Evden çalışmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maşallah kendisine gelince motor kullanıyor, saç uzatıyor,parmaklarına yüzük takıyor , asi Genco
Ama hayatındaki insana gelince ; muhafazakar bir aileyiz çalışma,evden cikma,göz önünde olma.
Oldu paşam...
Ömrümde duymadığım sözleri söyledi demissin, tabii ki duymazsin, hayatına kaç kisi girdi ki. Güzel söz söylemekten kolay ne var, bunu terket,işe başla. Zaten tonla güzel söz söyleyen erkekle tanisirsin

ama o erkek🤷‍♀️ kendisine herşey hak rica edecğim kadın akılıyla erkek işine karışma😎

Farkında mısınız seçimlerinizde hiç kendiniz yoksunuz. İlkiyle olsa onun dediği olacak 2.yle olsa ailenizin dediği. Aileniz biraz baskıcı da bu tür şeyleri ondan mı normal görüyorsunuz. Zira 26 yaşına kadar okumuş birine çalışamazsın deme haddi kimsede yok hop sen kimsin demelisiniz.
O mu vardı okula giderken, uykunuzdan çalıp çizim yaparken, emek verirken, aileniz okumanız için emek ve para harcarken? Yoktu değil mi?

Tamamini okuyamadim. Bu iliskiden zaten bisey olacagi yok. Taleplerinin saçmalığını farkedecek kadar olgun biri degil karsidaki, sen de oylesin. Adaylarinin berbat olmasi bir yana, sen de evlilige hazir degilsin bence, cok garip fikirlerin. Ben 18 yasinda iliskiye baslayip 24 yasinda evlendim ama her safhasinda bir iliski konusunda daha mantikli dusunebiliyordum sanki diye düşünüyorum

İlla evlenmek zorunda mısınız? Daha yaş 26, okul bile bitmemiş. Bu ne acele anlamadım. Hiç kimse için onun istediği gibi biri olmayın. Kendiniz ne istiyorsanız o olun. Bugün kıyafete aman yapabilirim nasılsa der susarsanız yarın bu adam evden çıkma kimseyle görüşme de der. Hayır hala daha düşünüyor olmanız garip. İlk size bu cümleleri kurduğunda bu adamı hayatınızdan çıkartmanız gerektiğini anlamadıysanız gerçekten boşuna okumuşsunuz bunca yıl

Aileme kimseyle görüşmek istemediğimi söyledim, sevgilim olduğunu söyleyemem çünkü ailem buna karşı. Ben ilk bahsettiğim kişiye ben bu kısıtlamalar ve şartlar altında devam edemem dedim zaten. Ancak konuşmaya 5 gün ara verdikten sonra, abisi vefat etti ve bana çok ihtiyacı olduğunu söyleyip ona destek olmamı istedi. Sonra tekrar konuşmaya devam ettik. 2.kişiyi düşünmemeye çalışıyorum ama ailem bu konuda ısrarcı davranıyor onlara tavrımı belli ettiğim halde. İkisi de olmak zorunda değil zaten. Buraya içimi döktüm sadece

İlla evlenmek zorunda mısınız? Daha yaş 26, okul bile bitmemiş. Bu ne acele anlamadım. Hiç kimse için onun istediği gibi biri olmayın. Kendiniz ne istiyorsanız o olun. Bugün kıyafete aman yapabilirim nasılsa der susarsanız yarın bu adam evden çıkma kimseyle görüşme de der. Hayır hala daha düşünüyor olmanız garip. İlk size bu cümleleri kurduğunda bu adamı hayatınızdan çıkartmanız gerektiğini anlamadıysanız gerçekten boşuna okumuşsunuz bunca yıl
Hayatımdan çıkardım ilk söylediğinde ancak abisi kalp krizi geçirdi ve vefat etti, çok zor ve kötü durumdaydı. Benden destek istediği için arada tekrar yakınlaşma başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X