Evde cok sklıyorum napmalıyim

hufeza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
114
426
Merhaba arkadaslar bn 3 yllik evliyim isi birakali iki ay oldu canm cok skliyo esimlede muhabbet etmiyoruz napicam boyle skintidan dislerimi skiyorum sonrada bas agrim olusuyo ‍♀️

Merhaba arkadaslar bn 3 yllik evliyim isi birakali iki ay oldu canm cok skliyo esimlede muhabbet etmiyoruz napicam boyle skintidan dislerimi skiyorum sonrada bas agrim olusuyo ‍♀️

Kendinize vakit ayırın. Evin içinde spor yapın, makyaj yapın, saç baş yapın, yeni tatlı tarifleri deneyin seçenek çok.

Seni rahatlatır mı bilmem ama ben senelerdir çalışıyorum.Öyle ki evlenince düşünmüyorum çalışmayı..
Maddi gücüm el verirse tabiki..Kurslara ,eğitimlere katılıp kendimi geliştirmeye devam edeceğm.

Evde boş boş oturmayı çok özledimm ben,bu açıdan düşün birde..Evdesinn rahatsın,erken kalk iş git milletle uğraş derdin yok.
Ama eşinle konuşmama olayını anlamadım,neden konuşmuyorsun ki...

Uygun is bulamadim
Kitap oku
Bir kursa yazıl
Spor yap
arkadaş ortamı yarat
Temizlik yap
Kadın derneklerini çocuk yurtlarını ziyaret et aktiviteleri ne katıl
Hayvan bak
Koleksiyon yap
Bir müzik aleti çal
K.kulübüne takıl
Müzik dinle
Ama televizyon izleme:)))))

Kendinize vakit ayırın. Evin içinde spor yapın, makyaj yapın, saç baş yapın, yeni tatlı tarifleri deneyin seçenek çok.
Spor yapiyorum her seyi yapiyorum ama esimle muhabbetlm olmadigi icin aksam cok bunaliyorum bazen varligi bile bni cileden cikariyo

Spor yapiyorum her seyi yapiyorum ama esimle muhabbetlm olmadigi icin aksam cok bunaliyorum bazen varligi bile bni cileden cikariyo

Benimkide benle muhabbet etmiyo alıyor eline telefonu bi oyunu var onu oynuyo geçen kapıyı açtım merdivenden çıkarken elinde telefon ağır ağır geliyordu :d :KK70: alıştım artık. Ama siz zorlayın tabi ya da siz de ölüm sessizliğine burunun bakalım napicak ne zaman fark edicek

Seni rahatlatır mı bilmem ama ben senelerdir çalışıyorum.Öyle ki evlenince düşünmüyorum çalışmayı..
Maddi gücüm el verirse tabiki..Kurslara ,eğitimlere katılıp kendimi geliştirmeye devam edeceğm.

Evde boş boş oturmayı çok özledimm ben,bu açıdan düşün birde..Evdesinn rahatsın,erken kalk iş git milletle uğraş derdin yok.
Ama eşinle konuşmama olayını anlamadım,neden konuşmuyorsun ki...
Evet bunlari yapmak guzel bn de calistigim donemde erkenden gidiyordum ama simdi esimn bana ilgisi alakasi olmayinca bunliyorum kac sefer konustum ama degisen bisey olmayinca bnde artik konusmuyorum onada normal geliyo

Benimkide benle muhabbet etmiyo alıyor eline telefonu bi oyunu var onu oynuyo geçen kapıyı açtım merdivenden çıkarken elinde telefon ağır ağır geliyordu :d :KK70: alıştım artık. Ama siz zorlayın tabi ya da siz de ölüm sessizliğine burunun bakalım napicak ne zaman fark edicek

Sesiz kalsamda degismiyo oda sesiz kaliyo

Kitap oku
Bir kursa yazıl
Spor yap
arkadaş ortamı yarat
Temizlik yap
Kadın derneklerini çocuk yurtlarını ziyaret et aktiviteleri ne katıl
Hayvan bak
Koleksiyon yap
Bir müzik aleti çal
K.kulübüne takıl
Müzik dinle
Ama televizyon izleme:)))))
Cok kitap okuyorum ama arkadasim yok takiliacigim gidicegim bi yerler yok

ahhh ahhh sizin yerinizde olmak isteyen bi dolu bayan vardır :KK70: bende kalabalık aile çevreden bıktım bi evde tv karşısında oturamıyorum.evlensemde rahatlasam diyorum...

Ben yazın evde sıkılmayı bile seviyorum ve öyle kursa gitmekmiş, el işleriymiş beni yoracak uğraşlarmış hiç zevk almam.
Kitap okur bol bol dizi film izlerim.
Mümkünse de bitki gibi yaşarım:deli:

X