Evimizi Mora Boyayalım mı?

benim koltuklar lila zaten , evimde de bol miktarda pembe, lila, mürdüm aksesuar var, duvarları henüz boyatmadım ama uzun zamandır mor a boyatmayı düşünüyorum...badana zamanı gelince boyatıcam...

muhteşem:asigim::asigim::asigim:ben mor müptelası bir bağımlı olarak kendimden geçtim...:asigim:hepsi benim olsun :Saruboceq:...birgün evimi yeniden dekore etme imkanı bulursam kesinlikle mor ve tonları olacak :lepi:

bizde yatak odamızı lilaya boyadık mobilyalar akçaağaç yatak örtüsü mürüdm eriği renginde
perdeler stor ve katlamalı lila tonlarında
yan fonlar mürdüm eriği renginde
daha yerleşmedik ama çok güzel olacagına eminim

canımm çok beğendim koltuklarınıkaydirigubbakcemile5
muhteşem:asigim::asigim::asigim:ben mor müptelası bir bağımlı olarak kendimden geçtim...:asigim:hepsi benim olsun :Saruboceq:...birgün evimi yeniden dekore etme imkanı bulursam kesinlikle mor ve tonları olacak :lepi:
canım ufak ufak bile değiştirsem hani ufak derken mobilyadan başla demiyorum
kendi zevkini eve yansıtabilirsin bu konuyla ilgili ilerde bir konu koyarım canım
dualarımızın kabul olması dileğiyle:1hug:

bizde yatak odamızı lilaya boyadık mobilyalar akçaağaç yatak örtüsü mürüdm eriği renginde
perdeler stor ve katlamalı lila tonlarında
yan fonlar mürdüm eriği renginde
daha yerleşmedik ama çok güzel olacagına eminim
sen anlatınca resmen benim içim çoştu
eminim çok güzel olmuştur
güle güle iyi günlerde sımsıcak yuvanızda oturmanız dileğiyle:1hug:

mor1iu2.png

mor4uf8.png

mor7km5.png

mor renge bayılanlardanım lilalar okdr hoşuma gidiyor ki
her renk odaları koyucam daha fazla bilgi bakmak istiyorsanız
yaptım kızlar şimdi rsimleri:))

http://jojikmoda.blogspot.com

bayıldım.. :1shok: özelikle bir sürü aynanın duvara monte edildiği oda çok güzel olmuş.
ben de ileride (daha çok var) evim için harekete geçtiğimde bu tasarımı uygularım sanırım.
açık renkli koltukları çok seviorum.
oturma odaları genelde küçük olur, bu şekilde yan yana bir sürü ayna ile daha geniş ve ferah görünür oturma odası.
evet evet yapacağım! süper bir fikir.. hihoyyyt:dance:

bunlar cok güzeeeel...
benimde yatak odam mor renginde.. duvar yatak örtüm ve perdeler uyumlu.. odamiza bakmaya girenler der kataloglardaki yatak odalari gibi duruyor diye.. cok ferah bi renk

bunlar cok güzeeeel...
benimde yatak odam mor renginde.. duvar yatak örtüm ve perdeler uyumlu.. odamiza bakmaya girenler der kataloglardaki yatak odalari gibi duruyor diye.. cok ferah bi renk

sen de koyar mısın odanın fotoğrafını buraya? -eğer bir mahsuru yoksa-
çok merak ettim de.. :1rolleyes:

ya bayıldım ama bende mor ve lila tonlarında bi oturma grubu istiyorum kendimiz yaptırcaz ama orda karar veremedim renk bütünlüğüne nasıl yapsamki varmı fikri olan

bizimde oturma odamız mor lila pembe tonlarında. severim morun tonlarını.
mor renk parayı çağıran bi renkmiş ayrıca......

Evet tmyy bende duymuştum böyle birşey a.s geçen de televizyonda izledim mor rengin parayı çağıran renk olduğunu. ama evinizin sol tarafında olmak kaydıylaymış falan filan. mor renk harikaymış ya ne güzel hava katıyor eve.. farklı ve göz alıcı.. alışık oldugumuz renklerden cok cok farklı :dilcikar:

bayilrim mor a
evimin bi odasi kesinlikle tamamen mor olucaktir (evlenince)
belkide bi cok odasi hiihi :)

ben oturma odası koltuklarımı patlıcan moru yaptırıcam. çok seviyorum bu rengii:))

X