evde ek iş yapmak

yesiimerdas

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
37
14
27
Hanımlar öncelikle herkese merhaba ben çalışan biriyim aynı zamanda ek olarak birşeyler yapmak istiyorum ve bu konuda fikirlerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum mum malzemeleri alıp evde mum yapıp satmak istiyorum internetten malzemelerine baktım fiyatları gayet makul internet sitelerinde yada bir yere tezgah açıp yapmayı düşünüyorum sizce mum satılır mı siz olsanız alır mısın yoksa başka bir şeye mi yönelmem gerekiyor

Hanımlar öncelikle herkese merhaba ben çalışan biriyim aynı zamanda ek olarak birşeyler yapmak istiyorum ve bu konuda fikirlerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum mum malzemeleri alıp evde mum yapıp satmak istiyorum internetten malzemelerine baktım fiyatları gayet makul internet sitelerinde yada bir yere tezgah açıp yapmayı düşünüyorum sizce mum satılır mı siz olsanız alır mısın yoksa başka bir şeye mi yönelmem gerekiyor
Bence daha farklı fikirler edin şahsen ben mum sabun almam çünkü bi ara o kadar çok vardı ki doyana kadar aldık. Şu an neler yapılıyo mesela onu araştırmak gerek. Her yerde sayıların frekansı var mesela anahtarlık olabilir, sayıların anlamına göre magnet olabilir tezgah açmak değilde sosyal medyadan sipariş üzerine yapıyorlar daha çok aklıma gelen belki fikir olur size

%100 Yerli sermaye, kadın girşimi, bitkisel dermo-kozmetik ürünleri hem kullanmak hem de satışını yaparak %30 kar sağlamak, kendi ekibini kurarak ekip geliri sağlamak, teşvik ürünleri ile ürün çeşitliliğini arttırmak isteyen, çalışan,çalışmayan, kadın, erkek, öğrenci kim varsa detaylı bilgi verebilirim.

X