Evde ingilizce öğrenilir mi?

İlk başta kendiniz bir temel oluşturabilirsiniz ama daha sonra konuşabileceğiniz, hatalarınızı düzelten birine ihtiyacınız olacak.
Siz başlayın da gerisi gelir. Özel hoca olur, kurs olur, yurtdışı programı veya ingilizce bilen bir tanıdık vs.

Belki iş hayatında ya da hobi olarak kurs arayışı olan birileri vardır paylaşmak istedim sizlerle bu platformu. Bu bölüme bırakıyorum.

Boğaziçi enstitüsü serfitika programları. Verilen serfitikalar soğuk damgalı, ülke çapında ve uluslararası geçerli serfitikalar.
Ben henüz ingilizce eğitimine başladım. Erişimde zaman aşımı yok . Eğitimde gayet akıcı gidiyor beğendim. Ve bir çok alanda eğitim alınabiliyor. Bı göz atmak isterseniz kurslara, siteyi bıraktım aşağıya.
Bu arada mali olarakta şöyle değerlendirdim, dil egitimi için özel ders fiyatları 150-250 TL arası değişiyor 1 ders için. Ben A1-A2 kuruna toplam 200 TL ödedim. Yani epey uygun bı bedel oldu. Paylaşmak istedim sizle, sevgiler 🌸

Evde video ve kitap yardımı ile ingilizce konuşmayı öğrenmek mümkün müdür, aranızda bunu başaran var mı?
İngiltere de yasiyorum ingilizce öğrenmek biraz sıkıntılı süreç. Ama tabi öğrenebilirsiniz. Raymond Murphy nin Gramer kitaplari kullanılıyor burada. Playstoreda free burada ama Turkiyeyi bilemem. Kesin pdfini bulursunuz. İngilizce storyler indirin. Kitaplari sesli bir şekilde okuyun. İngilizce günlük tutun. Cok fazla gramere takılmayın. Ve speaking, çin programlar indirin ve yabancılarla İngilizce konusun. Kolay gelsin azim herseyi cozer

Kurslara gittim elbet bir temel kattı bu bana ama kesinlikle asıl oturtmamı ve ileri seviyeye gelmemi sağlayan şey kendi evde çalışmamdı. O kadar çok kaynak var ki dil geliştirmek için, zaten İngilizce dünya dili. Konu anlatımlı kitap ile başlayın, bbc learning ingilizce kurslarını açın izleyin birsürü video-not-ses kaydı var seviye seviye ve ünite ünite. Netflix hesabı alın basit sitcom dizileri izleyin seinfeld, office, friends vesaire. Emin olun kurslara boşuna para dökülüyor.

X