Evlenicem 6 kilo fazlam var

Svartbabe

Senin o pıt pıt atan kalbini yirim ❤
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
3.088
2.884
Kızlar banada yardim edin bir bucum ayim var ve alti kilo fazlam var nasil verebilirimm neler yapmalym tam olarak :'(

1 bucuk ayda 6 kilo kolayca verilir bence.
aksam yemeyi kes 6 dan sonra bisey yeme ve spor olarak yürüyüş ekle günde en az yarım saat bide az yaglı ye bol su ic 6 kilo böyle kolay gider

1 bucuk ayda 6 kilo kolayca verilir bence.
aksam yemeyi kes 6 dan sonra bisey yeme ve spor olarak yürüyüş ekle günde en az yarım saat bide az yaglı ye bol su ic 6 kilo böyle kolay gider
Ama sindirim sorunum var. :/

Svartbabe Svartbabe sabahları yeşil çayla ya da ılık suyla günkurusu kayısı ye 2 tane. Gün içerisinde yediğin 2 öğünden sebze yoğurt diğerinde et salata ye. 1-2 hafta içinde sindirim problemin kalmıyor. Ben diyetisyene gittiğim dönem verdiği düzenli beslenme ve bu sindirime yardımcılar sayesinde hayatımda ilk kez normal insanlar gibi sindirim sistemimin çalıştığını gördüm ki bu diyetim bittikten sonra da devam etti. Sonra ben yeme düzenimi bozdum kilo almadım ama diyetisyeninki gibi düzgün ve sağlıklı beslenmediğimden hoopp sindirim sorunu tekrar başladı. Şimdi bende tekrar düzeltmeye çalışıyorum.

X