Evlenmeden önce kilo vermem lazım

mgunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2010
144
0
kızlar tam bir ay sonra gelinliği giyiyorum boy 168 kilo 67 ve bu beden kilo vermeye direniyor pko ve insülin direncim var 3-5 kilo versem çok güzel bir gelin olcam bu kilidi nasıl açıp kilo verebilirim fikri olan var mı? ltfnnn:KK5:

canım metabolizmam çok yavaşmış bir doktor gerekli testleri yaptırıp bir ilaç verdi bir kaç günde 2 kilo verdim hemde normalden fazla yediğim günlerde...

ilacı normalde insülin direnci olanlar kullanıyormuş ben hiçbir yan etkisini görmedim.

ayrıca 3-4 kilo dediğini düğün telaşında çok rahat verirsin canını sıkma rahat ol düğün hazırlıklarınla ilgilen..
böylede çok güzel gelin olursun eminim:)))

ben de 62 kiloyum ve 16 gün sonra benim de düğünüm var. 2 kilo vermem lazım yoksa gelinliğimin içine zor sığıcam. bugüne kadar iştahım normal düzeydeydi. abartmadan yiyodum yani ne çok ne az. ancak bu sabah itibariyle heyecan ve stresler içerisindeyim bugün bişey yiyemiyorum 15 günde gider mi acaba 2 kilo?

ah ah düğün stresi mi desem kaynana dili mi :26: neyse sonuçta tartı şu an 65 diyor ama eminim ki şu 23 günde ben 2-3 kilo daha vercem hehe daha güzel olcam:21:

Konu, içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X