Evli kızlar bana taktik verir misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten inanamıyorum. İlla ailenizden birine bir şey mi olması gerekiyor? Ortalıkta virüs diye bir şey var. Kimseyi çağırmayın. Kimseye de gitmeyin. Zaten 7den sonra yasak. Hastalıktan korkmuyorsunuz para cezasından da mı korkmuyorsunuz?
Yeminle bıktık artık sizin gibi vurdumduymaz insanlardan.

BÖyle insanlara çocuğumun hakkı haram olsun doğduğundan bir bir tane yaşıtı çocukla oynayamadı çocuk insan görünce üzerine atlıyor milletin . Geçen haftadan beri vaka bir gram düşmedi . Hala misafir ağırlama derdinde millet

Herkesin derdi kendine işte. Hanımefendi kvdemi eşim arabayla mı alır. Görümcenin oğlu bende mı kalır. Ben çağırdım kaynanam beni niye çağırmadı diye dertlenir.
Yarın da gelir iftar menüsü için konu açar.
Bizim çocukların psikolojisi mi bozulmuş. Esnaf kan mı alıyor. Her gün doktorlarımız, öğretmenlerimiz, vatandaşlarımız mı ölmüş kimin umurunda.?!!?

Bıktım artık gerçekten bitmiyor bu iş bitmez de . Yasak oluyor güya herkes arabasıyla geziyor çocuk parklarında filan . Dün oğlum aşağıda çocuklarla top oynamak istedi kendini yerden yere attı zorla ağlayarak eve getirdim markette kadının birisi ile tartıştım maskesiz dibimize girdi diye . Millet ne derdinde yaaaa

Gezen gezene ramazanda ev ev. Ramazan bitimi de düğün nişan cenaze gezerlerrr. Bitmez bu virüs hiç umudum yok. Dünya birincisi olmaya devam ederiz biz

Kimseyi evine davet etmek zorunda değilsin zaten pandemi var kv çalıyormuş zaten riskli grupta. Eşin çok ısrar ederse yemeği kendisinin yapmasını söylersin elime sürmem dersin. Gorumcenin çocuğunu kabul etme gelse bile 9 geri götür birşey dersede ben sorumluluk alamam kusura bakma by dersin.

Olayları bu kadar büyütmeyin. Sizi çağırmayanı çağırmayın, çağırınca onu alıyor beni almıyor demeyin. Siz eşisiniz, annesi bambaşka. Hayattaki rakibiniz annesi değil ki ?

Eşinizin ailesiyle hisleriniz karşılıklı muhtemelen bu bencillikle sevilmeniz biraz zor. Kendisini bu yaşa getiren kadını bir zahmet gitsin alsın kocanız, incileri mi dökülüyor anlamadım? Kıskançlık mı fesatlık mı buna kırılacak olmanızın sebebi? Sanki size gel beni al demişler gibi bir tavır içindesiniz. Konuda bir düşüncesiz var ama o eş ailesi değil.

Hem ailesi bizi çağırmıyor diyorsun hemde gelip gitsinler istemiyorum diyorsun dediklerin birbirini tutmuyor. Alıp bırakıyor ise ne olmuş zaten korona dönemi kalabalığa katmak istemiyor demek ki. kendi aileniz istese böyle rahatsız olmazsınız ama. Ağaç kavuğunda yetişmiyor insanlar elbette aileleri olacak.

Ahahahaha vizyona bak ya çalışıp çalışıp azdığı için mi annesini evine davet etmek istiyormuş? Eşinin düşünceleriyle yaptıkları çok tezat, büyük ihtimalle annesi çalıştıktan sonra kendi değerini anladı ve eşine kendisini ezdirmedi, senin eşinde çalışıp kendi değerini, kendi paranı kazanmanı istemediği için böyle bir bahane atmış ortaya. Sende buna inanıp "vah vah annesi çalışıp çalışıp azmış" diye yorumluyorsun, vallahi çok üzüldüm sana. Polyannacılığa devam, harçlıksız bir hayata saygı duymaya, ekonomik özgürlüğünün ve kendine alacağın 1 liralık tokanın parasının bile eşinin elinde olmasını iyi birşey zannetmeye devam.

Ayrıca iftara çağırmadığın insanların seni çağırmasını beklemek nasıl bir bencillik.
Sen görümcene çocuğu bana bırakıp oturacak diyorsun ama sende hazır yemeğe gidip oturmak istiyorsun, kendin hazırlamak istemiyorsun. Ee ne demişler kişi kendinden bilir işi

Hayır ben onun para biriktirmesini bekledim yıllrca biz borçsuz evlenicekdik arabası vardı düğüne bi ay kala birden onu beklediğim birikimi ve arabası yok oldu ve annesi kendine ev aldırdı annesi senin üstüne olucak diye kafalamış ama kendi üstüne yaptı sonra o yüzden karışıyorum

Akıllı olsaydı da yaptırmasaydı kocanız. Annesi kafasına silah mı dayadı? Ayrıca yine karışmaya hakkınız yok. Kocanız evlenmeden önce çalışmış, biriktirmiş. Kendi parası, kendi birimi, kendi emeği. Size söz düşmez. İşinize gelmiyorsa evlenmeseydiniz.

Vürüzz var vürüzzz bacım, ne alması ne vermesi vürüzz var.

İşine gelmiyor ama evlenmiş. Bile bile bu hayatı seçmiş.
Kocada da iş yok, sırf karısının çalışmasını istemediği için saçma sapan annesini öne atan azmış diyen terbiyesiz bir adam.
Karısı dışarıda yemek yemeye götürmeyen ama arkadaşının arabasını kendi üzerine alan odun bir adam.
Konu sahibinin durumunu hiç anlayamadım kendi annesine iftar için hayır diyemiyor ceza yeme pahasına annesine gidecek ama konu kayınailesi olduğunda gelmesinler ama çağırsınlar mantığında hareket ediyor. Kayınvalidesiyle görümcesi Mars'a yaşıyor zaar.
Ha bunca borcun içerisinde konu sahibinin deli gibi çocuk isteme ve korunması tutarsızlığını da es geçmeyelim.

COVİD-19 diye bir gerçek var ve yetkililer "ev ortamında yayılıyor" diyorlar. Hiç izleyip dinlediniz mi?
Merak ediyorum....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…