Doğal Saç Bakım Kürleri EVDE DOĞAL YAĞ YAPMAK İSTİYORUM

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

akasyapapatya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
613
158
Arkadaşlar evde Hindistan cevizi yağı nasıl yapılır bilen varmı? elimde baharat şeklinde toz olarak var yağa dönüştürmek için ne yapmalıyım ve başka yağ tarifleri bilen varsa banada öğretirmisiniz saçıma kullanmak için istiyorum zeytin yağı mesela nasıl yapılır, meyve yağları nasıl yapılır havuç yağı nane yağı falan:21:

Arkadaşlar evde Hindistan cevizi yağı nasıl yapılır bilen varmı? elimde baharat şeklinde toz olarak var yağa dönüştürmek için ne yapmalıyım ve başka yağ tarifleri bilen varsa banada öğretirmisiniz saçıma kullanmak için istiyorum zeytin yağı mesela nasıl yapılır, meyve yağları nasıl yapılır havuç yağı nane yağı falan:21:
herşetyn yağı yapılabilir mi bilmiyorum daha doğrusu yapılır ama sanıyorum ki çok zorlar.. burada benim yaptığım bazı yağlar var umarım faydalı olurhttp://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bitkisel-yaglari-evde-kendimiz-yapalim.813683/

ben limon yagi yapmistim uc dort yıl once :)) hepsi aynı yöntemle yapiliyor zaten
bu arada hindistan cevizi yagi yapmak cok cok zor..digerleri gibi zeytinyagi vs bekletilmiyor. netten arastırdıgında saniyesinde bulursun yapilisini

X