Evi benimseyemiyorum

Sananesebo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
8
1
27
Merhabalar şimdi benim sorunum şu nişanlım uzun süre bekar ve tek başına yaşamış biri ve bazı davranışları bana çok zor geliyor evlenmeyi düşünüyorum ama kararsız kalıyorum geçen yumurta aldık tabi poşette bi tanesi kırıldı bana gerizekalı dedi dün ekmek kırıntısı döküldü yere bu ne dikkat et böyle olmaz felan dedi aşırı derecede titiz ve diktatör bi insan benim evi benimsememe izin vermiyor bile ne yapabilirim

Merhabalar şimdi benim sorunum şu nişanlım uzun süre bekar ve tek başına yaşamış biri ve bazı davranışları bana çok zor geliyor evlenmeyi düşünüyorum ama kararsız kalıyorum geçen yumurta aldık tabi poşette bi tanesi kırıldı bana gerizekalı dedi dün ekmek kırıntısı döküldü yere bu ne dikkat et böyle olmaz felan dedi aşırı derecede titiz ve diktatör bi insan benim evi benimsememe izin vermiyor bile ne yapabilirim
Evlenince duzelmeyecek

Siz evlenincede diken üstünde olacaksiniz .. iyi düsünün evlenince degismez cünkü

Herkesin oturttuğu bir düzeni oluyor çok iyi anlıyorum. Bende bu konularda çok titizim. Öğrencilikten kalma bir şey sanırım benimki en ufak bir israf yapamıyorum. Bir şeylerin dökülmesine tahammül edemiyorum. Eşimi de uyarıyorum bu konularda sürekli.
Sizde nişanlısınızla konuşun durumu anlatın, sizi üzdüğünü söyleyin. Eğer devam ediyorsa bu davranışlara yapacak bir şey yok. İnsan bir yaştan sonra çok zor değişiyor.

Evlenmeyin derim ben. Daha nisanlılık doneminde size gerizekalı diyen bir insanın size sevgi ve saygısının oldugunu ben sahsen dusunmuyorum. Daha nişanlıyken size gerizekalı diyen bir insandan ileride cok daha agır hakaretler duymanız mumkun. ( Tabi aranızda gecen bu konuşma, şaka yollu gülerek söylendiyse o başka ....) Karar sizin. Hersey gönlünüzce olur umarım....

İyi düşünün,değerlendirin. Gerizekalı demesi hiç hoş değil ve böyle kişiler genelde karşısındakinin yaptığı her şeyi eleştirir- beğenmez ayrılın ayrılmayın diyemem sizin bileceğiniz bşey ama daha nişanlılıktan böyleyse gerçek anlamda düşünmelisiniz

Evlenme daha hakarete şimdiden başlamış sana saygısı yok ileride iyice tepene çıkar

Ne hakla size gerizekalı deme hakkı var size bilemedim nasi bi yüz vermişsiniz. Bana ole dese hepsini kırar atardım

X