Evimde fareeeeee🙄🙄

Annemlerin evine girdi o kadar ufakti ki tam 1 ayda bulundu.Ne yapişkana yapişti ne tuzaga dustugu halde yakalandi.
Zehirli fare pastalarindan alin.Evin belirli yerlerine birakin ve kontrol edin.Her odayi kapatın.Biz en son görülen yeri kapattik ve pastalari daha çok oraya attik yedikten 5 -7 gun arasi ölüyor.5.gün o odaya girip her yerini çekerek baygınken bulduk ve kurtulduk şükür.
Bu arada girmesini istemediğiniz yerlere naftalin atın kokudan nefret ediyor ve oralara kesinlikle uğramiyor.
Allah yardimciniz olsun.

Benim evimede girmişti ben her odayı temizleyip kapatmıştım sadece oturma odası ve mutfak kalmıştı eşim tuzak kurdu ilkinde yakalanmadı ikinçisinde yakalanmıştı çok zor ALLAH yardımcın olsun

Kızlar nolur akıl verin bir fındık faresi dadandı evime 2 haftadır uğraşıyorum. Kaç tane yapışkan hazırladım. Zehirli mum yemlerden aldım. Kesinlikle yanaşmıyor. 2 çocuğum var oyuncak çekmeceleri baza altları mutfak dolapları cekyatlarimin altına kadar heryere girmiş ben nasıl bulucam bu fareyi yakaliycam lütfen akıl verin ya
Benimde böyle bir sorunum vardı yapışkanlari geçtiği yerleri koyuyordum öyle yapışıyordu üstüne bir şey koymuyordum. Mutfakta köşelere koyun mutlaka geçerken yapisacaktir. Bir yapiskana iki farenin yapıştığı bile oldu.

Kızlar nolur akıl verin bir fındık faresi dadandı evime 2 haftadır uğraşıyorum. Kaç tane yapışkan hazırladım. Zehirli mum yemlerden aldım. Kesinlikle yanaşmıyor. 2 çocuğum var oyuncak çekmeceleri baza altları mutfak dolapları cekyatlarimin altına kadar heryere girmiş ben nasıl bulucam bu fareyi yakaliycam lütfen akıl verin ya
Yapışkanlı kartonları duvar diplerine ve kapı esiklerine koyun, fareler karanlıkta ve sessizlikte duvar diplerinden hareket ederler. Üzerine koyacağınız besine eliniz değmesin insan kokusunu anlayıp gelmiyorlar.

Bı kere girmişse geçmiş olsun çok zor. Birde yawruluyorlar . Benimde girmişti geçen sene yavrulamislar. 15 tane rahat yakalamistik. Nerden ciktiklaru belli oluyosa oraya yapışkan koyun.genel de köşe lerden çıkıyorlar her köşeye koyun yapışkan .Ve sakın fare zehri koymayın hiç bir işe yaramıyor

Yapışkanı eldiven giyip yapın eliniz değmesin kartona kare şeklinde kesin,yapıskanı daire şeklinde sürün en son ortasına fındık kremalı hoşbeş gofret koyun kartonu da baza altı ne bileyim dolap altı karanlık bir yere koyun yakalanır hoşbeşe dayanamıyorlar 🤣

Annemlerin evine girdi o kadar ufakti ki tam 1 ayda bulundu.Ne yapişkana yapişti ne tuzaga dustugu halde yakalandi.
Zehirli fare pastalarindan alin.Evin belirli yerlerine birakin ve kontrol edin.Her odayi kapatın.Biz en son görülen yeri kapattik ve pastalari daha çok oraya attik yedikten 5 -7 gun arasi ölüyor.5.gün o odaya girip her yerini çekerek baygınken bulduk ve kurtulduk şükür.
Bu arada girmesini istemediğiniz yerlere naftalin atın kokudan nefret ediyor ve oralara kesinlikle uğramiyor.
Allah yardimciniz olsun

Allah yardimciniz olsun.
Valla naftalini bugün Alacam evin heryerine baktım şuanda yok yine kurduğum tuzakların yanlarına pislemis ama yapismamis işin kötüsü mutfakta pisliğini görüyorum ama mutfağımın kapısı yok

Bı kere girmişse geçmiş olsun çok zor. Birde yawruluyorlar . Benimde girmişti geçen sene yavrulamislar. 15 tane rahat yakalamistik. Nerden ciktiklaru belli oluyosa oraya yapışkan koyun.genel de köşe lerden çıkıyorlar her köşeye koyun yapışkan .Ve sakın fare zehri koymayın hiç bir işe yaramıyor
Ay Allah korusun inşallah yavrulamaz mutfak dolaplarının supurgeliklerine kadar çıkardım bugun bakalım evin heryerinde gezmiş yatak dolaplarının içleri bazalarimin altları aklınıza gelebilecek heryeri we oralardada tuzaklar var hibriyere yapışmıyor ve kesinlikle tuzakların üstündeki yiyeceklere elim temas etmedi

Yapışkanı eldiven giyip yapın eliniz değmesin kartona kare şeklinde kesin,yapıskanı daire şeklinde sürün en son ortasına fındık kremalı hoşbeş gofret koyun kartonu da baza altı ne bileyim dolap altı karanlık bir yere koyun yakalanır hoşbeşe dayanamıyorlar 🤣
Bu ay bütün maaşı farenin beslenmesine gömdük 😁😁 gelmiyor canım vallahi gelmiyor. Tuzagin hemen yanına çekirdeği elimle koyuyorum onu alıyor ama yapışkan kartona gelmiyor 😁

Yapışkanlı kartonları duvar diplerine ve kapı esiklerine koyun, fareler karanlıkta ve sessizlikte duvar diplerinden hareket ederler. Üzerine koyacağınız besine eliniz değmesin insan kokusunu anlayıp gelmiyorlar.
2 gün evi terkettim bütün gezdiği yerlere elimi sürmeden dediğiniz gibi yaptım yanlarında gezmiş pisliğini yapmış gitmiş

Valla naftalini bugün Alacam evin heryerine baktım şuanda yok yine kurduğum tuzakların yanlarına pislemis ama yapismamis işin kötüsü mutfakta pisliğini görüyorum ama mutfağımın kapısı yok
O zaman oraya koyun o zehirli pastadan fındık faresiyse kapana girse bile yakalanmiyor ufak oluyor.Biz neler denedik en son bu şekilse çözüm bulduk.Sonra da evi kırkladık.

Eski bir dolabımız vardı.Alt kısmında da bir yarık vardı.Ordan girmiş.Kapağı açar açmaz karşıladı beni

O zaman oraya koyun o zehirli pastadan fındık faresiyse kapana girse bile yakalanmiyor ufak oluyor.Biz neler denedik en son bu şekilse çözüm bulduk.Sonra da evi kırkladık.
Fındık faresi evet canım bugün zehirli buğday aldık birde gündüzden koydum gece girdim. Eve gelen giden yok henüz

Merak ettim haber et yakalarsan 😀😂😂😂
Merak etiğin için yazdım. Valla dün gece saatlerce peşinde koştuk neler yaptık zıp zıp zıp bekledik çıkacağı yere 2 Kapan 1 yapışkan koyduk kesin orda yakalanır dedik başka çıkış yoktu yinede şansa bırakmak istemedik bazamin altına kadar kemirmisti pislik ve bazamin altına çikolatalı fındık ezmesi koydum diğer 2 kapana peynir koymuştum nasıl dolabın ordan. O kapanlara yakalanmadan baza altına girebildigini yemin ediyorum anlamadık ama sabah geldik baza altında findik ezmesi uğruna mefta çok şükür 😁 evi 40ladim resmen hala sanki biryerlerden çıkıcak hissi oldu bende nasıl atlaticam bilmiyorum. Yine peynir koydum acaba sabaha peynir gidicek mi korkusuyla bekliyorum inşallah sabah kalktığımda peynir ordadir ve birtaneydi geçti gitti derim 😁 gerçi dünde yatak. Odasında mahsur kaldığında peynirlerim vardı olsaydı Baska muhakkak yerlerdi diyorum ama artık tribe girdim 😁

X