Evli bir insanin faceden eklemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mslanlt

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2022
424
366
Merhaba, ben iş gereği toplantıda bir adamla tanıştım. İşimizi yaptık, başkaları da vardı toplantıda.bana tanis olabilecegimizi düşündüğünden bir sürü şey sordu, babamın adını, ailemi nerede oturduğumuzu .çok kibar bir beyefendiydi ben o an hoşlandım.ama yüzüğüne bakmak aklıma gelmedi. İş bitti ve kapıdan uğurlarken, biz görüşelim, iş paylaşalım o zaman. Birseye ihtiyacın olursa ara " dedi.
Sonra facede takılırken arkadaş isteği gördüm ben de kabul ettim.profilde eş ve çocuğuyla fotoğrafları var.psiman oldum kabul ettiğime.
Üstelik annemi arayıp anlatmıştım, biriyle tanıştım bana birsuru şey sordu çok hoşlandım dedim. Annem sen niye onun hakkında birsey ogrenmedin demişti.

Benim için anında bitti .hoşlanma vs yok artık.son toplantıdan sonra bir daha gorusme vs olmayacak.peki ben faceden silmeli miyim.ndddn evli insan bunu yapar.ben şimdi anneme ne diyeceğim, adamın kötü bir niyeti yok belkide ben yanlış anladım.hata ben de.annem adamı yanlış anlayabilir ve endişe edebilir

İlk tanistigi birini eklemesi normal mi sizce

Adam da az değil gönülçelen belli ki flört etmiş evli biri sadık olsa bu kadar meyletmez, mesafeli durabilirdi, hele sosyal medyadan eklemez.

Ben olsam çıkarırdım nedenini sormaz merak etme.

Burda birinin kocası bekar iş arkadaşı kadının bikinili pozlarını diğer evli arkadaşına atıyordu.

Evli karşı cins insanlarla sosyal medyada arkadaş olmak sakat.

Merhaba, ben iş gereği toplantıda bir adamla tanıştım. İşimizi yaptık, başkaları da vardı toplantıda.bana tanis olabilecegimizi düşündüğünden bir sürü şey sordu, babamın adını, ailemi nerede oturduğumuzu .çok kibar bir beyefendiydi ben o an hoşlandım.ama yüzüğüne bakmak aklıma gelmedi. İş bitti ve kapıdan uğurlarken, biz görüşelim, iş paylaşalım o zaman. Birseye ihtiyacın olursa ara " dedi.
Sonra facede takılırken arkadaş isteği gördüm ben de kabul ettim.profilde eş ve çocuğuyla fotoğrafları var.psiman oldum kabul ettiğime.
Üstelik annemi arayıp anlatmıştım, biriyle tanıştım bana birsuru şey sordu çok hoşlandım dedim. Annem sen niye onun hakkında birsey ogrenmedin demişti.

Benim için anında bitti .hoşlanma vs yok artık.son toplantıdan sonra bir daha gorusme vs olmayacak.peki ben faceden silmeli miyim.ndddn evli insan bunu yapar.ben şimdi anneme ne diyeceğim, adamın kötü bir niyeti yok belkide ben yanlış anladım.hata ben de.annem adamı yanlış anlayabilir ve endişe edebilir

Çok fazla abartmışsın. Adamı kaç kere gördün daha, kaç kere konuştun. Ne bu sanki haftaya adam seni nikah dairesine mi bekliyor. Bir daha görüşmeyecekmişsiniz üstelik.

Neden özel algılıyosunuz. Adam normal ekle iş olamaz mı?

Bazı insanlar var selam verince ayyy bana aşık diye düşünüyorlar kusura bakmayın öyle biri canlandı gözümde 🤭 adam tanıdıgını düşünerek bir yerlerden çıkartmaya çalışmış seni haa faceden eklemesi tuhaf evet ama karısıyla cocuguyla fotografı varmış saklamamış bi şey demek ki kötü niyetle yaklaşmamış size bazı insanlar fazla cana yakın sosyal oluyor

Sana yazarsa ona göre tavır alırsın, evli olsa da ekleyebilir yani benim arkadaşlar ekleşiyor sorun yok. Asıl yüzüğünü nasıl görmedin onu anlamadım.

Tanişiyor muyuz ayagina inaniyor musunuz ya. 😀
Erkeklerin en sacma numaralarindan, surda şoyle birini gordum sen miydin? Yok tanisiyor muyduk filan. Yeni tanistigim birinin taaa anneme babama oturdugumuz yere kadar peş peşe sorgulamasindan da asiri rahatsiz olurdum asla kibar bir hareket gibi gelmiyor bana. Klasik capkin tipi bi de evli. 🤢

Adam amacı size yürümek olsa ailesinin olduğu fotoğrafla facebooktan eklemezdi herhalde .

Onu da yapan var malesef, kendince karşı tarafın algılarıyla oynuyor sen yanlış anladın diye. Bir nevi gaslighting

Karısına da çaktırmamış oluyor, şüphelenmemiş oluyor.

Erkoların bazıları kapatılmalı.

Ekleme niyetini kestirememekle birlikte, iş arkadaşı olarak ekleyebilir. Sakınca görse aile resminin olduğu profilden eklemezdi, muhtemelen adamın ilgisini yanlış yorumladınız diye düşündüm. Annenize ne söyleyeceğiniz hususunda adamın tc kimliğine kadar vermedi iseniz detay konuşmuyoruz dersiniz olur biter. "Ay anne adam evli imiş , beni ekledi idi gördüm" derseniz biraz abes olabilir sanki?
Anneniz yanlış anlamsz da siz nasıl anlattınız da öyle yorumlar onu bilemedim.🌸

İş bitti ve kapıdan uğurlarken, biz görüşelim, iş paylaşalım o zaman.
Adamın hareketlerini tamamen yanlış yorumlamışsınız. kendisine işiyle ilgili sosyal bir ağ kurmak isteyen birisi belli ki. Zaten giderken “iş paylaşalım” demesi bile bunu belli ediyor.

Benim de bu adamın kadın versiyonu bir tanıdığım var ve o da çok yanlış anlaşılıyor. İşiyle ilgili çevre edinmek için önüne gelen herkesle muhabbet kuruyor, sosyal medyadan eklemeyi bırakın telefon numarasını bile veriyor. Ancak kendisinin sevgilisi var ve farklı anlamlar çıkaran erkekler oldu sizin olayınızdaki gibi. Birisi gelip size açık açık yürümedikçe hemen havaya girmeyin ve yakınlarınıza da anlatmayın derim.

Son düzenleme:
Bi sakin mi olsan önce.
Çünkü seni sadece face'ten eklemiş.
Evlenme teklif etmemiş.
Ha içine düşecek gibi sorular sorması rahatsız edici evet. Ama eklemesinde bi sorun yok.

İş hayatına dahil insanlar olarak bu kadar asosyal olmayı nasıl başarıyorsunuz çok merak ediyorum.

Sizinle her sohbet eden erkek size yürümüyordur, sizi sosyal medyadan her ekleyen erkek size yürümüyordur, evli insanlar da sosyal medya kullanabilir ve evli bekar farketmeden tanıdıkları diğer insanları takip edebilirler.

Adamın hareketlerini tamamen yanlış yorumlamışsınız. kendisine işiyle ilgili sosyal bir ağ kurmak isteyen birisi belli ki. Zaten giderken “iş paylaşalım” demesi bile bunu belli ediyor.

Benim de bu adamın kadın versiyonu bir tanıdığım var ve o da çok yanlış anlaşılıyor. İşiyle ilgili çevre edinmek için önüne gelen herkesle muhabbet kuruyor, sosyal medyadan eklemeyi bırakın telefon numarasını bile veriyor. Ancak kendisinin sevgilisi var ve farklı anlamlar çıkaran erkekler oldu sizin olayınızdaki gibi. Birisi gelip size açık açık yürümedikçe hemen havaya girmeyin ve yakınlarınıza da anlatmayın derim.

İs cevresini genişletmek icin boyle mi konusuluyor ve bu normal mi? 😀
Dogru durust oturur iş konusur, hadi kendinden de bahsetsin yuzeysel olarak bir kac espri de sıkıştirsin araya eklesin ok ama yok babanin adi ne yok nerede oturuyorsun yok anan kim... Yani şu adam sadece iş cevresi ariyorsa da cevreme sokmazdim cok lazim degilse daha kucuk konusma yapmayi bilmiyor diye dusunurum. 😃

Bunu kadinlar da kadinlara çok yapiyor asiri boş sorular sorarak arkadas olmaya calismak... 🙄

İs cevresini genişletmek icin boyle mi konusuluyor ve bu normal mi? 😀
Dogru durust oturur iş konusur, hadi kendinden de bahsetsin bir kac espri de sıkıştirsin araya eklesin ok ama yok babanin adi ne yok nerede oturuyorsun yok anan kim... Yani şu adam sadece iş cevresi ariyorsa da cevreme sokmazdim cok lazim degilse daha kucuk konusma yapmayi bilmiyor diye dusunurum. 😃

Bunu kadinlar da kadinlara çok yapiyor asiri boş sorular sorarak arkadas olmaya calismak... 🙄
Bazılarının muhabbet kurma anlayışı bu. İsteyen çevresine sokar isteyen sokmaz herkesin kendi takdiri 🤷🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X