Evladıma okb teşhisi kondu

Güzel kardeşim anne değilim, çocuklarla ilgili tedavilerle ilgili bilgim de yok, siz doktorunuza güvenin, dualarım sizinle
Evladınız büyüyecek; güzel , güçlü bir insan olacak çünkü onu çok seven bir annesi var, sizin gibi ince düşünen bir anne insanın hayattaki en sağlam varlığıdır. Allah'ın izniyle, iyileşecek miniğiniz, çok güzel günleriniz olacak inanıyorum
Allah razı olsun çok teşekkür ederim.ivime su serptiniz.

İyi bayramlar diliyorum. ❤️Önümüzdeki hafta Dr (Psikiyatri)kontrolünden sonra yeni bir doktorla psikoterapi randevusu alacağım .Küçük çocuklarda bu konuda başarı sağlamış bir hekim.insallah bizim içinde güzel sonucları olur .
İnşallah hayırlı ve güzel neticeler almak dileğiyle bol dua edeceğim minik kuzu için, ☺️💐

Merhaba, ben verilen tavsiyelere ek olarak sizin de profesyonel destek almanızı öneririm. Bir psikologla iletişime geçin lütfen. Sizin ruh halinizin de iyi olması kızınızın tedavisini daha da kolaylaştıracaktır. Sağlıcakla kalın

:işsiz: Kaynımın oğlunda da vardı terör örgütü üyesi misiniz?
ben kendim icin videolarini izledim ve fayda gordum. Asil izleyip cok fayda edenleri gordukce baskalari da faydalansin diye yaziyorum. Kendim de cocuk gelisimciyim, okb tipta yeni yeni yer alan ve sebebi kestirilememis bir durum. O yuzden farkli bakis acilarina acik olmanizi oneririm. Izzet gullu kisisel olarak hic bana hitap eden bir insan degil ama okb ile ilgili goruslerine katiliyorum ve okbyi bu adamla asmis kisiler duydum🤷🏻‍♀️ aklinizda olsun sadece

Çok sıkıntılı bir anımda bana yorum yaparak destek olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Hayatimizda şuan herşey yolunda.ilac bırakma süreci tamamlandı.Ufak tefek kaygılari zaman zaman olsada tüm bu olayların başındaki süreç geride kaldı.Olurda yeniden hayatımız bu yönde değişirse en azından bir çaresi olduğunu bilmek kızımı da beni de rahatlattı.Dahası bu süreçte ben de bazı konularda destek alarak kızımla olan ilişkimi güçlendirdim.Artık bir ergen.Bu olaylar başladığında ergenliğe girmek üzereydi.Bedensel ve ruhsal değişimleri ve biryandan yaşadığımız pandemi süreci zorlamıştı.En doğru kararı psikiyatri uzmanimizi ve psikologumuzu dinleyerek attığımızı düşünüyorum.Olur da bu konuda arama yapan başka arkadaşlarin aklında sorular olursa en hızlı şekilde doktora başvurulması gerektiğini bilmelisiniz.Destek veren tüm arkadaşlara yeniden teşekkür ederim

Arkadaşlar hepinize hayırlı bayramlar dilerim.11 yaşındaki kızıma geçen sene okb teşhisi kondu.Bir yıl ilaç tedavisi gördü ve yanında psikoterapi .İyi olduğu dönemden sonra doktoru ilaç kesme denemesine başlattı.şuan ilaçsız birinci aydayız.Bir haftadır anksiyetesi var .ilaç bırakırken normal olduğunu biliyorum.Ama müthiş endişeliyim.Dertlesebilecegim kimsem yok .Anne ve babamı erken yaşta kaybettim.İlaç kullanmayın demeyin çünkü bende hiç istemedim.Ama evladım çok zor günler geçirdi.Gözümün önünde eridi.ömür boyu ilaç kullanmak zorunda kalacak diye çok korkuyorum.Allah rızası için benim içime su serpecek birileri var mı? Bize dua edecek birileri var mı?
Dr değilim ama bence çok korkulacak bi durum değil diye düşünüyorum. Erken teşhisi ile tamamen iyilesmesi mümkün bi hastalıkmis. Benim kizimda bi ara tiklerinden dolayi kullandi. Tabii hic istemedim hap ama erken tedavi gecirirmis diye kullandirttim mecburen. Hapa başladığında tikler oyle bi arttiki onu oyle gormeye dayanamiyordum.Buda yan etkiymis. Sonra geçti bu artmış hali. Zamanla tiklerde geçti. Sonra yine basladilar yine hapa başladık. Bendede var zatrn . Belkide genetik. Benimle küçük yaşımda annem babam ilgilenmeyince ben hap kullanmamisim. Küçük yaşta hap kullaninca geçer umudundayim.
Sizinde geçer o yan etki. Allah beterinden korusun. Gecici bi durum bu hastalık genelde diye biliyorum. Ama olduda kaldı ama hayat kalitesini dusurmeyecek dozda ne yapalım kabul edip Rabbim beterinden korusun demeliyiz. Stres yapmayın lütfen. Cocugunuzada yansimasin. Dermansiz çaresiz hastalık yokmuş. Allah büyük ona sığınalım

X