Eve sinen kötü koku temizlik uzmanları bi el atsın :/

Duvarlari boyattik ama tavani boyamadilar sanirim sik sik temizlersem gider mi o kokular yine de
Arkadaşlar öneride bulunmuşlar ama bazen o tür kokular üst kat yada alt katlardan geliyor olabilir evlerin dolu olması sorun değil ama geliyor koku.

Arkadaşlar öneride bulunmuşlar ama bazen o tür kokular üst kat yada alt katlardan geliyor olabilir evlerin dolu olması sorun değil ama geliyor koku.
Ust kattan ya da disaridan gelse anlarim gibi cunku havalandirdigim an gidiyor ev kapandigi zaman hissediliyor koku alt kattan ya da ust kattan nasil gelir koku nasil anlarim ya da

Evi boyatmak dahil heryeri temizlemişsiniz. Bence onlardan kalan bir koku değil. Cunku eski evimdeki cikan kisi kadar pis bir insan gormedim ben. Kalorifer peteklerinin icinden bile pislik temizlemiştim. Butun apartman o gitti diye cok sevinmisti o derece pisti. Ama evi temizlettik boyattik ve koku bitti gitti.
Giderlerden veya banyo tuvaletin havalandirmasindan geliyor olabilir koku. Gecici çözüm olarak odalara otomatik sprey oda kokusu koyabilirsiniz

Ust kattan ya da disaridan gelse anlarim gibi cunku havalandirdigim an gidiyor ev kapandigi zaman hissediliyor koku alt kattan ya da ust kattan nasil gelir koku nasil anlarim ya da
Giderlerden ,banyo ve tuvaletten geliyor havalandırma dan.

Eski oturduğum yerde vardı böyle bir komşu gerçekten evi çok kötü durumdaydi temizlik vs hiç ama hiç yapmazdı ev havalanmas,supurulmez tuvalet vs yikanmazsa o okular bir süre sonra giderlerden banyodan çıkıyor taşındı gitti ama ev berbat durumdaydı yerine gelen herşeyi yaptı temizlik boya vs bir dahada da olmadı .

Dogru soyluyordunuzdur ama bende durum sizin gibi degil mutfak bir tabaka yag beyaz derzler turuncu kazidiginizda yag cikiyor dolaplar bi paket yag sokucu boca ettim hala da her siktigimda yag cikiyordu benim temizligimin ustune bi de temizlikci tuttuk ama o da cok guzel temizlemedi koku zaten genel sinmis bi koku ne oldugunu anlayamiyoruz fayanslara boya attim en son care o goruntu cok kotuydu cunku. Bilemiyorum giderleri de denicem ondan sonra ins biraz azalir bu koku yoksa havada olan genel bi koku mu alisamadik mi onu da anlamadik ama cok rahatsiz edici gercekten.

Giderlerde sorun olabilir acıcı dokmenizi tavsiye ediyorum.Geçmezse sey olabilir giderlerde l dirseği denen bi boru var kokuyu önlüyor belkide onu takmamış olabilirler işcilikten kaçmıs olabilirler.

Evet bizim evde de o ayracı yaptırdıktan sonra, banyodan koku kesildi.

Gider kokusu gibi de degil yani afedersiniz ahır kokusu gibi ne yapacagimi sasirdim

Evet bizim evde de o ayracı yaptırdıktan sonra, banyodan koku kesildi

Ilginc bir sekilde evin en temiz ve az kokan yeri banyo mutfak ve salon biraz da yatak odasi ama en cok mutfak ve salon kokuyor

Ilginc bir sekilde evin en temiz ve az kokan yeri banyo mutfak ve salon biraz da yatak odasi ama en cok mutfak ve salon kokuyor

Yemek ve sigara kokusu sinmiş öyleyse. Zamanla çıkacaktır ama takıntı haline getirmemeniz lazım.

En çokta kimyasal ürünlere dikkkat etmeniz lazım bu süreçte

Limon tozu, Karbonat Ve Kola ile Tuvalet ve giderleri temizleyin.. O koku giderlerden geliyor. Badana boya yapılmış sürekli havalandırılmış evde koku kalması imkansız. Ilık su içine korbonat koyup iyice çalkalayın erisin eriyip su soğuduktan sonra içine Sirke koyun ve evi bir güzel Silin Koku falan kalmaz..

Benim etrafimdaki evlerin tamami dolu bu evden geliyor eminim girdigimde cunku mutfak vasat haldeydi derz aralari sari degil turuncu olmustu temizleyip boya attik surekli bi caba halindeyiz yorulduk ins gecer de kurtuluruz cok kotu bir sey gercekten
İnşallah . Ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın temiz hissi vermiyordur

Sigara kokusu degil de boyle yag ve aci bi koku gibi bi koku da var onun nasil bir sey oldugunu cozemedim cesit cesit koku geliyor burnuma
Yağ ve acı bir koku benim evimde kışın böyle bir koku oldu giderlerden diye düşündüm ama yine koku devam etti , sonra disardaki güvercinlerden olduğunu anladım banyo penceresi davlumbaz borusu tuvalet penceresini kapadım ve evi mümkün mertebe ceryana bırakmamaya çalıştım koku dışardan bi yerden havayla gelip eve siniyor

temizlik firmaları var onlar böyle buharlı makinelerle mutfağın tüm dip köşesini kaynar sulu basınçlı buhar makinesi ile temizliyorlar.. bi de onu araştırın derim..
Arastiricam hic duymamistim mantikli biz de ozon makinasi var onu calistiriyorum havayi temizlemesi icin ama kalici olmadi henuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…