Eve temizlik için yardımcı almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
. Param var her gün dışarıdan yemek yiyorum evde yemek de pişirmiyorum. Hadi bunu da kıskanın

Siz bu mesajdan itibaren çirkinleşmeseydiniz kimse sizin üstünüze gitmezdi. Öyle bir hava takındınız ki sanki atomu parçalıyorsunuz ya da insanlığa çok faydalı mesela kansere çare bulan bir doktorsunuz biz de zavallı ev hanımcıkları gibi. Kaşındınız kusura bakmayın.

Max 40 bin kazanırsın diye dalga geçtiğin için olabilir mi acaba?
O mesajı ben yazmadım, kendinde misin? Hem sana öyle yazıyorlar diye ben tl kazanmıyorum bilmem ne diyip özel mesajla yazman mı lazım insanlara? Onlar çirkinleştikçe senin mesajların da çok çirkinleşti farkında mısın?

Mesela ben Ajda Pekkan olsam niye klozet fircaliyim, param var hayat bana güzel hahayt

Bu mesajdan önce de gayet üstüme gelinmişti. Okuyabilirsiniz.

Evet o andan sonra sinirlendim öncesinde sakindim. Çünkü kastetmediğim bir şey üstünden çok üstüme gelindi. O mesajın öncesinde de bk içinde oturuyor insan nasıl temizlik yapmaz vs dedikleri için yazdım.
Maddi imkanın varsa yemek yapmaya gerek yok yazdım herkes paramla övünüyor zannetti en az 10 kez bunu kastetmediğimi “bazı insanlar maddi imkanı olsa bile yemekle uğraşıyor” benim uğraşmadığımı yazdım.

Onun öncesinde de bu konuda özel mesaj aldım aynı kişiler tekrar yazıyor. Onlara verilen cevaptı.

Sayfalardır insanları nasıl tahrik ettiğini, ne kadar itici cevaplar verdiğini lütfen dön tekrar oku. İlk yaptığında abarttın demiştim, insanları küçümseyip durdun, vaktim değerli sizin vaktinizle benim vaktim aynı değil bilmem ne diyerek çocuklu anneleri ev kadınlarını aşağıladın resmen. İnsanlar tepki gösterdikçe de çitayı yükselttin

Kes be kimse sana özel mesaj atmadı biryerlerinden element uydurma gelip bana özelden mesaj atarsan ağzının payını da alırsın gelip burda hadi kıskanın vs diye insanlara tepeden bakan yorumlar yaptın şimdi inkar ediyosun boşa ağlama.

Kusura bakma ama seni ciddiye alamıyorum. Arap ve pilot eşi olan hanım

Siz konuyu pek anlamamışsınız ama neyse.

Yani ilk başlarda belki olabilir ama sonra aynı kişi geleceği için utangaçlığınız gider. Sonuçta temiz olsaydı yardımcıya gerek kalmazdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…