Evli kızlar bana taktik verir misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla konu sahibinin 7 yasındaki cocuk icin yenge evi kalamaz yorumundan sonra Güldür Güldür deki Naime nin yenge tiplemesi geldi aklıma. Ne demiş Naime yenge "Bir yenge bir aileye düşmansa o aile dağılmaya mahkumdur."

Siz cagirmadan gelmeyen insanlardan neden bu kadar rahatsız oldunuz anlamadim? Çagırmayin zaten pandemi var,yasak. Bu ortamda kimse kimseyi agırlamamali,çağırmamali zaten. Kimse kimseye de gitmemeli.
Çocuğun sizde kalması durumu da olmaz böylece.

Bir çocuk doğur büyüt ilerde Ramazan da beni almaya gelirse karısı çok kirilirmis!! Dikkat et ilerde semin gelin de çok kırılır senle olan herşeye! Bir kizim var ilerde damat böyle olay çıkaracak.olsa ben gidiyorum diye yemin ederim paralarım!!!

Morsever senmisin canim:))
Salatayi az yap bu defa, kayinvaliden koynuna atip kaciramasin yine,aman diyeyim

Damatlar yapmaz genelde.
Aklibasinda gelinler de yapmaz da,neyse

Ya ne gerek var gelmesin işte ne güzel şu kaynanası evine gelmeyen kaynanasıyla konusmayanlarda hep dertli vay benle konusmuyor vay gelmiyor ya ne güzel iste ne istiyorsunuz anlam veremiyorum.Keşke benimkide komple iletisimi kessede rahat etsem yüzünü falanda görmesem.

Tüm sülale yemek yedikten sonra , bulaşıktan kaçmak için balkona hava almaya çıkan yengem .

Bu paylaşılan kişi siz misiniz

Şu çalışıp azmak deyimini biraz acsaniza Allah aşkına

Besleyip büyütüyorum ben..o oğlunun ön çocukluğunu gençliğini almış kendini zengin etmek için şimdi yüzüne bakmıyor..

İyi de öyleyse eşiniz annesiyle görüşmez olur biter

Bugün de güldük şükür...

Çalışmakla azmanın bir alakasi olsaydi esra erol hergün konuk olarak ceoları, genel md. kadınları konu ederdi. Is dönüşü görüyoruz tv de.

Harcliksiz bir hayata saygı duyuyorum...demişsiniz bunu hiç anlamadim. Çalışmasanız da eşiniz veriyordur illaki.

Ayyyy helal olsun eşinize valla ne güzel kardeşler varmış, hayret ettim.
kardeşimden benim için bişey almasını istemiştim yalan olmasın mesafede 10 hadi bilemedin 15 km olsun, alıp getirdi akabinde bana onun lafını etmişti unutamıyorum o olayı, oda son olmuştur, birdaha istemem.. Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin oysaki ben ona hem maddi hem manevi ne fedakarlıklar yapmıştım.

Sen besle buyut sonra boyle olsun. Sizi onemsemez, annesini surekli taşır hadi derim ki olmaz. Anne bu anne! Dunyanin en kotusu de olsa evladi kirk yilin basi bir isini gordu diye gelin sorun etsin. Kardesimden vs. Beklemem bir sey ama, evladim isim olunca da hallediversin bir zahmet. Simdi kucagimda oglum var bunu okuyunca yuzune bakip " Sen de mi boyle olacaksin" dedim. 11 aydir uyku yuzu gormuyorum, elim de tabakla geziyorum. Vahhh ki ne vah!!

Alnımdan öpebilsem kendimi opucem kaynanamın bana yaptıkları burdan bilmem nereye yol olur iki haftadır bizde kaliyo gitmeye de niyeti yok iki ayda bi gelir iki üç hafta kalır g..t kadar evde bi gün bile eşime alma anneni demedim ne ara bu kadar kötü oldu bu insanlar ya...

Bugün de güldük şükür...

Çalışmakla azmanın bir alakasi olsaydi esra erol hergün konuk olarak ceoları, genel md. kadınları konu ederdi. Is dönüşü görüyoruz tv de.
Cuk oturmuş. Aaa olur mu? İs yerin de ve iş cıkışı erkeklere hunharca saldiriyoruz azginliktan ve ayrica çocuğumuzu sevgiye aç birakiyoruz, yaziiik!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…