Evleneceğim mobilyalar geldi , ancak o kadar uyumsuz ki düşünemeden alınca böyle oldu ;( sizce ne yapmalıyım

İstikbal Bellonaya göre daha pahalı gereksiz pahalı olduğu mobilyadan da belli eğer bu ürün gerçekten ona aitse fırçanın alasını yerler benden😂

Uyum için illa aynı rengin tonları olmasına gerek yok ki. Halısı, perdesi ve diğer dekoratif eşyalarla bütünlük sağlanırsa gayet güzel durur. Zıt ya da kontrast renkleri kombinlemek artık moda zaten. Rengi geçtim, tarzı dokusu bile farklı şeyler bir araya gelebiliyor. Kardeşim de eşi de mimar, evlerini görseniz, hiçbir eşyanın birbiriyle alakası yok ama bir araya gelince çok estetik durmuş. Nasıl becermişler anlamadım. Gerçi bu işin okumuşlar, ondan olabilir sskdkdkd

Son düzenleme:
Ama bu mobilyaların tarzı böyle bence renkleri vs yani üçlü kullanmışlar, hoşunuza gitmeyebilir de alırken görmediniz mi?

Benim mutfak masa sandelyem le aynı gibi ve yeni fark ettim masamın ayağı beyaz sandelye ahşap aynısı yani tek renk tüm saldeyelerim şu anda okuldan gelenler yemek yiyor diye çekmedim
Bu masada her renk var masa alt tabaka beyaz o alt tabakanın üstteki cevizden olması gerekiyor ve aynı üst tabakadan sandalye ayakları olması gerekiyor buradaki sandalye ayakları tamamen farklı masanın üstündeki tabakadan değil

Ben renk uyumundan bahsetmiyorum ki masanın üst tabakası ceviz sandalyenin ayakları o renk olamaz masanın ayaklarının siyah olmasını geçtim sandalye ayaklari ceviz değil tamamen kahve tonu olamaz yani

Z zorunlualann uyumsuz değil modeli öyle benimki de aynı sadece sandalyeler tek renk uyumsuz olsa elti ve görümce bir şekilde zevksiz derdi bana
Sorun uyumsuzluk değil ki senin sandalyenin ayakları masanın üst tabakası ile aynı renk mi buradaki masada sandalyenin ayakları tamamen farklı bir renk ben bu masayı bedavaya verseler almam üstelik tonla para vereceksin İstikbale

X