Bu davranışlarını karşındaki karakterlere göre göster,iyi niyetini kullanacakları az çok tahmin edersin asla taviz verme bu insanlara:KK20:,hayır demesini bil.:KK19:

Öncelikle uzulmeyi birak , Kimse senden degerli degil , kimse icinde uzulme !!

Inan bana sen mutlu mesut saniyosundur belkide .. disariya oyle gorunuyodur .. ve ilahi adalet diye birsey var ben buna inaniyorum..

Herkes sonunda ettigini bulur , sabir !
Herkese karsida fazla iyi niyetli olma , herkesjn nabzina gore serbet ver ...
Fazla iyi niyette zararlidir... 😘

Ben de ayni seyi soyleyecegim fazla iyi niyetli olmayin. Kusura bakmayin ama ben hatayi biraz sizde buluyorum. Insanlari mutlu etmek icin ugrasmayin. Siz mutlu olun yeter. Sizi uzenler de bu dunyada olmasa bile obur dunyada cok daha agir bir sekilde cezalarini cekerler. Hem onlarin mutlu oldugundan nasil boyle emin olabilirsiniz ki? Belki de sadece mutluymus gibi yapiyorlardir. Kimin ne yasadigini bilemeyiz. Siz kendinizi uzmeyin yukardakine guvenin yeter. 😘

AMA

çoğu zaman ben de senin hissettiklerini hissediyorum herkese karşı hep sevecen, iyi niyetli olmama rağmen çoğu kişiden hep nankörlük, kötülük gördüm. aynen senin gibi neden o insanlar ettiğini bulmuyor diye öfke duyduğum anlar da oldu ama mantıklıca düşününce nerden biliyoruz ki o insanların mutlu olduğunu? ettiğini belki daha kötü bir şekilde bulacaklar kimbilir, sabretmek gerek onu anladım. kimse için de ''bana bunu yaptı başına şu gelsin'' diye beddua etmedim etmem de çünkü Allah' ın işine karışmak gibi gelir bana o yüzden ben bugünümü güzel ve doğru yaşamaya çalışırım bu da mutlu eder beni. Allah' a havale etmek bu olsa gerek...

Son düzenleme:
ee sen çokk iyi niyetlisin de insanların mutsuz olmasını istiyorsun nasıl çelişki bu:26::26:

Kötü şeyler yapan insanlar ettiğini mutlaka bulur.Eğer içlerinde biraz da olsa iyilik varsa bu dünyada karşılığını bulur.Eğer Allah'ın tamamen gözden çıkardığı tiplerse ahirette cezalarını bulur,ki bu da en kötüsüdür Allah muhafaza.Sen takılma o yüzden bir şeye.Allah'ın adaleti tek gerçek adalet.

Son düzenleme:
Kötüler bu dünyada bulmasın daha iyi, ahiret yatırımı diyorum ben böyle şeylere
İyi niyet güzel bir şey ama dozunda bırakmak lazım
İnsanları mutlu etmek için değil, insanlarla birlikte mutlu olmaya çabalamak gerek
Yalnızlık bazılarının imtihanıdır, dua et bol bol, elbet ferahlayacaksın, her inişin bir çıkışı mutlaka var

Iyi niyetli olucam diye;hakkinizi savunmazsaniz,itiraz edemezseniz,hayir demeyi bilmezseniz daha coook mutsuz olursunuz malesef :/

Allah sevdiği kula dert verirmiş Allaha dua etsin de mertebesi yükselsin diye. Kotu insanlara da hic dert vermezmis ki dua etmesin, bencillessin, herşeyi tüketmeye alissin, sevap islemesin, kendini yüksekte gorsun ki ahirette hesabi sorulsun diye. Sen sana yapilanlari unut, hic kimse içinde üzülme. İyi niyetli ol ama istemediğin birseyi kimsenin sana zorla yaptirmasina izin verme. Hayir demeyi bil. Kotu insanlarin ve anilarin üzerine sünger çek onlari yoksay. Hayat çok kisa başkalarıni düşünerek değil kendini düşünerek hareket et canim.

KK application kullanılarak GM Discovery cihazından gönderilmiştir.

Öncelikle uzulmeyi birak , Kimse senden degerli degil , kimse icinde uzulme !!

Inan bana sen mutlu mesut saniyosundur belkide .. disariya oyle gorunuyodur .. ve ilahi adalet diye birsey var ben buna inaniyorum..

Herkes sonunda ettigini bulur , sabir !
Herkese karsida fazla iyi niyetli olma , herkesjn nabzina gore serbet ver ...
Fazla iyi niyette zararlidir... 😘

zaten hep iyi niyetim yüzünden kaybettim :KK43: degismem lazim farkindayim ama elimde olmuyor

Ben de ayni seyi soyleyecegim fazla iyi niyetli olmayin. Kusura bakmayin ama ben hatayi biraz sizde buluyorum. Insanlari mutlu etmek icin ugrasmayin. Siz mutlu olun yeter. Sizi uzenler de bu dunyada olmasa bile obur dunyada cok daha agir bir sekilde cezalarini cekerler. Hem onlarin mutlu oldugundan nasil boyle emin olabilirsiniz ki? Belki de sadece mutluymus gibi yapiyorlardir. Kimin ne yasadigini bilemeyiz. Siz kendinizi uzmeyin yukardakine guvenin yeter. 😘

evet karsi tarafa sevildigini deger verdigimi gösterdigim an hep burunlari kalkti :KK43:
beni mutsuz eden insanlari görüyorum mesela etrafinda hep onlari seven insanlar var arkadaslari var hep istedikleri oluyor vsvs
ama bana gelince arkadasim olmasi bile imkansiz hic bir isimin ras gitmesini demiyorum bile :KK43:

çoğu zaman ben de senin hissettiklerini hissediyorum herkese karşı hep sevecen, iyi niyetli olmama rağmen çoğu kişiden hep nankörlük, kötülük gördüm. aynen senin gibi neden o insanlar ettiğini bulmuyor diye öfke duyduğum anlar da oldu ama mantıklıca düşününce nerden biliyoruz ki o insanların mutlu olduğunu? ettiğini belki daha kötü bir şekilde bulacaklar kimbilir, sabretmek gerek onu anladım. kimse için de ''bana bunu yaptı başına şu gelsin'' diye beddua etmedim etmem de çünkü Allah' ın işine karışmak gibi gelir bana o yüzden ben bugünümü güzel ve doğru yaşamaya çalışırım bu da mutlu eder beni. Allah' a havale etmek bu olsa gerek...

ben zaten beddua etmem allaha havale ederim herseyin en hayirlisi olsun derim. ama iste bazen insan gördükce akli almiyor

Kötüler bu dünyada bulmasın daha iyi, ahiret yatırımı diyorum ben böyle şeylere
İyi niyet güzel bir şey ama dozunda bırakmak lazım
İnsanları mutlu etmek için değil, insanlarla birlikte mutlu olmaya çabalamak gerek
Yalnızlık bazılarının imtihanıdır, dua et bol bol, elbet ferahlayacaksın, her inişin bir çıkışı mutlaka var

cok haklisin dozunda birakmam lazim ama bazen ayari kaciriyorum . cok zor bir imtihan :KK43:

AMA

Bunları düşünmemelisin. Düşündükçe aklında büyür.
Hem "ettiğini illa bulur" lafı moral vermekten başka bir amacı olmayan bi laf.

Ben yıllar önce öğrendim bunu; "kul hakkı" diye diye hoplayan tanıdıklarımın 2010 kpss'de milletin hakkını geç hayatını/geleceğini çaldığını, 20 bin tl soru parası için banka kredisi çektiklerini, hatta bir tanesinin soruları versin diye dersane öğretmeni ile 6 ay imam nikahlı yaşadığını gördü bu gözler.

şimdi hepsi mutlu, faceden ayet filan paylaşıyorlar.

Sen sadece kendi işine bakmalısın.
Millet derdini bile anlamaz nasılsa.

Son düzenleme:
Ahhh kardeşim ahhh!ben de iyi niyetle yaklaşmaya çalışıyorum insanlara,arkadaş olmak istiyorum,ama nedense benimde etrafımda arkadaş yok,ki ben arkadaşa çok önem veririm.gel arkadaş olalım 😜
Ben hep yalnızım .bazen hatta çoğu zaman aglıyorum ,çünkü gidip kahve içecek bi arkadaşım yok.niye bilmiyorum.güleryüzlüyüm ama olmuyor işte.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X