Evi terk etmeli miyim?

Demekki içten içe basit degilmiş. Gideyim kurtulsun.
İletişim kuramıyorsunuz sinirle hareket ediyorsun pişman olursun.. bak 3 senelk evliyim yaşm 30 eşmle ilgili aklma takılam bir konu olduğnda onun en iyi ve sakin anını beklerm doğru cevabı almak için.. eğer yanlş zamanda sorarsam ters algılar ters cevap verir. Sizde sakin anını beklemeli o zman hesap sormalısınız

Size aciklamasi ne?Ayrica siz neden gidiyorsunuz topla eşyalarını de yolla.Eger gideceğim diyorsaniz da kesin kararli çıkın.Suan görünen bir anlik sinirle çıkayım gideyim.

Agir konusmus olsa bile, bu itip kakmasi icin sebep mi??
İtip kalmak ayri şiddet göstermek ayri bana da durduk yere aldattığını ima edilse ben de hop noluyo ya diye bi iterim bu şiddet değil bence. Kaldı ki sözel şiddete verilen bi tepkidir. Fakat ittirmekten ilerisi elbette şiddete girer

İtip kalmak ayri şiddet göstermek ayri bana da durduk yere aldattığını ima edilse ben de hop noluyo ya diye bi iterim bu şiddet değil bence. Kaldı ki sözel şiddete verilen bi tepkidir. Fakat ittirmekten ilerisi elbette şiddete girer
Bana durduk yere aldattigim ima edilse de itmem mesela..

Asla gitmeyin o gitsin gerekirse tehdit edin gidip darp raporu alır gönderiririm gitmezsen die hem size zarar verecek hem de evinizden edecek ohh

Benim eşim diyorum hala çok ters biridir. İdare ettim çogu tavrını şakaya vurdum ama. Sadece kendini haklı görüyor . Her zaman oldugu gibi. Annem evlenmeden söylemişti bak kızım bu adam asla hiç bir konu da ben suçluyum demez demişti.

Artık mevzu ilk yazdığım mesajdan çok başka yerlere gitti..hiç umurunda değil. Onun umurunda degil ise ben niye durayım ki bu evde. Ailemde çok başka şehirde.of omlara dert anlatmak en zoru...

Bu kızın kim olduğunu biliyor musunuz?
Düşündüğünüz gibiyse bu benim için aldatmaya girer.
Eğer saklanacak bir şey yapmasa neden mesajı silsin. Öyle bir huyu yoktur. Benim için aldatmak çok basittir. Başkası ilgini cezbediyorsa arkasından güzelmiş çirkinmiş diye konusuyorsan sen evdeki karına saygı duymuyorsundur.

Haklı sayılırsınız. Şimdi uykusundan uyandırıp sordunuz . Gayet de ters cevap aldınız ne yapacaksınız yani.? Bir insanı uykusundan uyandırıp hesap soruyorsanız tepkiniz ağır olacak demektir. Çalışıyor musunuz? Eşiniz 2. Is mı yapıyor dediniz?

X