Evi terkettim

Ne güzel mesleğiniz var aileniz arkanızda neyi dert ediyorsunuz? Şiddet olan bi evde sağlıksız bir birey olarak yetişeceğine ebeveynleri ayrı sağlıklı ve mutlu bir birey olarak yetişsin evladınız... Babasının zaten niyeti varsa ayrı olsanız bile babalık yapar yoksa bari çocuk ziyan olmamış olur.
Evet çocuğuna her türlü bakıcağını söyledi çokta güvenmiyorum gerçi şuan bile maddi olarak birşey yaptığı yok ben ev ayarlayana kadar sen evden çık çocuğun düzeni bozulmasın dedim ama neden çıkayım kendi evimden ya siz gelin ya da ben çocuğun eşyalarını getiririm dedi ve koca evde tek başına oturuyo kendi rahatı için çocuğumun rahatını düşünmedi benim çocuğumun eşyaları poşetlerin içerisinde dururken o rahat rahat takılıyor.

Yani çocuk iki türlüde ileride beni suçlayacak bari ben eziyet çekmemiş olurum büyüdüğünde de beni anlar elbet.
çocuğunuz neden sizi suçlasın ki ? Sevgi- saygı eksikliği olan ya da psikolojik ya da fiziksel şiddet olan ya da farklı bir çok sebepten zorla oldurulmaya çalışılan evliliklerde kadınlar '' çocuğum için '' diyor. O çocuklar büyüdüklerinde de sırtında kambur olan travmalarla '' bana bunları neden yaşattın '' diyorlar. Evet küçükken anne babaları ayrı olan çocukların en büyük hayalleri anne babasıyla bir arada yaşamak ancak büyüdüklerinde işler değişiyor. Olurda eşinizle barışmaya karar verirseniz çocuğunuza psikolojik çok fazla yara açacağınızı lütfen unutmayın.

Yani çocuk iki türlüde ileride beni suçlayacak bari ben eziyet çekmemiş olurum büyüdüğünde de beni anlar elbet.
Çocuğunuz sizi suçlamaz merak etmeyin anlayışlar karşılayacaktır babam şiddet uygulayan bir kişiydi ve annem ondan ayrıldı. Hiç bir zaman suçlamadim hayatımdan memnunum. Babamla da ayrı olarak görüşüyorum ama çok uzun yıllar görüşmedim. Annem gözümde hiç suçlu olmadı. Anneme çevremiz sürekli çocuklar büyüyünce seni suçlayacak yarın öbür gün evlensen üvey baba ile kız çocuk olur mu? Oraya gitseler üvey anne rahat bırakmaz neler neler dediler hiç birine kulak asmayın. Korkmayın yeter sevginiz çocuğunuza yeter ✨

çocuğunuz neden sizi suçlasın ki ? Sevgi- saygı eksikliği olan ya da psikolojik ya da fiziksel şiddet olan ya da farklı bir çok sebepten zorla oldurulmaya çalışılan evliliklerde kadınlar '' çocuğum için '' diyor. O çocuklar büyüdüklerinde de sırtında kambur olan travmalarla '' bana bunları neden yaşattın '' diyorlar. Evet küçükken anne babaları ayrı olan çocukların en büyük hayalleri anne babasıyla bir arada yaşamak ancak büyüdüklerinde işler değişiyor. Olurda eşinizle barışmaya karar verirseniz çocuğunuza psikolojik çok fazla yara açacağınızı lütfen unutmayın.
Çok doğru diyorsunun şimdi sizler yazdıkça yeniden doğru bir krar verdiğimi anlıyorum zaten adamın çocuğuyla bir derdi yok ki 4 aylık bebek evin neşesidir ama bu adam doğduğu gibi gitti kendine kulaklık aldı 4 aydır bizimle uyumuyor çocuğundan rahatsız olan adamın babalığına ihtiyacı yok bebeğimin bari tatlı tatlı sever gider.

Çocuğunuz sizi suçlamaz merak etmeyin anlayışlar karşılayacaktır babam şiddet uygulayan bir kişiydi ve annem ondan ayrıldı. Hiç bir zaman suçlamadim hayatımdan memnunum. Babamla da ayrı olarak görüşüyorum ama çok uzun yıllar görüşmedim. Annem gözümde hiç suçlu olmadı. Anneme çevremiz sürekli çocuklar büyüyünce seni suçlayacak yarın öbür gün evlensen üvey baba ile kız çocuk olur mu? Oraya gitseler üvey anne rahat bırakmaz neler neler dediler hiç birine kulak asmayın. Korkmayın yeter sevginiz çocuğunuza yeter ✨
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız dediğiniz gibi çevrede insanlra hep birşeyler diyor ve insanın aklı kafası bir karışıyor çünkü zaten yıllarca psikolojik şiddette görünce insan manipülasyona açık oluyor ama halledicez inşallah.

Merhaba arkadaşlar 4 yıllık evliyim şiddetli geçimsizliğimiz var ve hiç planda olmayan bir şekilde hamile kaldım ve şimdi 4 aylık bir bebeğim var ama en son bir kavga ettik ve eşim beni tartakladı ve bende eşyalarımı ve bebeğimi aldığım gibi çıktım evden ve eşim özür dilemek yerine hala ona göre kusurlarımı sıralamaya devam etti ve sürekli insanlara farklı bana farklı konuştu bebeğimin ve ailemin hatrına konuşalım istedim ama o ısrarla evde konuşmak istedi bende gitmedim artık annemlerin evine geldim ailem arkamda çalışabilirim bir mesleğim var bir evimiz var oraya geçirecekler beni ailemle aynı apartmanda olucam ama bebeğimin hakkına mı giriyorum bilmiyorum babasız büyücek olması şuan belki de babasını unutmuş olması beni çok üzüyor ama dönersemde sevgi saygı olmayan bir evde yaşayacak. Bebekle boşananlr varsa neler yaşadıklrını anlatabilirler mi.
Sen kocandan ayriliyorsun çocuk babasından değil. Kaliteli bir insansa zaten babalık gorevini yerine getirir. Niye bosaninca çocuklar yetim kalmış gibi düşünüyorsunuz ?

Evet maalesef kendi annesi de dahil olmak üzere herkes tedavi görmesi gerektiğini söylemiş o onda bir sorun olmadığını düşünüp tedaviye yanaşmıyor. Doğru söylüyorsunuz şuanda zaten bebeğin fotoğrafını istemekten başka çocuğu içinde yaptığı birşey yok.

Öyle birinden hayir gelmez. Kendinizi ve cocugunuzu koruyun lütfen.

Merhaba arkadaşlar 4 yıllık evliyim şiddetli geçimsizliğimiz var ve hiç planda olmayan bir şekilde hamile kaldım ve şimdi 4 aylık bir bebeğim var ama en son bir kavga ettik ve eşim beni tartakladı ve bende eşyalarımı ve bebeğimi aldığım gibi çıktım evden ve eşim özür dilemek yerine hala ona göre kusurlarımı sıralamaya devam etti ve sürekli insanlara farklı bana farklı konuştu bebeğimin ve ailemin hatrına konuşalım istedim ama o ısrarla evde konuşmak istedi bende gitmedim artık annemlerin evine geldim ailem arkamda çalışabilirim bir mesleğim var bir evimiz var oraya geçirecekler beni ailemle aynı apartmanda olucam ama bebeğimin hakkına mı giriyorum bilmiyorum babasız büyücek olması şuan belki de babasını unutmuş olması beni çok üzüyor ama dönersemde sevgi saygı olmayan bir evde yaşayacak. Bebekle boşananlr varsa neler yaşadıklrını anlatabilirler mi.

En iyisini yapmışsın.
Asla geri dönme böyle bi yaratığa.
Çözülecek şeyler olur ama bu çözülecek birşey değil. Şiddete meyilli. Şimdi affedersen ilerde dahada ileri gidecektir.
Ailende arkanda, mesleğinde var.

Eşiniz yaşanan olayda hatasını kabul etmiyor ki Hoş şiddet de öyle aferdesin oldu bı kere diye biten yenen yutulan birşey değilki.Kum torbasına döndürse sizi daha mı iyi.Demekki bu eş kişisi ağzıyla değil yumruklariyla iletişim kuruyor.Cocuk varsa da yapacak bir şey yok bu baba deginiz kişiyle büyürse ya ona benzer yada sizin gibi hakettim gidemedim kafasıyla yetişir.Kizmayin bana eminim uzgunsunuz.Yeni başlangıçlar kolay değildir.Kendinize sayginizi kaybedeceginize bu eşi bu evliliği kaybedin.Yarin bı gün sizi balkondan atmayacağı yada sakat birakmayacağının garantisini kimse veremez.Siddet tedavi ile bile başarı oranı çok az olan bir eğilim dir.Yani bundan kurtulma oranı eşinizin çok düşük.Evde kask veye tokat geliyor sinyali ile yasanmayacağı için darp raporu alın elinizi güçlendirin ayrılın.

X