eve giren kayınvalide vol 134545352

Adam da cevaben ''kapı orada'' derdi..

valla o kapıyı ben gösteririm çünkü kendisi askerdeyken başladım ben o evin içini düzmeye..
kendiside biliyor minnet etmem yıllardır hayalini kurdugum evlilik bu değildi çünkü babası ölmese alt katta da oturmazdım..

he bana sorsan ben aynı şehiri de istemezdim..

Ya soran oldu mu bütün msjlari okuyamadım da okumuş etmiş kızsın demiş arkadaşların da maden öyle kayınvalidenin alt katında niye oturuyorsun? Taşınsana ordan. annemle bile yakın oturamam.

ayrıca eşimin damatlığından kendi gelinliğime kadar aklınıza gelen herşeyi ben aldım. eşimde üni zamanı bana yapmıştı aramızda lafı olmaz sımdı benden cok kazanıyor gerçi ama olsun o süreçte benim nasıl bi emek verdiğimi biliyor buna rağmen bana kapı orada derse g.tüne tekmeyi yer.
al anneni koynuna derim birde..
Allah düşürmesin kimseyi o durumlara..

valla o kapıyı ben gösteririm çünkü kendisi askerdeyken başladım ben o evin içini düzmeye..
kendiside biliyor minnet etmem yıllardır hayalini kurdugum evlilik bu değildi çünkü babası ölmese alt katta da oturmazdım..

he bana sorsan ben aynı şehiri de istemezdim..

ayrıca eşimin damatlığından kendi gelinliğime kadar aklınıza gelen herşeyi ben aldım. eşimde üni zamanı bana yapmıştı aramızda lafı olmaz sımdı benden cok kazanıyor gerçi ama olsun o süreçte benim nasıl bi emek verdiğimi biliyor buna rağmen bana kapı orada derse g.tüne tekmeyi yer.
al anneni koynuna derim birde..
Allah düşürmesin kimseyi o durumlara..
Yakın oturma sebebiniz babasının ölmüş olması mi sadece? Keşke baştan kabul etmeseydiniz bunu.

Yakın oturma sebebiniz babasının ölmüş olması mi sadece? Keşke baştan kabul etmeseydiniz bunu.

kendini yerlere attı teyzeleri ve bütün akrabaları oğlum annenin ilk göz ağrısısın amn diyim bırakma dul kadının ahı tutar evliliğin yürümez aman koçum aman çocuğum dediler..
eşimde karıcım merak etme kiracı gibi olcaz herkesin kendi hayatı olacak dedi..

sonuç ortada.. birde bana cahil insan değilsin işe gitip akşam döncen nerdee görcen annemi derdi.. giderken ve döndüğümde balkonda yaz kış.. yemek beraber yenirdi eskiden hergün artık değil şükür ..
yemekten sonra kahve.. sonra tv izleme derken işte birgün hekza delirir ve bugünlere şükreder hale gelir..

birde kv eşini çok seviyordu gençte daha 45 yaşında falan.. oğlumuda lama allahım diye ağlıyordu tabut başında... bu arada bi tane daha oğlu var ama ne hikmetse benimki daha kıymetli.. neyse benim kendi ailemde yazık kızım yapma etme dediler kocan seni ezdirmez zaten iyi niyetli kadın dediler..

durum bu :/

Durumunuz çok zor, en sonunda dayanamaz kaynananın boğazına atlardım herhalde, birbirimize girerdik ve ikisini de evden kovardım. Ya da kaynananın suyuna siyanür falan koyarım herhalde, bence sizi sinir ettiğini bile bile giriyor çaktırmıyor safa yatıyor. Ya da ultra gerizekalı bir kadın, zihinsel sorunları var.
Tek bildiğim, işin sonu çok büyük bir kavgayla biterdi. Ve eşimle mutlu mutlu evcilik oynayacağım diye bunu sineye çekemezdim büyük konuşmak gibi olmasın.

Gitsin diğer oğlunu taciz etsin biraz ya. Kocası öldüyse oğluna niye sarıyor herkesin artık kendi hayatı var. Dulsa ne olmuş kötürüm mü, muhtaç mı? Baksın kendi dalgasına.

kendini yerlere attı teyzeleri ve bütün akrabaları oğlum annenin ilk göz ağrısısın amn diyim bırakma dul kadının ahı tutar evliliğin yürümez aman koçum aman çocuğum dediler..

sonuç ortada.. birde bana cahil insan değilsin işe gitip akşam döncen nerdee görcen annemi derdi.. giderken ve döndüğümde balkonda yaz kış.. yemek beraber yenirdi eskiden hergün artık değil şükür ..
yemekten sonra kahve.. sonra tv izleme derken işte birgün hekza delirir ve bugünlere şükreder hale gelir..

birde kv eşini çok seviyordu gençte daha 45 yaşında falan.. oğlumuda lama allahım diye ağlıyordu tabut başında... bu arada bi tane daha oğlu var ama ne hikmetse benimki daha kıymetli.. neyse benim kendi ailemde yazık kızım yapma etme dediler kocan seni ezdirmez zaten iyi niyetli kadın dediler..

Cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla örülürmüş. Baştan iyiniyetle verilen çok fazla ödün tepelere çıkarmış. 3 kişinin dahil olduğu bu kısır döngüde dünya bir kişinin etrafında dönmemeli. Muslukları kapatmanın zamanı gelmiş geçiyor, suya akma demenin anlamı yok. Yoksa o durmadan akan suyun altında eriyip biteceksiniz...

kilidi değiştir ve bir daha giremesin..sorarsa girmeni istemiyorum bitti diyeceksin..kiyamet mi kopar ne olursa olsun..

Aman allahım ya:/ çok üzüldüm iyilikten maraz doğar işte. Anahtarı al demiş herkes ama bence sorun daha büyük bi an önce taşın ordan kayınvalide yle aynı apartman da neymiş ya hele böylesiyle. Gencecik kadın bide daha düşkün değil. Hatta evlendir sen onu bacım:KK53:

X