Gebeliğe Hazırlık Evde gebelik silik kanda 3.32 yorumlar mısınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim adete 4 gün var 21 Aralık negatif çıktı normal kaset test
Adet öncesi net sonuç çıkarmaz kaset testler diye biliyorum. Adetin geçtikten sonra yapsan pozitif çıkabilir. Ben adetim beş gün geçtikten sonra yaptım silik çıktı ama kanda çıkmadı. Sonra yine test yaptım yine silik çıktı.

Bu sabah erken sonuç testlerinden yaptım negatif çıktı. Beklenen adetten12 gün geçmiş oldu olsaydı çıkardı zaten. O silik çizgiler belki de söylendiği gibi kuruma çizgisi falandı ben boşuna ümitlendim. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Idrar damlattiginiz yerden iki damla su damlatin. Çizgi silinecek mi bakin. Silinirse kuruma çizgisidir.
Merhaba benimde başıma aynı şey geldi . Sabah idrar testi yaptım negatif . Akşam eve geldiğimde baktım silik bir çizgi belirmiş dediğiniz gibi 2 damla su damlattım çizgi silinmedi sonucu paylaşmak istiyorum. Bilginiz var mı konu hakkında ? Ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 43F07861-0C93-457A-B01E-58D6829786B7.jpeg
    43F07861-0C93-457A-B01E-58D6829786B7.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba benimde başıma aynı şey geldi . Sabah idrar testi yaptım negatif . Akşam eve geldiğimde baktım silik bir çizgi belirmiş dediğiniz gibi 2 damla su damlattım çizgi silinmedi sonucu paylaşmak istiyorum. Bilginiz var mı konu hakkında ? Ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Gebe olan biri denedi bunu şu damlatti t silindi yani su damlat silinirse gebe değilsin kalırsa gebesin diye bişey yok

Gebe olan biri denedi bunu şu damlatti t silindi yani su damlat silinirse gebe değilsin kalırsa gebesin diye bişey yok
Allah Allah burda yazılanları hangi bilgiye dayanarak yazıyorlar kafam karıştı doğrusu neyse teşekkürler cevap için ..

X