Evde, internet üzerinden giyim satışı

BY2015

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2018
750
553
Selamlar kızlar internet üzerinden giyim satışı yapmak istiyorum instrm'dan sizce yapabilirmiyim bir işim olmasını çok istiyorum 5 yıl güzellik ve kuaforlükle uğraştım ama şu anda 5 yıldır evliyim evden bir iş yapmak istiyorum buda tabi ki ya butik pastacılık ya da giyim satışı olabilir çok kararsızım yardım edin. Sizce hangisi olabilir. Ben daha çok giyimden yanayım. Tabiki uğraştırıcı olacak instrm takipçi çekmek falan ama çok istiyorum. Acil cevaplarınızı bekliyorum. 🥺🥺🥺

Şu an instagram bir okyanus gibi. Yer edinmek, farkedilmek çok zor artik. Bence instagram yerine dolap gardrops gibi uygulamalara yonelin. Madem kiyafet satışınız olacak oralarda daha kolay büyürsünüz.
Teşekkürler dolap ve gardropsun yanında İnstagram da fena olmaz galiba sonuçta videolar daha çok ilgi çekiyor.

Teşekkürler dolap ve gardropsun yanında İnstagram da fena olmaz galiba sonuçta videolar daha çok ilgi çekiyor.
Instagramdan buyumeyi denemiş biri olarak soyluyorum, instagramda buyumeniz çok çok zor artik. Kaç bin tane butik hesabı var. belki milyon bile olmustur. Yine de siz bilirsiniz deneyin ama büyük umutlar yerini hayal kırıklığına bırakabilir. Instagrama güvenip yüklü bir kiyafet siparisi vermeyin derim ben.

Instagramdan buyumeyi denemiş biri olarak soyluyorum, instagramda buyumeniz çok çok zor artik. Kaç bin tane butik hesabı var. belki milyon bile olmustur. Yine de siz bilirsiniz deneyin ama büyük umutlar yerini hayal kırıklığına bırakabilir. Instagrama güvenip yüklü bir kiyafet siparisi vermeyin derim ben.
Yok zaten çok yüklü bir sipariş yapmayacağım. Teşekkürler

X