Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
Annelik nasıl gidiyor :) sürekli gözüm burada deneyimlerini bizimle paylaşmayı unutma. Özelikle henüz yavrularına kavuşmayanlar için bizlere sizler ilham oluyorsunuz.
Anne olunca içimdeki sonsuz gücün farkına vardım; 💪🏻

yorgunluklarım bitti ,

uykuya doyamayan ben uykusuz gecelerde artık yavrumu göğsümde besleyeceğimin,onu sakinleştireceğimin hazzını,mutluluğunu yaşıyorum artık 😊

Sabah erkenden uyanıp onunla sohbet etmek , gülücükler atmasını izlemek ömrümü uzatıyor 🍀🙏🏻❤️‍🔥

Bazen mızmızlansamda ;

tüm bu mutluluklar,güzellikler bir kalemde silip atıyor yerini oğlumun gül yüzü alıyor
🙏🏻👶🏼❤️‍🔥

Oğlumun hayatını daha sağlıklı,konforlu bir hale getirmek adına canla başla uğraşıyorum.Malum bebeklerimizin bazen sağlık problemleri oluyor.Bizimde var ama Allah ın izniyle üstesinden geleceğiz🙏🏻🙏🏻

Dualarınızı bizden esirgemeyin 🤲🏻

Ve yarın ilk Anneler günüm 😭😊

Yıllarca buruk geçen bu günde yarın ve daha nicelerinde oğlumla artık daha bir anlamlı hale gelecek.

Evladını hasretle bekleyen , kucağına almış tüm anne ve anne adayları olan siz arkadaşlarımın da gününü kutluyorum 🥰

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar,hayırlı kandiller🙏🏻🙏🏻
Rabbim bu mübarek gecede kalbinizden geçen tüm dileklerinizi kabul etsin,evlatlarına kavuşmayı bekleyen aileleri hayırlısıyla kavuştursun 🤗
Ve beni bu günde evladıma kavuşturduğu için şükürler olsun 🥰🥰🥰
Evet bugün benim günüm oldu biraz ❤️‍🔥
Aslına bakarsanız ben pazartesi günü arandım ve bugün için kuruma çağrıldım.
Dosya bilgisi paylaşıldı , görmek istedik (çünkü biz nasibimize gittik,red gibi bir durum söz konusu olmayacaktı) ve ilk karşılaşma 😍😍ben ilkten anlamadım aniden arkamdan geçti Sonra göz göze gelince boğazım düğümlendi,gözlerim doldu hıçkırıklara boğuldum ve gidip sarıldım.içimden bir ses o senin evladın dedi sanki ❤️‍🔥kimse bişey demeden gidip aldım kucağıma 🤗hiç yabancı değildik birbirimize,ellerini sardı omuzuma.(bizimki biraz değişik oldu galiba oda da değil koridorda kavuştuk.herşey orada yaşandı) çokta güzel oldu 👍🏻 biz anne baba olarak içeri alındık,aile ve yakınlar bebeği teslim aldığımız binanın bahçesine dahi alınmadı.
Biz içeride uzunca zaman geçirdik işlemler sürerken sonra yakınlar içeri alındı bilgisi geldi ve aşağı indik 😍 şölen yeri gibiydi
Herkes mutlu ve bir o kadarda gözler yaşlı
Çok mutluyum çokk gerçekten tarifi yok
Sizler için bu gece dua edeceğim evlatlarınıza kavuşmanız için 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Görüşmek üzere ✌🏻🥹
Nasıl güzel bir haber çok sevindim sizin adınıza rabbim sağlıklı uzun ömürler versin yavrunuza inş bizlerde bu duyguyu yaşarız birgün bizimde telefonlarımız bu müjdeli haber ile çalar

Evladını karnında ya da kalbinde büyütmüş tüm annelerin, şuan heyecanla evladını bekleyen anne adaylarının, bir cana anne olan vicdanı, ruhu anne olan kocaman yürekli tüm kadınların anneler günü kutlu olsun 💗 Bugün sarılamadığımız, arayamadığımız hayatta olmayan tüm annelerimizin mekanı cennet olsun🙏🏻

Hayatıma anlam katan, beni anne yapan Bal oğlum seni çok seviyorum 🧡🧡🧡

Anne olunca içimdeki sonsuz gücün farkına vardım; 💪🏻

yorgunluklarım bitti ,

uykuya doyamayan ben uykusuz gecelerde artık yavrumu göğsümde besleyeceğimin,onu sakinleştireceğimin hazzını,mutluluğunu yaşıyorum artık 😊

Sabah erkenden uyanıp onunla sohbet etmek , gülücükler atmasını izlemek ömrümü uzatıyor 🍀🙏🏻❤️‍🔥

Bazen mızmızlansamda ;

tüm bu mutluluklar,güzellikler bir kalemde silip atıyor yerini oğlumun gül yüzü alıyor
🙏🏻👶🏼❤️‍🔥

Oğlumun hayatını daha sağlıklı,konforlu bir hale getirmek adına canla başla uğraşıyorum.Malum bebeklerimizin bazen sağlık problemleri oluyor.Bizimde var ama Allah ın izniyle üstesinden geleceğiz🙏🏻🙏🏻

Dualarınızı bizden esirgemeyin 🤲🏻

Ve yarın ilk Anneler günüm 😭😊

Yıllarca buruk geçen bu günde yarın ve daha nicelerinde oğlumla artık daha bir anlamlı hale gelecek.

Evladını hasretle bekleyen , kucağına almış tüm anne ve anne adayları olan siz arkadaşlarımın da gününü kutluyorum 🥰
Ne güzel özetlemişsiniz :) Bütün bebekler sağlıkla, huzur içinde büyüsün inşallah . Kartal bebeğe de sağlık sıhat diliyorum çokça. İnşallah en kısa zaman için sağlığına kavuşur.

Merhabalar güzel anneler bende kalbiyolojik anneyim 13 ay önce ay parçası oğlum geldi 🎈
Şu an dava açacağız dava ile alakalı bi bilgi hiç rastlamadım .. davası sonuçlanan anneler bi bahsetseniz bizi neler bekliyor

Merhaba arkadaşlar bu yıl kuruma müracat yapıp ev ziyareti gerçekleşen oldumu?bizleri unuttular galiba ne gelen var ne giden sabırsızlıkla bekliyorum😔

Merhaba arkadaşlar bu yıl kuruma müracat yapıp ev ziyareti gerçekleşen oldumu?bizleri unuttular galiba ne gelen var ne giden sabırsızlıkla bekliyorum

Merhaba arkadaşlar bu yıl kuruma müracat yapıp ev ziyareti gerçekleşen oldumu?bizleri unuttular galiba ne gelen var ne giden sabırsızlıkla bekliyorum
Evet haklısınız uzun süre ses çıkmaması insanı daha da sabırsızlandırıyor..heyecanlı bekleyişler 😊 siz aradınız mı kurumu, arayıp dosyanın akıbetini öğrenebilirsiniz bence...

Evet aradım daha 2021 dosyaları bitmemiş başvurudan sonra ilk 6 ay içinde yada ikinci 6 ay içinde geliyoruz dedi çok yoğunlar mis ama bi ev ziyaretine gelmek neredeyse 1 yıl sürüyorsa bizim onay almamız ve bebeğe kavuşmamız 5 yıldan önce olmaz herhalde iyice umutsuzluğa kapıldım ben sanki sıra bize hiç gelmeyecekmiş gibi geliyor malesef 😔😔

Evet aradım daha 2021 dosyaları bitmemiş başvurudan sonra ilk 6 ay içinde yada ikinci 6 ay içinde geliyoruz dedi çok yoğunlar mis ama bi ev ziyaretine gelmek neredeyse 1 yıl sürüyorsa bizim onay almamız ve bebeğe kavuşmamız 5 yıldan önce olmaz herhalde iyice umutsuzluğa kapıldım ben sanki sıra bize hiç gelmeyecekmiş gibi geliyor malesef 😔😔
Bize 5. Ayda gelmişlerdi. Merak etmeyin onay süreciniz 1 yıl içinde tamamlanıyor. Bizimde yavaş ilerledi ama bir anda hızlandı. Her hafta görüşme oldu falan. Çünkü 1 yıl içinde onayınızın verilmesi lazım. Biz 30 Haziran 2020’de evraklarımızı teslim ettik. İlk 5 ay ses çıkmasa da 1 Temmuz 2021’de onaylandık ve ilk sıramızı öğrenmiştik. İçinizi ferah tutun🧡 Geçmiyor gibi gelse de geçiyor, bir bakmışsınız evladınız koynunuzda🧡 Allah sabrınızı artırsın bu süreçte😇

Herkese selammm.... Yıllar önce bu grubu gece gündüz takip edip hayaller kuruyordum bir kızım olsa diye... Şuan kalbimden olan 8 yaşında, ve sürpriz kardeşi karnımdan olan 6 yaşında iki kız annesiyim. Çok şükür..
2 cimcime anası olunca girilmiyor çok sık malesef artık. Bir an aklıma düştünüz. Şifreyi deneyerek zor buldum girdim..
Rabbim bekleyen herkesi çabucak kavuştursun evlatlarına... Dualarım hep anne olmak isteyenlerle..
Selamlar sevgiler..

Herkese selammm.... Yıllar önce bu grubu gece gündüz takip edip hayaller kuruyordum bir kızım olsa diye... Şuan kalbimden olan 8 yaşında, ve sürpriz kardeşi karnımdan olan 6 yaşında iki kız annesiyim. Çok şükür..
2 cimcime anası olunca girilmiyor çok sık malesef artık. Bir an aklıma düştünüz. Şifreyi deneyerek zor buldum girdim..
Rabbim bekleyen herkesi çabucak kavuştursun evlatlarına... Dualarım hep anne olmak isteyenlerle..
Selamlar sevgiler..
Ne mutlu size de🧡 evlatlarınızla güzel günleriniz yıllarınız olsun🙏🏻

Bize 5. Ayda gelmişlerdi. Merak etmeyin onay süreciniz 1 yıl içinde tamamlanıyor. Bizimde yavaş ilerledi ama bir anda hızlandı. Her hafta görüşme oldu falan. Çünkü 1 yıl içinde onayınızın verilmesi lazım. Biz 30 Haziran 2020’de evraklarımızı teslim ettik. İlk 5 ay ses çıkmasa da 1 Temmuz 2021’de onaylandık ve ilk sıramızı öğrenmiştik. İçinizi ferah tutun🧡 Geçmiyor gibi gelse de geçiyor, bir bakmışsınız evladınız koynunuzda🧡 Allah sabrınızı artırsın

Bize 5. Ayda gelmişlerdi. Merak etmeyin onay süreciniz 1 yıl içinde tamamlanıyor. Bizimde yavaş ilerledi ama bir anda hızlandı. Her hafta görüşme oldu falan. Çünkü 1 yıl içinde onayınızın verilmesi lazım. Biz 30 Haziran 2020’de evraklarımızı teslim ettik. İlk 5 ay ses çıkmasa da 1 Temmuz 2021’de onaylandık ve ilk sıramızı öğrenmiştik. İçinizi ferah tutun🧡 Geçmiyor gibi gelse de geçiyor, bir bakmışsınız evladınız koynunuzda🧡 Allah sabrınızı artırsın bu süreçte😇
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim içimi biraz olsun rahatladı inş rabbim bol sabırlar versin hepimize bebeğiniz e ne kadar sürede kavuştunuz aceba?

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim içimi biraz olsun rahatladı inş rabbim bol sabırlar versin hepimize bebeğiniz e ne kadar sürede kavuştunuz aceba?
Evet siz uzun sürecek diye düşünmeyin evrak onay süresi 1 yılın içinde olmak zorunda siz bu şekilde düşünün, içinizi ferah tutun...o gün gelecek ve bu sabrettiğiniz hergüne şükredeceksiniz..iyi ki.... diyeceksiniz 😉😊💙

Selamlar sevgiler..
Ne güzel düşünmüşsünüz siteyi tekrar ziyaret etmekle..sizler bizler için umut ışığısınız 💙 evlatlarınızın ayağına taş değmesin inşallah 🥰

🌸17 Mayıs 2020 Kurumla ilk görüşme
🌸30 Haziran 2020 Eveak Teslim
🌸Kasım 2020 İlk Ev ziyareti
🌸Nisan 2021 Yüzyüze görüşmeler başladı kurumla ve sıklaştı (Kasım-Nisan aralığında şehir değiştirdik dosyamız transfer oldu vs gibi nedenlerle çok uzun sürdü)
🌸1 Temmuz 2021 dosyamız onaylandı ve sıramızı öğrendik (Erkek:8 Kız:19)
🌸15 Kasım 2021 Oğluşumuza kavuştuk🧡

Toplamda ilk görüşmemiz de dahil 18 ay sürdü, evrak tesliminden itibaren sayarsak da 16 ay🧡 Biz de gecer mi bu siralar diyorduk ama inanin geciyor🧡

🌸17 Mayıs 2020 Kurumla ilk görüşme
🌸30 Haziran 2020 Eveak Teslim
🌸Kasım 2020 İlk Ev ziyareti
🌸Nisan 2021 Yüzyüze görüşmeler başladı kurumla ve sıklaştı (Kasım-Nisan aralığında şehir değiştirdik dosyamız transfer oldu vs gibi nedenlerle çok uzun sürdü)
🌸1 Temmuz 2021 dosyamız onaylandı ve sıramızı öğrendik (Erkek:8 Kız:19)
🌸15 Kasım 2021 Oğluşumuza kavuştuk🧡

Toplamda ilk görüşmemiz de dahil 18 ay sürdü, evrak tesliminden itibaren sayarsak da 16 ay🧡 Biz de gecer mi bu siralar diyorduk ama inanin geciyor🧡
Maşallah yavrunuza ne güzel kısa sürede kavuşmuşsunuz inş darısı bana vs benim gibi gün sayan arkadaşlarıma olsun sürekli durup durup sizin yazdıklarınızı okuyorum umudum tekrar canlaniyor

X