Evlenince makyajsız ne yapacağım 🫠

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese huzurlu geceler dilerim. Direkt problemimden bahsetmek istiyorum. Makyaj yapmayı çok seviyorum ve kendime yakıştırıyorum. Ve makyaj beni gerçekten çok değiştiriyor. Bazı insanlar sadece bir göz kalemi sürer ve tüm havası değişir ya, beni de her tür makyaj malzemesi anında değiştiriyor. Ailem dışında beni kimse makyajsız görmemiştir, nişanlımda dahil. Sadece yıllar önce birkaç arkadaşım görmüştü, tanıyamadılar ilk 🙉 Evliliğe de aylar kala daha da kafama takmaya başladım. Beni hiç makyajsız görmedi, evde nasıl dolaşacağım, ya kötü bir tepki verirse gibi gibi şeyler düşünüp uyuyamıyorum. Her zaman çok güzel olduğumu söylüyor ve sürekli ben güzel değilim, makyaj beni güzelleştiriyor haberin olsun diyorum. Çünkü gerçekten makyajsız çok soluk ve hasta gibiyim. Aynaya bile bakamıyorum, inanılmaz derecede öz güvenim düşük. Anında makyaja sığınıyorum.

Abartı derecede makyaj yapmıyorum, fondöten kullanmıyorum. Ama geri kalan tüm malzemeleri dozunda kullanıyorum. Evlenecek olmasam makyajımla mutlu mesut yaşarım ama beni makyajsız görüp beğenmeyecek olması beni çok üzecek. Onun beğenmesini de boşveriyorum, kendim beğensem yetecek. Düşüncelerinizi ve çözüm önerilerinizi bekliyorum. 🫠
Kalıcı makyaj yaptır bu derdinden kurtul

Yaa bir youtuber kadın vardı keşke adını unutmasaydım 😂
Baya uzun zamandır evliydi ve çok ağır makyaj yapıp bir de cam gibi korkunç bir mavi lens takıyordu.
Millet hiç makyajsız lenssiz görmediği için soruyordu ve bir kere gayet eşi de yanındayken beni eşim bile bugüne kadar bir kere lenssiz makyajsız görmedi dedi
Bir süre duvara bakarak hayatı sorgulamıştım krem bile sürmediğim suratım ve ev topuzumla 🤣
Nasıl yani lensle makyajla mı uyuyorsun bacım? Peki ya banyo? Nasıl olabilir ya nasıl nasıl diye kendimi yemiştim 🤣 haha
Keşke o zaman üşenmeyip sırrını öğrenseydim şimdi size faydam olurdu 🥲🥲🥹
Bir şekilde kadını bulabilirsem mutlaka yazacağım size 🤭
Ama siz yine de bence buna takılmayıp yavaştan makyajsız çıkın karşısına valla erkekler fark bile etmiyor. Biz yeni evlendiğimizde eşim sen nasıl yataktan kalkınca bile aynısın insanın hiç mi tipi kaymaz diyordu 🤣
Bana sorsan sabah o halimle Hint fakirlerine benziyorum ama aşk işte kör ediyor demek gözü 🤣🤣🤣

Düzgün cilt bakimi
Bol nemlendirici
Kirpik permasi ve kirpik boyama
Missha'nin pembe alt tonlu güneş koruyucusu

Bunlar benim rutinim. Böyle bir kahvaltı durumu falan olduğunda bunlar seni pek de guzel kurtarır bence. Yavaş yavaş alistir 😂
Missha ın tam olarak hangi güneş kremi acaba tam adını yazabilir misiniz🙏🏻💕

Benide eşim makyjasiz hiç görmemişti 😂 hatta düğün gecesinde duştan çıktıktan sonrası çok gerilmistim 😂 sorun etmedi arada bı fotoğraflara bakıp beni kandırdın diyor hatta şimdi bile makyajı silsem az önceki kadın nereye gitti diye soruyor 😂 evlendikten sonra sizde eşinizin her halini göreceksiniz..sabah uyandığında gözü capakli olacak, yırtık donla göreceksiniz cokta problem etmeyin bu durumu..daha çok şey varda söyleyip sizi korkutmak istemiyorum 😂😂

Herkese huzurlu geceler dilerim. Direkt problemimden bahsetmek istiyorum. Makyaj yapmayı çok seviyorum ve kendime yakıştırıyorum. Ve makyaj beni gerçekten çok değiştiriyor. Bazı insanlar sadece bir göz kalemi sürer ve tüm havası değişir ya, beni de her tür makyaj malzemesi anında değiştiriyor. Ailem dışında beni kimse makyajsız görmemiştir, nişanlımda dahil. Sadece yıllar önce birkaç arkadaşım görmüştü, tanıyamadılar ilk 🙉 Evliliğe de aylar kala daha da kafama takmaya başladım. Beni hiç makyajsız görmedi, evde nasıl dolaşacağım, ya kötü bir tepki verirse gibi gibi şeyler düşünüp uyuyamıyorum. Her zaman çok güzel olduğumu söylüyor ve sürekli ben güzel değilim, makyaj beni güzelleştiriyor haberin olsun diyorum. Çünkü gerçekten makyajsız çok soluk ve hasta gibiyim. Aynaya bile bakamıyorum, inanılmaz derecede öz güvenim düşük. Anında makyaja sığınıyorum.

Abartı derecede makyaj yapmıyorum, fondöten kullanmıyorum. Ama geri kalan tüm malzemeleri dozunda kullanıyorum. Evlenecek olmasam makyajımla mutlu mesut yaşarım ama beni makyajsız görüp beğenmeyecek olması beni çok üzecek. Onun beğenmesini de boşveriyorum, kendim beğensem yetecek. Düşüncelerinizi ve çözüm önerilerinizi bekliyorum. 🫠
Yani yapmasan iyi ama ben her sabah yapıyorum, makyajsız asla dolaşmıyorum😅 eşim de çok nadiren görmüştür majyajsız. Oluyır yani, ama memnun mudur bundan ona sorsak değildir bence😃

Canım dudak pigmentasyon yani kalıcı ruj uaptirsana ben yaptırdım dudak aşırı memnunum,gözlere ipek kirpik ve eyeliner yaptir tamamdir

Bir gün makyajsız görsün seni bu kadar. Kafana taktığın değmez.

45 yaşındayım 45 defa makyaj yapmamisimdir
Bu kendi tercihim sevmiyorum
Bunun etkisi var mı bilmiyorum ama yaşımi tahmin eden olmamıştır en yakın söyleyen 35 der :)

Konu sahibi ben fondöten kullanmıyorum diyorsunuz çoğu zaman hani öncesi sonrası gibi reels'lerde görüyoruz kat kat fonditenler aydınlatıcılar konturler falan yapılıyor ve öyle bambaşka biri oluyorlar 🤭
Bu saydiklarimi uygulamiyorsaniz bence çok değişiklik olmaz sanmıyorum
Yine de düğün öncesi makyajsız görünün derim
İlk şoku atsın madem :)

göz altın morsa çoğu kadında var. lazerle rengini açıyorlar. bu lazeri araştır. youtube da videolarını görmüştüm. dudakların da morsa renklendirme yaptır.hiç kafaya takılacak mevzular değil inan. mükemmellik diye bir şey yok. her kadının kendinde sevmediği bir iki şey var.

Bence nişanlıyken makyajsız haline alıştır

göz altı ışık dolgusu yaptırabilirsiniz çok iyi sonuç veriyor. göz makyajınız için büyük ölçüde zahmetten kurtulursunuz.

Her buluşmanda makyajı biraz azalt bi gün kalem sürme sonra rımel derken bi bkmışsın makyajsız görmüş ve yadırgamamış. Brden bre soluk görürse gönlü geçeblir

sahne makyajı falan mı yapıyorsun?
merak ettim açıkça iki farkı.. bu kadar tedirgin olman ilginç..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X