Evlenmemeli miyim

Pamuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
188
156
28
Kızlar size bi şey danışmak istiyorum . Konuştuğum biri var kötü huyları olmayan beni kırmamaya çalışan iyi biri . ailelere anlattık her iki taraf da çok sevindi ve evliliğe doğru gidiyoruz . Evlenicez ciddiyiz diye ön sevişmeyi denemek istedim açıkçası merak da ediyodum birbirmizin üstünü çıkarttık beklediğim gibi olmadı ama ilk defa gördüğüm için ne olduğunu anlamadım ama ters giden bi şey vardı hissettim sonra kendisi söyledi benimki uykucu çıktı diye bn de heyecandandır dedim gururu incinmesin diye sonrada çok bi şey yapmadan giyindik ama kafama takıldı bu bi sorun mu neticede ilk kez beni öyle görüyo şu an daha önce bi şey yaşamadığım bilmediğimden benim için sıkıntı değil ama evlendikten sonra sıkıntı olur mu yol yakınken vazmıgeçmeliyim evlenince düzelir mi

Not: gülen emojisi atanlar neye gülüyo acaba madem güldünüz gülenin başına gelmesin mi

Son düzenleme:
Kızlar size bi şey danışmak istiyorum . Konuştuğum biri var kötü huyları olmayan beni kırmamaya çalışan iyi biri . ailelere anlattık her iki taraf da çok sevindi ve evliliğe doğru gidiyoruz . Evlenicez ciddiyiz diye ön sevişmeyi denemek istedim açıkçası merak da ediyodum birbirmizin üstünü çıkarttık beklediğim gibi olmadı ama ilk defa gördüğüm için ne olduğunu anlamadım ama ters giden bi şey vardı hissettim sonra kendisi söyledi benimki uykucu çıktı diye bn de heyecandandır dedim gururu incinmesin diye sonrada bi çok bi şey yapmadan giyindik ama kafama takıldı bu bi sorun mu neticede ilk kez beni öyle görüyo şu an daha önce bi şey yaşamadığım bilmediğimden benim için sıkıntı değil ama evlendikten sonra sıkıntı olur mu yol yakınken vazmıgeçmeliyim evlenince düzelir mi
Heyecandandır. Sevmiyor musun adamı? Bu yüzden bırakılır mi yav

Aslında güçlü yapılı biri çok ilginç ama kediye dönüştü normalde de beni çok sıkıştıran biri değil ama nezaketinden mi sorun mu var çözemiyorum
Güzel kardeşim o işin güçle, yapıyla, kas oranıyla, nezaketle falan hiiiiç alakası yok inan ki.

Hemen kestirip atma tabi ki, birkaç şans daha ver ama sertleşme sorunu bir evlilikteki en büyük sorunlardan biridir.

Güzel kardeşim o işin güçle, yapıyla, kas oranıyla, nezaketle falan hiiiiç alakası yok inan ki.

Hemen kestirip atma tabi ki, birkaç şans daha ver ama sertleşme sorunu bir evlilikteki en büyük sorunlardan biridir.
Evet açılan başlıklardan sonra farkettim ve korktum açıkçası ama çok iyi biri düzelir mi iyi biri olması evlilğe yeter şart mı bilemiyorum inanın

Ha diyince evlenmiceksiniz heralde bunun sozu var nisanliligi var belli ölçüde yakinlasmalariniz olur elbet az biraz tanırsın. Biraz erken kırıyorsunuz adamın kalemini 😅
Haklısınız ama malum ülke şartları nişandan dönmek biraz zor şimdiden hal çaresine mi bakmalıyım zamana mı bırakmalıyım bilemedim teşekkürler yorumunuz için

Aslında normal görünüyor heyecan falan da olmuştur hemen kestirip atmayın bir kaç kez daha deneyin o zaman belli olur

Onun farkındayım haklısınız acaba düzelir mi onu düşünüyorum
Heyecandan olmuş olabilir. Biraz daha zaman verilebilir, fırsatları değerlendirin. Eğer gerçekten sorun varsa evlenmemelisiniz. Bu arada spontane gelişiyor olması önemli, bu amaçla buluşacağınız kesin olursa ilaç kullanarak sizi kandırma yoluna gidebilir. Durumu inkar etmediyse çmzüm de arayabilir. Sorun devam ederse doktora gitmesini önerin. Kolesterol, şeker gibi hastalıklar da ereksiyon problemi yapar, belki kendisinin de bilmediği böyle bir sorunu vardır.

X