Evlendikten sonra insanlar neden değişiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Wpden yazdım arkadaşıma baktım ablasıymış. Bana emine numarasını değişti, ben kullanıyorum bunu da dedi. Verir misiniz abla numarayı dedim kaç haftadır cevap yok. Başka arkadaşa da cevap verilmemiş numarada verilmemiş. Niye böyle oluyor ki sanki ne yapacaz 😂 altı üstü numara yaa ? Ama sadece bu örnek böyle çok var konuşmalar değişiyor davranır değişiyor. Başka arkadaşım gizlimiz saklımız olmayan arkadaşım da haftalardır ilişkisi hakkında a demiyor nazar değer diye korkuyorlar herhalde he bende anlatsın demiyorum sonuçta kendi ilişkisi ama normalde böyle şeyler de en ufak ayrıntıyı anlatırdı şuan anlatmıyor iyi kötü ağzını dahi açmıyor ve genel olarak nişanlanan sözlenen ciddi ilişkiye giren kişilerde her anlamda değişme oluyor niye böyle herkese kodlanıyor mu otomatik

He ya arkadaş evlendi

Evliyken bekar arkadaşlarım da oldu, bekarken evli arkadaşlarım da.
Ama şu var bazen birbirini anlamadıkları bir nokta oluyor. Mesela bekar olan evli arkadaşının hayatındaki yeni sorumlulukları anlayamıyor, evli de bekarın planlarına ayak uyduramayabiliyor. Bazı arkadaşlıklar bundan zarar görüyor bazıları görmüyor şans meselesi.

Mesela eskiden bir kursa gitmiştim 3 kişi iyi anlaşmıştık ama onlar bekardı haftada 3-4 akşam geceye kadar takılırlardı ben evliydim yani 1 gece kalsam diğer gece evde koca bekliyordu :KK70: ister istemez onlar daha yakın arkadaş oldu ben de katılabildiğim kadar katıldım. :)

Pek de arkadaş değilmiş yeni numaram bu diye yazmadığına göre
Yok yaa bekki de kızin haberi bile yok belki de var ailesi demiştir kimseye verme numaranı diye çok saçma ya cidden cok saçma saticiliktan başka bir şey değil

Evliyken bekar arkadaşlarım da oldu, bekarken evli arkadaşlarım da.
Ama şu var bazen birbirini anlamadıkları bir nokta oluyor. Mesela bekar olan evli arkadaşının hayatındaki yeni sorumlulukları anlayamıyor, evli de bekarın planlarına ayak uyduramayabiliyor. Bazı arkadaşlıklar bundan zarar görüyor bazıları görmüyor şans meselesi.

Mesela eskiden bir kursa gitmiştim 3 kişi iyi anlaşmıştık ama onlar bekardı haftada 3-4 akşam geceye kadar takılırlardı ben evliydim yani 1 gece kalsam diğer gece evde koca bekliyordu :KK70: ister istemez onlar daha yakın arkadaş oldu ben de katılabildiğim kadar katıldım. :)
Öyle değil işte burda anlattığım öyle bir şey değil yani su oluyor evlenince geçmişi çöpe atıyorlar en iyi arkadaşlıkları bile . Numarasını değiştirip numarayı sakliyorlar başka bi arkadasim var ona da vermemişler ama ne olabilir ki ne olabilir

Bazi kisiler evlenmeyi bir ust mertebeye gecis zannettikleri icin bekarlari kucuk goruyorlar, bir de bazi eşler bekar arkadaslarla gorusturmuyorlar.
Yoo yaa arkadaşlarıyla görüsturmeme durumu var mıdır bilmem ama adamı görmedik bile kız göstermiyor ne fotoğrafını paylaşıyor kolunu bilr bu doğru davranış ama adam bizi tanımıyor zaten tanıyamaz banane ondan ben arkadaşımla görüşürüm evime gelirim sadece bana değil başka bir arkadaşıma da yollamadlar zaten biz karakter olarak kotu olsak kiz başından bizimle devam etmezdi. Herkesle kolay kolay arkadaşlık eden biri değil ailesi sıkıl bi nebze

Öyle değil işte burda anlattığım öyle bir şey değil yani su oluyor evlenince geçmişi çöpe atıyorlar en iyi arkadaşlıkları bile . Numarasını değiştirip numarayı sakliyorlar başka bi arkadasim var ona da vermemişler ama ne olabilir ki ne olabilir

Valla benim etrafımda ne bana yapıldı ne de ben yaptım.
Belki sizi sevmiyordu kurtulmak istedi ablasıyla ağız birliği etti.

Valla benim etrafımda ne bana yapıldı ne de ben yaptım.
Belki sizi sevmiyordu kurtulmak istedi ablasıyla ağız birliği etti.
İmkani yok 🤣 yukarıda da yazdım ailesi herkesle goruwturmez beni de tanıyorlar ve çok seviyorlar babası bile tanıyor sadece bana değil başka arkadaşıma da yapıldı aynısı he şu var düğününe gidemedim acaba ondan mi diyorum ama bilemedim hatta ablası diğer yazan arkadaşıma cevap vermemiş numarası bende diye sadece bana cevap vermiş düşünün ve ben ablasına yazdığımda ablası 2 3 gün önce aktif gösteriyordu

İmkani yok 🤣 yukarıda da yazdım ailesi herkesle goruwturmez beni de tanıyorlar ve çok seviyorlar babası bile tanıyor sadece bana değil başka arkadaşıma da yapıldı aynısı he şu var düğününe gidemedim acaba ondan mi diyorum ama bilemedim hatta ablası diğer yazan arkadaşıma cevap vermemiş numarası bende diye sadece bana cevap vermiş düşünün ve ben ablasına yazdığımda ablası 2 3 gün önce aktif gösteriyordu
Doğru düzgün girmuyor mu acaba diye düşündüm ama bilmiyorum düğününe gitmedim kinasina gittim buarada

Yaptığı çok çirkin bir davranış ama özelini anlatmayan insanları anlayabiliyorum. Belli bir yaştan sonra bu konuları konuşmak gereksiz geliyor. Ne ben anlatayım ne de karşımdaki anlatsın. Uzun uzun mesajlar yazmak, başkalarının hayatlarını en ince detayına kadar bilmek istemiyorum. Nazarla falan alakası yok.

evlenince değişen kişiye karşı bende değişirim. eğer numarasını vermeye tenezzül etmezse istemeyin yada haber göndermeyin. bazı insanlar evlendiklerinde değişebiliyor benim de başıma geldi sanki terfi almış gibi bi havalar bişeyler :KK70:

Wpden yazdım arkadaşıma baktım ablasıymış. Bana emine numarasını değişti, ben kullanıyorum bunu da dedi. Verir misiniz abla numarayı dedim kaç haftadır cevap yok. Başka arkadaşa da cevap verilmemiş numarada verilmemiş. Niye böyle oluyor ki sanki ne yapacaz 😂 altı üstü numara yaa ? Ama sadece bu örnek böyle çok var konuşmalar değişiyor davranır değişiyor. Başka arkadaşım gizlimiz saklımız olmayan arkadaşım da haftalardır ilişkisi hakkında a demiyor nazar değer diye korkuyorlar herhalde he bende anlatsın demiyorum sonuçta kendi ilişkisi ama normalde böyle şeyler de en ufak ayrıntıyı anlatırdı şuan anlatmıyor iyi kötü ağzını dahi açmıyor ve genel olarak nişanlanan sözlenen ciddi ilişkiye giren kişilerde her anlamda değişme oluyor niye böyle herkese kodlanıyor mu otomatik
O kocaya bi doysun, gönlü geçsin, dert yanmaya gelir yanına merak etme.

Var benim böyle bir arkadaşım. Sevgili yapınca, evlenince ortadan kaybolur. Bitince dert yanmaya gelir. Severim aslında kendisini ama artık çok takmıyorum çünkü kırk yılda bir görüşüyoruz zaten o da telefonda geçmiş olsun canım diyip görüşmeye bahane buluyorum.
Kocayla arası bozulsun arar o merak etme.

Yaptığı çok çirkin bir davranış ama özelini anlatmayan insanları anlayabiliyorum. Belli bir yaştan sonra bu konuları konuşmak gereksiz geliyor. Ne ben anlatayım ne de karşımdaki anlatsın. Uzun uzun mesajlar yazmak, başkalarının hayatlarını en ince detayına kadar bilmek istemiyorum. Nazarla falan alakası yok.
Ya Allah aşkına normalde aşk konusunda her şey mutlaka anlatan biri hani karakteri öyle olmasa anlarm daha bundan aylar 4 5 ay öncesine kadar anlatan eden biriyken 4 5ay da ne değişecek anlatmak jstese anlatır ama anlatmıyor nazara gelmekten korkuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X