Evde ek iş yapanlar

aydinnfeyza

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2020
76
57
37
Kızlar merhaba. Benim ufak bebeğim olduğundan çalışamıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Bu şekilde para kazanan var mı ortalama ne adar kazanç sağlanır benim için çok önemli bilenler varsa lütfen yazın
evde iş derken daha açarmısın? mesela ne gibi yeteneklerin donanımın var? el boncuk işleme işleri var bunları mı kastediyorsun yoksa farklı özelliklerin birikimin eğitimin var mı?
 

Nurimran

Atanamayangillerden
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
309
128
Arkadaşlar hesabımı yeni açtım destek bekliyorum instagram ...
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Rabia01asd

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2018
1
0
22
Ben yapıyorum şekerim cokta kazançlı hemde hiç bişi yapıyosun 2 bebişim var hem işimi görüyorum hemde işimi yapıyorum çalışma saatimi kendim belirliyorum.
Bende yapmak istiyorum yardimci olur musunuz
Ben eve boncuk işi alyorm .sana yerini söyliym istersen. Güne 30 ya 40 gömlek 1 liradan yapsan allaha şükür diğlmi? O reklam işi fln inanma kandırmacklar.
Banada yardimci olun lutfen
 

die fristiegen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
5
3
32
Bir arkadaşım çiçek şeklinde sabun yapıyordu 4-5 sene önce ayda 2000 TL kazanıyordu diye hatırlıyorum. Facebook üzerinden sipariş alıyordu. Sonra yurt dışına taşındılar bırakmış o işi o yüzden sonrasını bilemiyorum. İhtiyacı olan böyle bir şey de düşünebilir.
 

ekoseren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
5
6
25
Merhaba herkese,
Kendisine göndereceğim minik amigurumi figürlerinden topluca yapabilecek, ipini benim karşılayacağım ve ücret karşılığında satın alacağım kadın arkadaşlar arıyorum.
İlgilenen arkadaşlar mesaj kutusundan ulaşabilir