Evde şırınga ile kendi aşılamanı yapmak..

Sonra içimde şırınga kaldı diye acile gidip derdini anlatmaya çalışır.

Boyle bir koca onun icinde yollamaya bilir

Çok değişik gerçekten ben böyle birşeyi yapmayı geçtim düşünsem bile kendimden utanırdım

25 yas gec mi asgari ucretli esiniz sizi calistirmiyor o cocuga maddi anlamda yetebilecek misiniz? Dis ortam kotu diye calistirmayan es cocugunuzun okumasina izin verir mi acaba sonucta ortam kotu. Hi tabi erkek olursa cocuk baska. Mesleginiz olmadigina gore ailenizde ortam kotu diye sizi okutmadi olabilir mi olabilir. Esinizi normal karsiladiginiza gore

Boyle bir koca onun icinde yollamaya bilir"

Ailemin beni ortam kötü diye okumadığını nereden çıkarıyorsunuz kızkardeşim. Ben bir mesleğim yok dedim sadece. Beni okutmadılar demedim. Liseyi bitirdim, bilişim teknolojileri bölümünden mezun oldum. Üniversiteye gitmedim. Ve evlendim...

Kendi aşılamanı evde yapman imkansız şırıngayla içe akıtsan bile aşılamadaki gibi sperm yıkama yapamicaksin , tam Rahime bırakamicaksın ..aynı teknikler değil aslında şırıngayla yapman normal ilişkiden farksız olucak .. üzüntünü paylaşıyorum anlıyorumda insan her yolu deniyor ilk evlendiğim senesinde bende saçma şeyler araştırırdım fakat nasip işi bu sağlıklı bedene sahip olursak fonksiyonlarımızda sorun olmazsa üreme organlarında Zaten sen istemesen de Allah verir.. tedavilerinizi aksatmayın öyle yapacağınıza tekrar doktorla görüşün değerlerinizi karşılaştırın ve bir aşılama daha mümkünmüdür ona bakın benim fikrim böyle durumda tüp bebektir okadar parayı aşılamaya verecekseniz biraz daha üstüne koyup onu yapabilirsiniz Allah yardımcı olsun yaptıranlara da kolay değil

Cevapladığın için teşekkür ederim kızkardeşim. Ben demek istedim 1 kere sadece. Takdir allahtan.

Önce güldü sonra mantıksız geldi onada. Ben ısrar ettim. Bakalım dedi. İşte bu kadar :))
Deneyin madem, boşa konuşuyor herkes belli ki. Nasılsa bir şey değişmeyeceğini göreceksiniz. Aşılamaya parası çıkışmayan, karısını da çalıştırmayan erkek oğlu erkek çocuğa nasıl bakar orası muamma.

Cevapladığın için teşekkür ederim kızkardeşim. Ben demek istedim 1 kere sadece. Takdir allahtan.
Herkes istediğini uygulamakta özgür ben yurtdışında yaşıyorum burda şırınga değil de farklı bişeyler satılıyor evde onu yapmak için o yüzden aşırı yadırgayamadım doğrusu duyduğum bişeyler ama başarı oranı çok az inşallah olur ne diyeyim canım

Tutarsız söylediğiniz şeyler. Maddi durumumuz yok diyorsunuz, devlet hastanesi beğenmiyorsunuz. Çaresiz kalınca insan Fizanda da olsa arıyor çaresini ama spermin ulaşmadığı kanısına nasıl vardınız. Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. İnsanlar da uyarıyor sizi acillik olmayın diye. Herneyse dikkat edin bari.

Çok teşekkür ediyorum kızkardeşim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…