Ev Davetleri

Evet erkek kankalarımın evine gittim tek başıma, kaldım da, onlar da geldi ben de de kaldık.Ama o kanka olayı sadece ünv arkadaşlarında oluyor galiba şu an iş yerinden bir erkek arkadaşıma gidemem mesela ,o da gelemez tek başına. Biz hala görüşürüz ünversite arkadaşlarımla mezunıyetım 2003 bu arada :) Daha iki yıl önce biri geldi kaldı bende. Bilmiyorum ya biz çok farklı bir frekans tutturduk onlarla ya da sadece o yaşlarda oluyor sağlam dostluklar. Sevgilime tabi ki giderim neden gitmeyeyim :)

Anneniz haklı
Ben koca kadın oldum hala daha yıllanmamış tanıdıkların evine gitmem gitsem de kalabalık gşderim

Babam da gece kalmamı hiç istememiştir. Unide birlikte yaşıyorduk gece 2,3 fark etmez ben alırım modundaydi. 25 ,26 yaşından sonra bir şey denemeye başladığında şaşırıyordum. Adamın gece kalmaya alerjisi vardı

Ben gitmezdim. Yapı olarak biraz güvensiz ve korkak bir insanımdır da :)

Araları okumadım çok fazla geyik muhabbeti dönmüş anladığım kadarıyla, bizim çok samimi bir arkadaş grububuz vardı. Kalabalık olarak evi olanın evine giderdik hatta alkol de alırdık ama birbirimizi çok iyi tanır güvenirdik. O grup dışında kimsenin evine gidip kalmadım. Ama en yakın arkadaşımın sevgilisinin evine gidip kalmışlığım var. Gerçekten güvenme meselesi bu, o güveni hissediyorsanız mesele yok

İstediklerini düşünsünler canım ne olmuş? Ben de hiç gitmezdim dışarıda bile olsa ne olur ne olmaz..

Aferin sana
Ailen haklı ‘’insanın alacası içinde hayvanınki dışında ‘’
Akıllı kızsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…