Eve sinen kötü koku temizlik uzmanları bi el atsın :/

Biz kapayinca daha cok kokuyor iceri sinmis bence zamanla surekli temizleye temizleye cikar diye umut esiyorum ins

Ben öğrenciyken daha önce afganlilarin kaldığı bir ev tutmuştum 1 yılda ancak kokusunu arindirmistim. Ay yine burnuma geldi o iğrenç koku Allah sabır versin
Gercekten cok kotu bir sey ama insan nasil yasamislar boyle diye dusunmeden edemiyor yeme icme kultur bunlar da cok etkiliyor ins bi sene durmaz bu koku

Dedikleri gibi giderden olabilir ya da kuf benzeri bir sey gordun mu kuzum oda koku yapar da eger kullanim kaynakliysa ne yapmis oncekiler de bu kadar sinmis heryere ya ahir olarak mi kullanmislar b.klarinda mi yuvarlanmislar ay deli olurum kokuya

Yapıcam onları duvarlari eve girmeden boyattık ekstra silmem gerekiyor mu boyattiktan sonra temizlikci bi abla yapti temizligi cocuktan dolayi ben cok derin yapamadim ama o nasil temizledi hic bilmiyorum
boya yapilmis temizlik yapilmis kapilar boyanmis, belliki insanlarla alakali bir koku degil giderlerle yada bina havalandirmasiyla ilgili bir problem muhtelen.
bizim evde ruzgar sert estigi gunler ozellikle banyo ve wc de degisik bir koku oluyor.
aci acı islak bez kokusu gibi.
giderlere su dokup, su gideri deliklerinin kapaklarinada buzdolabi poseti sarip kapatiyorum kesiliyo koku hemen.

Tanidigimiz evi de böyle kokuyordu
Onlardan önce oturanların resmen ten kokuları sinmiş gibiydi ev
Ağır bi koku tarif edilmez
Sanki derinden derinden geliyor gibi
Tavanı da boyatmanızı tavsiye ederim

Alakasız belki ama baskasina da geliyor mu koku? Covid gecirdiniz mi? Ben gecirdim 5 ay oldu hala hersey çürük kokuyor böyle degisik bi koku acaba sizde de öyle biseymi ki

Sigara kokusu degil de boyle yag ve aci bi koku gibi bi koku da var onun nasil bir sey oldugunu cozemedim cesit cesit koku geliyor burnuma
Kokuyu tarif etmek çok zor ama ben anladım sizi. Düzenli temizlik yapilmayan,havalandirilmayan ve sigara icilen evler o sekilde.kokar. duvarlarla beraber tavanlari da boyattınız mı? Elektrik supurgesi toz torbaliysa torbasina sevdiginiz koku vs koyabilirsiniz. Peteklerin üstüne buyuk.kalip sabunlardan koyabilirsiniz, cocugun uzanamayacagi sekilde ya da duvarla petek arasina sıkıştırabilirsiniz. Ben de sese ve kokuya taktım mı takarım.

Alakasız belki ama baskasina da geliyor mu koku? Covid gecirdiniz mi? Ben gecirdim 5 ay oldu hala hersey çürük kokuyor böyle degisik bi koku acaba sizde de öyle biseymi ki
Ben gecirdim esim de gecirdi ama diger oturdugumuz evde hic boyle bir sey yasamadik burda sinmis koku bence zamanla gecer mi bilemiyorum.

Koku cok kotu bir seymis gercekten hic boyle bir sey yasayacahimi dusunmedim butun moralimi alt ust etti acikcasi eve de isinamiyorum o yuzden. Her yer koku dolu cok faydasi olmuyor. Tavanlari boyatmadik boyle bir sey olacagini bilsem tavanla beraber 5 kat boya isterdim

Tanidigimiz evi de böyle kokuyordu
Onlardan önce oturanların resmen ten kokuları sinmiş gibiydi ev
Ağır bi koku tarif edilmez
Sanki derinden derinden geliyor gibi
Tavanı da boyatmanızı tavsiye ederim

Ah boyatmadik tavani keske boyatsaydik cok sinirim bozuldu boyle giderse yine boya attiririm

Üst katta çişli çarşaflarla dolu bir daire falan olmasın

Şaka bir tarafa duvarları da boyayın bence.. Bir de giderlerden geliyor olabilir mi?? Tesisatta bir sıkıntı falan da olabilir.. Keşke o kadar pis insanların yaşadığı eve çıkmasaydınız evi adama edene kadar canınız çıkmıştır

Duvarları silmelisiniz

Boyattik ama boyaci tavana atmaya gerek yok atalim mi fln diyince biz de gerek yok dedik sadece duvarlar boyandi yani.. insan icine girmeden de anlamiyor gercekten :/ dusakabin sifon her sey bozuktu bile nasil tuvaletlerini yapmislar onu da anlamadim

Hamsi pişirdiğimizde falan ben hemen ardından karanfil ve toz tarçını karıştırıp bi yarım saat kaynatırım kokuyu alıyor eskiden komple halı dolap bi kat geçerdim koku gitsin diye yinede bi balık kokusu kalırdı basit bişi onuda bi deneyin giderleri söylemişler zaten
Evde rutubet varmı o da koku yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…