Evli çocuklu

yagmurdansonrahira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
145
-28
37
Hanımlar eşim beni evli ve 2 çocuklu çaliştiği yerdeki kadınla aldattı birbirlerini seviyorlarmış ailecek bize gelip gidiyorlardı ama kadın kocama göz koymuş eşimde etkilenmiş sürekli aynı yerde de çalişinca.biz eşimle severek evlendik 5 yıl sonunda adam boşanıp onunla evleneceğini söyledi bizim 1 kızımız var onu gözü bile görmüyor akadının kocası dışarda yakaladı bubları ve kocasına döndü eşimde çok büyük hata yaptim deyip o da konuşmayacağını söyledi ama gizli gizli yine konuşmuşlar şiirler yazmış güller almış :KK43: daha dayamamayacağım bir sürü ayrıntı yazamiyorum. Kadın kocasından ayrılmak istemiyor ama eşim ayrılsa evlenecek onunla benimle de karı koca hayatı yaşamaya devam ediyordu buarada hani bitmiş gibi değildi ilişkimiz kadına da hep benim ne karıma ne çocuğuma faydam olur vs ayrı yatıyoruz felan demiş hep aramız kötü gibi yansıtmış kadın da sevmiş bunu felan nilmiyorım neyapmaya çalişiyorlar neyapacağımı şaşirdim inanın

Kadının kocanıza göz kıyduğunu nerden çıkardınız belki kocanız kadına göz koydu. Kadın boşanda evlenecek diyorsunuz yani adam sizden gideli çok olmuş. Boşanın demek çok kolay ama bı durumda başka seçenek görünmüyor.
Kadın sevgilim vs gibi sözler söylüyo benide çok kıskanıyormuş kocasından neden ayrılmak istemiyr anlamiş değilim zaten ama bizim aramizi hep kötü yansıtmış aslında anlattiği gibi değişldi karı koca hayatımız hep vardi

Neden hiç boşanmak aklınızdan geçmiyor ?

Ayrılmak istemiyor musunuz?
Evet kızım var ve çok düşkün babaya o kadının da 2 tane var kocası da o kadar düşkün gibi çocuklarına eşiyle de konuştum hatta bu son yakaladığımda kadın kocası duyacak die çok korktu biter vs die kadın hem kocamla aşk yaşıyor hem kocasından ayrılmal istemiyo ama eşim istiyo onunla beraber olmayı zorluyo

Kadının kocasına görüşmelerinin devam ettiğini söyleyin. Ailelere anlatıp bir çözüm bulun. Yabancı gibi dışardan takip ediyorsunuz ne yapmak istediğinizi anlamadim
Anlattim kocasına mesajla vs heryerden engelliyor beni kadın neyapmaya çalişiyorsun diyor bir de bilemiyorum kocasi biliyor mu ailem biliyor konuştular eşim ağladı neymiş kızına sarılamamiş vs dramatikleştirio banada bu kötülüğü yapmamak için boşancam demişmiş ama evli gibide devam ettiriyordu benimle

Anlattim kocasına mesajla vs heryerden engelliyor beni kadın neyapmaya çalişiyorsun diyor bir de bilemiyorum kocasi biliyor mu ailem biliyor konuştular eşim ağladı neymiş kızına sarılamamiş vs dramatikleştirio banada bu kötülüğü yapmamak için boşancam demişmiş ama evli gibide devam ettiriyordu benimle
Üstte yazmışsın kocası yakaladı diye. Biraz tuhaf geldi bana uyduruyor olabilir misin. Eğer eşi biliyorsa o da geniş bayağı demek ki kabul etmiş eşini tekrar

Bu ne çarpık ilişkiler yahu? Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama garip geldi. Eşinizle o kadınının ne olduğu belli de. Siz de çok sakinsiniz. Ayrıca kadının kocası da ayrı bir sakinlik örneği. Böyle ilişkiler var mı gerçekten ya. Çok ilginç gerçekten.

O zaman şöyle söyleyeyim
Onların ne yapmaya çalıştığı açık seninki muallak
Bu evliliğinin kurtulabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun
Kendine yakışanı yap
Şu adı evlilik olan medeni halini sonlandır
Son kez denicez öyle karar aldık ama ne ben eskisi gibi olabilirim ne de o.Bu son bir daha yakalarsam bitecek.Kadın da kocasından boşanmak istemiyor bildirmek de istemiyor konuştuklarini..

Canım ne dememizi istiyosun? Çokkk ahlaksız olayların içine düşmüşsün maalesef. Atı alan üsküdarı geçmiş, aşıklar galiba. Aklını başına al, eşinden maddi olarak ne koparBilirsen koparmaya bak ve bitir. Binlerce kişi var boşanan

Aldatmayı, konuşmaları vb. ispatla, boşan, yüklü bir tazminat ve nafaka al. Bunları ödemeye çalışırken kocan, bakalım o kadın kaç gün dayanacak onun parasızlığına? Sen çalışıyor olsan bile alırsın tazminat.

Kızım babasına düşkün diyorsun ya, biliyor musun aldatan bir adamı karısı bile affedermiş ama kızı asla, ömür boyu affetmezmiş kendi içinde. Bu nedenle, asıl kızın için ayrılmalısın o adamdan. Kızının kendine olan güvenini kaybetmemesi, bu kepazeliğe şahit olmamasına bağlı.

Bu ne çarpık ilişkiler yahu? Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama garip geldi. Eşinizle o kadınının ne olduğu belli de. Siz de çok sakinsiniz. Ayrıca kadının kocası da ayrı bir sakinlik örneği. Böyle ilişkiler var mı gerçekten ya. Çok ilginç gerçekten.
Kadının kocasi o kadar düşkün ki çocuklarina kadın derdi babaya daha düşkün beni tanımazlar pek die meğeraem belliymiş neden olduğu o annesiz kalmasin die istemiyor yuvalar yıkılmasin hep yapıcı oldu biliyorum onunla konuştuk ama eşim bitsin bozulsun yuvalar yeni bir hayat peşinde anlatabiliyormuym

X