Evde oynayarak kilo verenlerin alanı olsun

ben de başladım bugün yarım saat oynarım dedim ama 1 saat oynadım pop müzik ankara havası ne bulursama ctım stres attım aynı zamanda cok cok eğlenceli bir şeymiş bu ya..hiç bir şey düşünmüyorsunuz oynarken sadece siz ve dans yürüyüş yaparken sorunlar düşünülüyor mesela..herkese tavsiye ediyorum ben devam edicem yeni sporum bu.

yürüyüş ve dans işe yaradımıki topik böyle susmuş

[QUun OTE=MRMN;13102713]selam herkese ..ben de 10 sene önce 62 kilo idim ...15 günde 12 kilo verdim ..meyve ve sebze ağırlıklı beslendim ve hergün oryantal oynadım ..bir anda eridim gittim ..vucudu çok güzel şekillendiriyor ...herkes vucuduma hayrandı evlenmeden önce tek gram selülitim yoktu..47 kilo idim ..evlendikten sonra 61 e kadar çıktım doğum kontrol hapı yüzünden ve selüliti olmayan ben selülitli biri oldum çıktım ...1,5 ay önce diyete başladım ve ilk 20 gün günde yarım saat oryantal yaptım ..şuanda 7 kilo vermiş durumdayım ..oryantalin her zaman faydasını gördüm ..eski formuma döndüm ..yüzden çok kilo verdiğim için eskisi gibi 47 olmak istemiyorum hedefim 55ti ulaştım çok şükür ...zayıflamak isteyenlere şiddetle oryantali tavsiye ederim ..hem zayıflatma hem vucut şekillendirme açısından birebir ...[/QUOTE]

O

kızlar süpersiniz
bana en iyi gelen şeylerden biri oyun havaları açıp oynamak gülüyorum mutlu oluyorum stres için birebir ama hiç bir zaman düzenli yapamıyorum bi gün arkadaşımla yine böyle kilo vermek hemde eğlenmek için oynuyorduk trakya havaları sonra nkendimize napıyoruz biz ya böyle zayıflansaydık romanlardan ala oynayan mı var hala attırıyorlar göbecikleri dedik bıraktık ama böyle verim alanları görmek beni yine gaza getirdi

Evet arkadaslar hepımız saglılıklı yasam ıcın spor yapmamız gerekıyor ınanın ben oynayarak spor yapıyorum oryantel oynuyorum ve kılo da vermeye basladım sızlerede tavsıye ederım :)

benim çok sevdğim bir arkadaşim evde oyun oynayarak yaklşaşık 5 kilo verdi bildiğiniz oynamaktan evi yıkar hale gelmişti:)

benim çok sevdğim bir arkadaşim evde oyun oynayarak yaklşaşık 5 kilo verdi bildiğiniz oynamaktan evi yıkar hale gelmişti:)
ya aslında oynamak zor değil de bazen insan o ruh halinde olmuyor yani oynayası falan gelmiyorr, ne kadar zamanda verdi kiloları canım

kızlar evde oynayarak kilo veren birçok arkadasım var umarım sizde verirsiniz:)

kızlar oyun oynamayı öğrenebileceğim ve aynı zamanda spor yapmış olucam tabi bir video var mı sizde ??

Ben de evde zumba videolarıyla tepinmeye başladım bazı hareketleri yapamayınca eğleniyorum gülüyorum kendi kendime Zevkli ve faydalı olucağını düşünüyorum

Kızlar selam bende önceden çok zayif tim
ama hergün dans ediyordum
gerçekten dans etmek insanı forma sokuyor..ve stresi alıyor. .
birlikte dans edelim mi ne dersiniz ben başlayacağım birbirimize destek olalım. ...

Ben de evde zumba videolarıyla tepinmeye başladım bazı hareketleri yapamayınca eğleniyorum gülüyorum kendi kendime Zevkli ve faydalı olucağını düşünüyorum
zumba çok keyifli gerçekten. ..
ama bazıları çok hızlı geliyor bana...
sen hangilerini yapıyorsun

Evet kimi videoları yapamıyorum kendim hareket türetiyorum Mesela dün bunu yaptım ve yapabildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…