Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

slm derya bendde konyada oturuyorumm
ve tup bebek yaptirmaya gitcem
ilgileniyorlarmi acaba

Sevgili aysecengiz, ben gittiğimde gerçekten çok ilgilendiler. Ben 13 yıllık evliyim. 10 yıldır bu tüp bebek işinin içindeyiz. O kadar doktora gittik, ben sadece burdaki ilgiyi beğendim. Ama daha önce de söylediğim gibi bir kere gittim ve henüz tedaviye başlamadım. Tedavi sürecinde nasıllar bilmiyorum.Önemli olan da o zaten.

slm hanımlar ben tüp bebek yaptırmak zorunda olanlardanım(( euro fertil ve umutla görüştüm kararsız kaldım tabi şans ama yine de insan bilmek istiyo yaptıran arkadaşlar yol gösterirse sevinirim herşeyin hayırlısı

Arkadaşlar pazar günü Bera Oteldeki panele gittim. Konya'dan iki tane doktorla anlaşmışlar. ışlemler Konyada yapılacak, hormon iğneleri falan, yumurta toplama ve transfer ankarada anatolia'da olacak. Anatolia'nın tüp bebek fiyatı 4.250 raporsuz fiyat bu. Konya'daki doktorlar aracılığıyla gidilirse Ankaraya fiyat değişibilirmiş, onun için burdaki doktorlarla görüşüp öğrenmemiz gerekiyormuş. Anlatılanlara gelince ben yıllardır bu işin içindeyim, bildiğiniz şeyler anlatıldı. Daha çok Anatolia'nın reklamı yapıldı kısacası.

Mrb bebekteyiz, Sanırım İstanbul'daki eurofertil'de yaptıracaksın. Ben Konyada oturuyorum, buraya yeni açıldı. İstanbul'daki merkez hakkında bilgim yok. Allah yardımcın olsun...Ama Eurofertilde yaptırırsan yaşadıklarını bizimle paylaşırsan sevinirim.

ben o paneli hiç beğenmedim.Sırf anatolia'ya hasta toplamak için yapılmış bir toplantıydı.Buradaki doktorların tüp bebekle ilgili doğru dürüst deneyimleri yok,ayrıca kendine güvenlerinin de olmadığı seslerinden belli.o nedenle kesinlikle gitmeyi düşünmüyorum.Anatolia'ya verecek kadar param olsa burdakilerle niye uğraşayım.Oraya giderim.Ben burdaki eurofertilde yaptırmaya net olarak karar verdim.Bu doktorlardan daha iyi benim doktorum.

merhaba bebekteyiz ben ist anadolu yakasındaki euro fertilde ilk deneyimimi yaşadım malesef tutmadı.merkezden hiç memnun kalmadım ilgi ve yeterli bilgilendirme konusunda sıfırlar.ayrıca arşivdende euro fertille bir sürü olumsuz yazıları okumanı tavsiye ederim.ben araştırmadan euro fertile gittiğim için çok pişmanım.umut tüp bebek hakkında bir sürü olumlu yazılar var.ayrıca 2. tedavim için umut tüp bebekte enver beyle ön görüşmeye gittim son derece ilgili alakalı bir dr kesinlikle tavsiye ederim.rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın:Saruboceq:

Yazdıklarına aynen katılıyorum arkadaşım. İnterfilite ve tüp bebek konusundaki 13 yıllık tecrübemle ve bilgisayar bilgimle ben onlardan çok daha bilgili ve başarılı bir sunum hazırlardım. Tamamen reklam amaçlıydı. Zaten fiyatı duyunca hiç beklemedik eşimle beraber terkettik paneli.

merhaba herkese :) ben bugün üye oldum bu siteye ve ilk baktığım yer burası oldu çünkü bende çocuğuma tüp bebekle sahip oldum . cok uzun ve sabır isteyen bir yol .. bu yola girenlere şimdiden sabır ve mutlu sona ulaşmaları için şans diliyorum.

ben 2003 yılında evlendim ve 3 aşılama ve 3 tüp bebek tedavisi gördüm üçüncü denememde başarılı olduk ve şuan tatlı mı tatlı 14 aylık bir kızım var:)
1.tüp bebk denemem amerikan hastanesindeydi tecrübesizce gidilen başlanılan tedavi olumsuz oldu. 2.sinde kalktım ankaraya gittim cilinic tüp bebek merkezi tabi yine hüsran 2 merkezde de sonuş olumsuz olunca ne arayan oldu ne soran çok ilginç .. parayı alana kadar sanki herşey.. bazı merkezler tam ticarethane olmuş para para para.. bu sıkıntıyı yaşayanların duyguları ve ne halde oldukları hep arka planda maalesef.. son denemem de eurofertil de oldu ve keşke ilk oraya gitseydim diye hep söylenirim. ben ilgi ve alakadan oldukça memnun kaldım .. daha insancıl yaklaşım içinde gördüm merkezdekileri diğer merkezlere nazaran .. gerçi bu iş tamamen şans işi.. bana iyi gelen merkez başkasına yaramıyor .. tek dileğim benım bu sorunu yaşayan herkesin en kısa zamanda mutlu sona ulaşmaları.. hep dua ediyorum allah kimseye evlat aratmasın diye .. bu sorunla uğraşan herkese tek diyebileceğim asla umudunuzu yitirmeyin.. herkese bol şans diyorum.. allah yardımcınız olsun ..

Son düzenleme:
arkadaşlar bende gaziantep sani konukoğlunda tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum acaba bilgisi olan varmı bana yazarmısınız

merhaba arkadaşlar bende konyada bir tüp bebek hastasıyım ben kasım ayında selçukluda kötü bi deneyim geçirdim ve asla tavsiye etmem euro fetile c.tesi gün bende gittim ilgi çok güzel pazartesi kızılayın açtıgı tüp bebek bölümüne gittim bana euro fertil dr.ali fuat daha tecrubeli geldi euro fertil beni muayene etti ginera d.kontrol hapı verdi mayıs ortası gibi başlamayı düşünüyorum sizler nasıl buldunuz doktorları. saglık güvencesiz fiyatlar ne kadar dediler sizde ginera kullanacakmısınız allah hepimizin yardımcısı olsun işallah haziranda bizde hamile oluruz bilgileri paylaşalım birbirimize yardımcı olalım işallah

ben hiç başka yere gitmedim kafamda bir hastane vardı selçukluydu ama oraya gidecegimiz gün eurofertili duyduk vede gördük görüşelim diye gittik ama okadar güzel ilgi alaka vardıki bağlandık geldik şimdilik çok memnunum inşallah hepde öyle olurum şimdi yine gidecem kontrolum var

merhaba kızlar yazınızı okuyunca nerden nereye dedim... ben 3 yıldır fuat alinin hastasıydım batmanda. fuat ali bey bu yıl gitti konyaya. burda tüp bebek merkezi yok normal bir hastaneydi. şimdi tüp işine girmiş şaşırddım.kişilik olarak iyidir ama tüp işinde tecrübesi varmı bilemicem .biraz unutkandır herdefasında kendinizi yeniden anlatmanız gerekecek.allah tedavinizi hayırlı sonuçlandırsın gerisi boş

yanlışlık olmasın canım 2005 yılından beri eurofertilde görev alıyormuş kendisi

Selam Arkadaşlar ;
Başlığı açan arkadaşı kötü etkilemek adna yazmıyorum bunu yanlış anlaşılmak değil niyetim
bu bahsi geçen tüp bebek merkezine bende gittim tedavi için istanbul da altunizadedeki şubesine
o güne kadar gittiğim bütün doktorlar çeşitli sebebler söylemişlerdi
o dönemlerde bu merkez çok ünlüydü seda sayanın programında ücretsiz tüp bebek imkanı falan veriyorlardı
bende etkilendim iyi bir yer diyip gittim
tahliller filmler ne varsa yapıldı
son olarak doktor muayene etti ismini hatırlıyorum ama soyismi aklımda kalmadı ismi dr hakandı
son gittiğimde konuşulup karara varılacaktı
adam oturur oturmaz sonuçlara bakarak bana senin normal yollardan çocuğun olmaz tüp bebek de bile çok az şansın var dedi
ama deneyelim az bir şans bile tutabilir falan dedi
o zaman bana 20 li falan bir şansın var demişti
resmen yıkıldım bunları duyunca
fiyat zaten uçuktu o dönemde o kadar parayı riske etme lüksümde yoktu ne yazıkki
düştüğm çaresiz durum la yaklaşık 6 ay falan geçtikden sonra yengem dedi öle şey olmaz başka bir yere daha gidelim falan dedi ama benim umudum cidden kırılmıştı
zaten doktorlar acaiplerdi sanki devlet hastanesine gelmişsin gibi davranıorlardı
hiç memnun kalmadım
sonra gittiğim bütün doktorlarda saçmalık bu nasıl böyle birşey olabilir normal bir insanın ne kadar şansı varsa sizinde o kadar var olmaz diye bir şey yok dediler

o hastaneden sonra umudumu yitirmiştim
maddiyatsızlıktan dolayı başka bir yerdede tedaviye başlayamadım

şimdi düşünen arkadaşlara şunu söylüorum
lütfen gittiğiniz yeri iyice araştırın
çevrede mutlaka birileri vardır sorabileceğiniz
ben ist de memnun kalmadım belki konyadaki daha iyidir

inşl Allah gönlüne göre verir herkesin
tüm isteyenlere bebek nasip etsin inşl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…