Evde masabaşı işte çalışarak kilo vermenin yöntemleri nelerdir?

nepece117777

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
3
0
26
Merhaba ben evden çalışan ve evden dışarı çıkması pek mümkün olmayan bir hayatın içindeyim. eşimle birlikte kayınvalidem ve kayınpederim ile aynı evde yaşıyoruz. Evde hasta olan bir aile üyesi var makinaya bağlı onu bekliyorum. diğer bir sebebi evimin bulunduğu bölge tekinsiz bir yer, sokakta yabancı uyruklu insanlar var ve pek güvenli olmayan bir ortam var. ben evde internet üzerinden iş yapıyorum. günün büyük çoğunluğu hareketsiz geçiyor. Ev çok küçük. 2 oda 1 salon. bunun yanı sıra evde stresli bir yaşantım var. diyet yapmaya kalktığımda aile üyeleri bana karşı çıkıyor veya sürekli sağlıksız yemekler yapıp ben yemediğimde küsüyor. akşam yemeklerini çok geç yiyorlar ben onlardan erken yersem veya onlarla sofraya oturmazsam küslük huzursuzluk oluyor. ben böyle bir yaşam içinde sizce nasıl kilo verebilirim. şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Az yemek günde 10 dk da olsa spor yapmak akşamları maden suyu ve yeşil çay veya kiraz sapı çayı içmek

Ya üzgünüm ama bu işin %70i sağlıklı beslenmedir. Sağlıksız yemekler yiyen ve çok spor yapan biri de ideal bir görünüme ulaşamaz. Evdeki herkese, ben profesyonel diyete başladım benim yemeklerim ayrı olacak siz hiç rahatınızı bozmayın diyin ve tek kişilik öğünler hazırlayın kendinize.

Ya üzgünüm ama bu işin %70i sağlıklı beslenmedir. Sağlıksız yemekler yiyen ve çok spor yapan biri de ideal bir görünüme ulaşamaz. Evdeki herkese, ben profesyonel diyete başladım benim yemeklerim ayrı olacak siz hiç rahatınızı bozmayın diyin ve tek kişilik öğünler hazırlayın kendinize.
değerli yorumunuz için teşekkür ederim

X