Evli bir insanin faceden eklemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok fazla abartmışsın. Adamı kaç kere gördün daha, kaç kere konuştun. Ne bu sanki haftaya adam seni nikah dairesine mi bekliyor. Bir daha görüşmeyecekmişsiniz üstelik.
Evet abarttım.onxesinde guvenimi kıran modumu düşüren bir olay olmuştu.toplantidaki diğer kişi modumu düşürmüştür.bu kişi işle ilgili benim tarafımda oldu .modum yükseldi sanırım ondan.daha önce de sevgililerim oldu.ben uzun zaman sonra birinden hoşlandım.belki bundan dolayı abartıyorum. Bir daha gorusmeyecegimiz için eklemesi bana garip geldi.devamli calisiyornolsak neyse.

yok bir de gelinliğini hazırla istersen :KK70: iş ortamında tanışılan insanlar linkedinden vs eklenebilir pekala.kartvizit gibi bir şey artık sosyal medya
Ama bir daha gorusmeyecegiz.ya .ondan garip geldi.yoksa tabiki iş arkadaşlarım benim inst.ve facede ekli.onlar ekleyince bouel düşünmüyorum.

İş hayatına dahil insanlar olarak bu kadar asosyal olmayı nasıl başarıyorsunuz çok merak ediyorum.

Sizinle her sohbet eden erkek size yürümüyordur, sizi sosyal medyadan her ekleyen erkek size yürümüyordur, evli insanlar da sosyal medya kullanabilir ve evli bekar farketmeden tanıdıkları diğer insanları takip edebilirler.
Daha once çok erkek arkadasim oldu.herr konuşmayı yanlış anlayan biri değilim.
Ama bir daha iş yapma durumumuz yok. Devamlı çalışmayacagiz o yuzden acaba dedim.

Bi sakin mi olsan önce.
Çünkü seni sadece face'ten eklemiş.
Evlenme teklif etmemiş.
Ha içine düşecek gibi sorular sorması rahatsız edici evet. Ama eklemesinde bi sorun yok.
Evli oldugu için rahatsız oldum. Evli biri de iş gereği anlasma yaptığı çalıştığı birini yada arkadaşını wkleyebilir.bunda sorun yok.
Ama biz sadece bir iş için görüştük.onu çözdük.bir daha gorusme sebebimiz yok.o yuzden eklemesi beni şaşırttı.
Yanlış anlıyor olabilirim.bu nedenle sordum

Evli oldugu için rahatsız oldum. Evli biri de iş gereği anlasma yaptığı çalıştığı birini yada arkadaşını wkleyebilir.bunda sorun yok.
Ama biz sadece bir iş için görüştük.onu çözdük.bir daha gorusme sebebimiz yok.o yuzden eklemesi beni şaşırttı.

Bir daha görüşmeyecekseniz evet eklemesi de saçma. Belki şu ayaküstü flörtleşip duran evli erkeklerdendir. Uzak durmakta fayda var.

Bir daha asla iş nedeniyle görüşme ihtimaliniz yoksa “iş paylaşalım” neden dedi iş bittikten sonra?

Anneniz boğça alışverişine başlamadıysa bu kara habere çok üzülmez diye düşünüyorum. Ama siz yine de alıştıra alıştıra söyleyin.
Ben evlenmeyi istemiyorum.ona beni sıkma diyordum.o da mutlu olmuştu.sorjn evlinolmasi.evli birinin benle ilgilendiğini sanabilir. Ben yanlış anladigimindusunuyorum o yuzden konu açtım. Ama o biraz tutucu olduğundan qdam zan altında kalabilir

Bazılarının muhabbet kurma anlayışı bu. İsteyen çevresine sokar isteyen sokmaz herkesin kendi takdiri 🤷🏻‍♀️
Orasi oyle de anormal olan yanlis anlayanlar degil bence. Bu kişiler insanlarin fazla özeline giriyor iş cevresi arkadasligi için.
Gerci bu sorular iş disinda bile ilk defa gördüğün insana sorulmayacak seyler bana kalsa.😀

Bir daha görüşmeyecekseniz evet eklemesi de saçma. Belki şu ayaküstü flörtleşip duran evli erkeklerdendir. Uzak durmakta fayda var.
Beni anladığınız için teşekkür ederim.
Evlenmeyi düşünmüyorum henüz.
Normal erkek arkadaşlarım da var.yani her sohbeti flört anlayan biri değilim.
Bennadamdan hoşlandığım için adamın hemen o gün eklemesini yanlisnanlamis olabilirim. Sileyim mi yoksa normal bir durum mu bunu merak etmiştim sadece.

Daha once çok erkek arkadasim oldu.herr konuşmayı yanlış anlayan biri değilim.
Ama bir daha iş yapma durumumuz yok. Devamlı çalışmayacagiz o yuzden acaba dedim.
Yani sonuçta kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz. Adamla ilgili bir anormallik yok.

Beni anladığınız için teşekkür ederim.
Evlenmeyi düşünmüyorum henüz.
Normal erkek arkadaşlarım da var.yani her sohbeti flört anlayan biri değilim.
Bennadamdan hoşlandığım için adamın hemen o gün eklemesini yanlisnanlamis olabilirim. Sileyim mi yoksa normal bir durum mu bunu merak etmiştim sadece.

Bence silmeniz bile artık umrunuzda olmasın boşverin. Facebook çöplük gibi zaten, bir kişi fazladan ekli olmuş çok da önemli değil. Ama fotoğraf paylaşıyorsanız falan silmeniz de mantıklı olabilir siz bilirsiniz

Sanki evlenme teklifi etmiş gibi abartmışsın
Ben evlenmeyi düşünmüyorum.
Bir sürü normal erkek arkadaim var.her sohbeti yanlış anlayan iletişim sorunu yaşayan biri değilim.
Ama biz anlasma imzalamadik.alt tarafi bir iş için sözleşme imzaladık.ben aracılık ettim aradan çıktım.qdamin benle bir daha işi yok.yoksa ben de iş arkadaşlarımı ekliyorum onlar da beni ekliyor.bunda ne var ki?
Ha ama farklı bir durum gibi hissettiysem sırf duygularımdan dolayı ve yanlış anlamadıysm adami faceden silmeliyim diye dusunuyorum

Ben evlenmeyi istemiyorum.ona beni sıkma diyordum.o da mutlu olmuştu.sorjn evlinolmasi.evli birinin benle ilgilendiğini sanabilir. Ben yanlış anladigimindusunuyorum o yuzden konu açtım. Ama o biraz tutucu olduğundan qdam zan altında kalabilir
Bir daha görüşmedik konuşmadık o adamla diyin olsun bitsin. Her detayı anlatmanıza gerek yok.
Hatta bunu da anneniz sormadığı sürece açıklamanıza gerek yok.

İş hayatında kimden ne çıkar belli olmuyor çevreyi geniş tutmak lazım o yüzden. Belki adam o niyetle eklemiştir. İş anlamında size fayda sağlayabilecek biri olarak düşünüyorsanız kalsın.

Bir daha asla iş nedeniyle görüşme ihtimaliniz yoksa “iş paylaşalım” neden dedi iş bittikten sonra?
Bilmiyorum. Belki bana yardımcı olmak istemistir. Onunla bir sözleşmemiz vs yok.belki bana yardımcı olmak istemiş olabilir.belki ben onu yanlış anladım.o zaman sorun yok .ama yanlış anlamadiysam sileyim ve görüşmeyelim ki sıkıntı olmasin

Ben evlenmeyi düşünmüyorum.
Bir sürü normal erkek arkadaim var.her sohbeti yanlış anlayan iletişim sorunu yaşayan biri değilim.
Ama biz anlasma imzalamadik.alt tarafi bir iş için sözleşme imzaladık.ben aracılık ettim aradan çıktım.qdamin benle bir daha işi yok.yoksa ben de iş arkadaşlarımı ekliyorum onlar da beni ekliyor.bunda ne var ki?
Ha ama farklı bir durum gibi hissettiysem sırf duygularımdan dolayı ve yanlış anlamadıysm adami faceden silmeliyim diye dusunuyorum
Bence bir süre daha durup sonra silebilirsiniz. Dediğiniz gibi yakın bir iş ilişkiniz yoksa direkt evli olduğumu öğrendi ve sildi diye düşünmeyecek kadar süre geçtikten sonra mesela.

Bilmiyorum. Belki bana yardımcı olmak istemistir. Onunla bir sözleşmemiz vs yok.belki bana yardımcı olmak istemiş olabilir.belki ben onu yanlış anladım.o zaman sorun yok .ama yanlış anlamadiysam sileyim ve görüşmeyelim ki sıkıntı olmasin
Ay faceden silin de kapansın şu konu 😐 yukarda işe aracılık ettiğinizi yazmışsınız. Onu okuyunca kafamda tam oturdu. İş paylaşalım demesinin nedeni de başka işlere de aracılık edin diye. Ben kesinlikle yanlış anladığınızı düşünüyorum. Gerizekalı değilse kaçamak yapmak için birini ekleyen adam o hesapta karısı çocuğuyla fotosunu da tutmaz. Silin de rahatlayın bari 🙄

İş hayatında kimden ne çıkar belli olmuyor çevreyi geniş tutmak lazım o yüzden. Belki adam o niyetle eklemiştir. İş anlamında size fayda sağlayabilecek biri olarak düşünüyorsanız kalsın.
Aslında fayda sağlayabilir.cevreyle oluyor hersey sonuçta.
Ben yanlış anladım sanırım.aslinda içimden geçen de bu.yine de sormak istedim.dikkatlinolayim ki istemediğim bir durumla karsilasmayaim direk sileyim diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X